ثبت فردا

کار امروز را به فردا بسپار

ثبت شرکت رایانه ای (ثبت شرکت اینترنتی)

ثبت شرکت رایانه ای (ثبت شرکت اینترنتی)

مقدمه: کلیه شرکت‌هایی که برای انجام فعالیت‌های مشاوره، نظارت، طراحی، تولید، نصب و راه‌اندازی، توسعه، پشتیبانی و آموزش سیستم‌های نرم‌افزار، سخت‌افزار، شبکه‌های اطلاع‌رسانی و نظایر آن تشکیل می‌شوند، موظفند پس از ثبت شرکت مطابق قانون تجارت و قبل از شروع فعالیت به نظام صنفی استان خود مراجعه و مجوز فعالیت دریافت دارند.

نکته: شرکت‌هایی که قبل از تشکیل نظام صنفی رایانه‌ای استان تشکیل شده‌اند، موظفند حداکثر ظرف شش ماه پس از تشکیل نظام صنفی رایانه‌ای نسبت به اخذ مجوز فعالیت اقدام نمایند. پس از سپری شدن مهلت مذکور، هیچ شرکتی در استان بدون داشتن مجوز فعالیت مجاز به ادامه کار نیست.

مراحل ثبت شرکت رایانه ای :

شرکت‌هایی به عضویت نظام صنفی رایانه‌ای استان پذیرفته خواهند شد که دارای شرایط زیر باشند:

•موضوع فعالیت آنها به موجب اساسنامه شرکت صرفاً یکی از فعالیت‌های رایانه‌ای مندرج در بند 1 باشد. ثبت شرکت رایانه ای (ثبت شرکت اینترنتی)

•دارای مدیرعامل (تمام وقت) با حداقل مدرک کارشناسی باشند.

تبصره: مدیرانی که قبل از تشکیل نظام صنفی رایانه‌ای استان در شرکت خود سمت مدیریت عامل را داشته‌اند، از این قاعده مستثنی می‌باشند.

•در استان مورد تقاضا به ثبت رسیده باشند.

•مرکز اصلی شرکت در استان مورد تقاضا قرار داشته باشد.

تبصره: شرکت‌هایی که در یک استان دایر شده ولی در استان‌های دیگر نیز شعبه دارند، نیاز به اخذ مجوز فعالیت برای شعبه‌های استانی خود ندارند، ولی موظفند مراتب تشکیل شعبه‌های خود را به نظام صنفی استانی که در آن شعبه قرار دارند اطلاع دهند تا در فهرست شرکتهای دارای مجوز فعالیت آن استان قرار گیرند و بدون حق رأی در مجامع نظام صنفی رایانه‌ای آن استان شرکت نمایند.

مدارک ثبت شرکت رایانه ای و مجوز فعالیت

•تصویر روزنامه رسمی ثبت شرکت و آخرین تغییرات آن

•تصویر برگه احراز صلاحیت و رتبه‌بندی شورای عالی انفورماتیک

•تصویر شناسنامه مدیرعامل

•تصویر مدرک تحصیلی مدیرعامل

نظام صنفی رایانه‌ای استانی تقاضاهای رسیده را ظرف مدت پانزده روز بررسی و اعلام نظر خواهد کرد و در صورت تأیید عضویت برای شرکتهای تازه تأسیس، مجوز فعالیت موقت یک ساله ظرف پانزده روز صادر خواهد شد.در صورت عدم تأیید عضویت، موارد مغایرت مشخص و ظرف مهلت مذکور اعلام خواهد شد.

تبصره: به شرکت‌هایی که حداقل یک اظهارنامه مالیاتی ارائه کرده باشند، در صورت داشتن سایر شرایط مجوز فعالیت یک ساله داده خواهد شد.

مدت اعتبار مجوز فعالیت صادره برای ثبت شرکت های رایانه ای یک ساله می‌باشد.

شرکت‌ها موظفند هر سال اطلاعات زیر را برای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارسال نمایند.

•تغییرات اساسنامه و روزنامه رسمی

•اظهارنامه مالیاتی سالیانه یا برگ تشخیص (یا قطعی) مالیاتی

•فرم تکمیل شده خوداظهاری مربوط به فعالیت‌های شرکت

تبصره : اگر شرکتی حداکثر شش ماه پس از پایان سال مالی خود مدارک مذکور را ارائه ننماید، از سوی سازمان نظام اخطار دریافت و در صورت عدم توجه به اخطار، پس از طی دو ماه از فهرست شرکتهای دارای مجوز فعالیت حذف موقت خواهد شد.

ثبت شرکت فردا

87 در مورد “ثبت شرکت رایانه ای (ثبت شرکت اینترنتی)”

 1. جعفر رضایی

  سلام ،

  برای ثبت شرکت مرتبط با کارهای اینترنتی چقدر هزینه خواهد داشت ؟
  اسمت شرکت میخاهیم دارای واژه ملت باشه آیا این امکان هست؟
  ممنون میشم ایمیل بدین

  پ.ن : آدرس ایمیل شما توسط مدیر وب سایت از متن پیامتان حذف شد ولی برای مشاور حقوقی قابل رویت می باشد.

  1. مشاور حقوقی

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت و هزینه های ثبت شرکت اینترنتی با مشاوران ما تماس بگیرید .کلمه ملت از کلمات مشهوره میباشد ولی امکان پذیر میباشد .

 2. سلام
  برای ثبت شرکت تولید و وانتشار بازی و نرم افزار برای کامپیوتر و موبایل، مدیر عامل حتما باید لیسانس داشته باشه؟
  اگه دیپلم باشه و سابقه کاری نداشته باشه،راهی برای ثبت شرکت هست؟
  برای ثبت این نوع شرکت میشه از شرکت با مسئولیت محدود استفاده کرد؟

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   برای ثبت این موضوع برای شرکت نیاز به مجوز از وزارت ارشاد دارید، و مدرک تحصیلی مدیرعامل برای ثبت شرکت مورد اهمیت نیست و همچنین نوع شرکت می تواند مسئولیت محدود باشد برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 3. محمدرضا

  سلام برای ی شرکت که میخاد تو زمینه دوربین مدار بسته و خدمات اینترنتی مثل سامانه پیام کوتاه و هاست و طراحی سایت و… فعالیت کنه
  با دیپلم میشه ؟

  1. مشاور حقوقی

   سلام و درود
   بله امکان این کار هست ، و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 4. علی مرادی

  سلام من یک سوال خیلی مهم در رابطه با یک شرکت ثبت شده دارم . فرض کنید یک شرکت ثبت شده و این شرکت رو اگر من بخوام ببینم آیا واقعا ثبت شده است چه ویژگی یا صفتی از اون شرکت رو باید در اختیار داشته باشم که بتونم اونو برسی کنم.
  من خودم فکر میکنم هر شرکتی مثل هر فردی یک کد ملی باید داشته باشه و اینکه من اگر کد ملی یک شرکتی رو داشته باشم به کدوم سایت یا سامانه باید برم تا با زدن کدملی اون شرکت ببینم آیا اول اون شرکت وجود داره و اینکه اطلاعاتش با اطلاعاتی که صاحب شرکت میگه درست هستش یا نه ؟ راهنماییم کنید لطفا خیلی مهمه واسم

  1. مشاور حقوقی

   سلام و درود
   بله شما با داشتن شماره ثبت یا نام آن شرکت می توانید در سایت http://www.rooznamehrasmi.ir اطلاعات آن شرکت را بررسی بفرمایید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 5. سلام من میخوام بدونم برای ثبت یک شرکت فروش کامپیوتر و لپ تاب و خدمات و فروش قطعات کامپیوتر چه مدرکی نیاز هست آیا با دیپلم میشه؟
  اگر لیسانس داشته باشی ولی در رشته ای غیر از کامپیوتر چطور؟
  آیا مدارک کامپیوتری که از فنی و حرفه ای دریافت میکنیم مورد قبول هست یا نه؟و اگر بله چند مدرک برای ثبت یک شرکت نیاز هست؟
  لطفا به ایمیلم جواب بدید ممنون

  1. مشاور حقوقی

   سلام و درود
   بله ثبت شرکت بدون مدرک تحصیلی امکان پذیر است،
   مدارک مورد نیاز هم بستگی به نوع شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره 021-8880727 تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 6. با مدرک فوق دیپلم میخوام ثبت کنم، اصلا امکانش نیست، یا راه هایی وجود دارد؟

  1. مشاور حقوقی

   سلام و درود
   آیا منظر شما ثبت شرکت هست؟ برای ثبت شرکت یا برند نیازی به مدرک تحصیلی نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره ۰۲۱-۸۸۸۰۷۲۷ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایی

 7. خلیل خوش بیان

  سلام من میخوام شرکتی در رابطه با نصب دکل های مخابراتی و راه اندازی رادیوهای ارتباطی و اجرائ فیبر نوری تأسیس کنم
  اولا در چه گروهی از شرکتها قرار میگیرد؟
  ثانیا چه مدارک (تحصیلی)مورد نیاز است؟
  با تشکر از شما مشاوران گرامی

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   شما برای ثبت این موضوع فعالیت می توانید شرکت با مسئولیت محدود یا سهامی خاص به ثبت برسانید لازم به ذکر است که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز به حداقل ۲ نفر و برای ثبت شرکت سهامی خاص حداقل ۴ نفر نیاز می باشد و همچنین مدرک تحصیلی شما برای ثبت شرکت لازمه نمی باشد ،برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره۸۸۸۸۰۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید

 8. سلام من شرکت مسئولیت محدود با فعالیت امنیت شبکه و تست نفوذ ثبت کرده ام.چه مجوز هایی لازمه بگیرم برای فعالیت های شرکت؟آیا لازمه عضو نظام صنفی رایانه ای بشم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   می توانید برای گسترش کارتان از وزارت ارشاد مجوز کسب کنید و همچنین برای کسب اعتبار بیشتر می توانید عضو نظام صنفی رایانه ای نیز بشوید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره۸۸۸۸۰۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید

 9. با سلام
  برای ثبت شرکت می توان آدرس یک واحد آپارتمان مسکونی رو داد یا باید این آپارتمان حتما واحد تجاری باشد؟

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   می توانید در زمان ثبت، آدرس مسکونی هم قید کنید اما برای ادامه فعالیت های رسمی نیاز هست که آدرس در صورت مسکونی بودن کاربری اداری تجاری داشته باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره ۸۸۸۸۰۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   اگر محبت بفرمایید سوالتان را به صورت دقیق تری بپرسید تا بتوانم جوابگوی شما باشم همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره ۸۸۸۸۰۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 10. جواد اسدی

  با سلام
  بنده میخوام یک شرکت در زمینه تبلیغات فقط اینترنتی ثبت کنم.
  آیا میتونم از آدرس منزل استفاده کنم؟
  در اینصورت چه کارایی باید انجام بدم ؟

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   در ابتدا باید برای گرفتن مجوز از سازمان ارشاد اقدام نمایید، پس از اخذ مجوز می توانید ثبت شرکتتان را شروع کنید، در ابتدای کار ثبت،می توانید آدرس را آدرس منزل در نظر بگیرید و پس از ثبت، تغییر آدرس را لحاظ فرمایید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره ۸۸۸۸۰۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 11. با سلام من تو پاساژی 3 دهنه مغازه دارم میخوام 1 دهنه رو شرکت کنم لطفا راهنمای فرمایید.

  شرکت ماشینهای اداری و کامپیوتری میخوام ثبت کنم.

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   می توانید آدرس شرکت رو آدرس مغازتون بزنید ، و شرکت را در غالب مسئولیت محدود ( حداقل 2 نفر ) یا سهامی خاص ( حداقل 4 نفر ) به ثبت برسونید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره ۸۸۸۸۰۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 12. با سلام
  من یه نرم افزار اندروید و ios طراحی و تولید دارم میکنم. میخواستم بدونم آیا برای ادامه کار و روند فروش و سایر مراحلش نیاز به ثبت شرکت هست؟ مجوز خاصی باید دریافت بشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   دوست گرامی الزام ثبت کردن شرکت بستگی به سازمان هایی دارد که می خواهید با آنها فعالیت کنید. همچنین تولید نرافزار برای ثبت شرکت نیاز به مجوز ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما با شماره ۸۸۸۸۰۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید یا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید.

 13. با عرض سلام
  بنده مي خواهم يك شركت توليد نرمافزار و بازيهاي رايانه ايي تاسيس كنم، لذا برا توليد بازي نمي دانم چه مجوزهايي و از كدام ارگان بايد دريافت كنم.
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
  البته بنده در سايت اداره ثبت شركت ها و موسسات غير تجاري اقدام كردم، اسم شركت هم تاييد شد، اما در سايت واضح توضيح ندادن كه دقيقا چه مجوزهايي نياز هستند.
  با تشكر فراوان.

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   توسعه و پشتیبانی مرکز بازی و سرگرمی دیجیتال و ، تهیه کردن وعرضه بسته های نرم افزاری رسانه ای و بسته نرم افزاری رسانه پرداز نیاز به مجوز از وزارات ارشاد دارد.

 14. باسلام

  اگربخوام مجوزی برای سرویس حمل مواد غذایی (رستورانهایی که سرویس حمل ندارن) من بگیرم باید چکارکنم
  بنظرتون اصلا نیاز به مجوز هست؟
  اگه بخوام مجوز بگیرم از کدوم مسیر باید برم؟
  ممنون

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   فعالیت شما نیاز به مجوز از ارگان خاصی ندارد

 15. با سلام
  بنده مدرک لیسانس مدیریت دارم آیا میتوانم اقدام به ثبت شرکت برای تولید بازی و نرم‌افزار موبایل کنم.
  مجوز فعالیت را از کدام سازمان و زیرشاخه بایستی گرفت.
  مچکرم

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   در صورتی که بخواهید بسته های نرم افزاری رسانه ای و بسته نرم افزاری رسانه پرداز تهیه و تولید کنید باید از وزارت ارشاد مجوز بگیرید.

 16. سلام
  من یه وب سایت اینترنتی دارم در زمینه خرید از سایت های خارجی از جمله امازون و ebay امریکا
  چه نوع شرکتی باید ثبت کنم ؟ و چه مجوز هایی باید بگیرم ؟

  1. مشاور حقوقی

   سلام و درود
   برای سایتتان باید نماد اعتماد تهیه کنید

 17. سلام. من می خوام مجوز مشاوره تلفنی رفع مشکلات کامپیوتری بگیرم. مدرکم هم لیسانس it هست. از کجا می تونم این مجوز رو بگیرم???

  1. مشاور حقوقی

   با سلام و درود
   برای مشاوره در زمینه کامپیوتری نیازی به مجوز نیست

 18. با عرض سلام
  من در حال حاضر 24 سالمه و دانشجوی رشته کارشناسی هستم و میخواهم شرکتی در زمینه ی طراحی وب سایت و شبکه به ثبت برسانم. آیا میتونم به عنوان مدیر عامل درخواست ثبت بدهم؟
  باتشکر

  1. مشاور حقوقی 25

   با سلام و درود
   بله می توانید به سمت مدیر عامل باشید

 19. با سلام. بنده به دنبال ثبت شرکت در زمینه های ی داده کاوی و تولید نرم افزار را شامل می شود. برای این کار به چه مجوزهایی نیاز می باشد ؟ ممنون

  1. مشاور حقوقی 25

   برای تهیه کردن وعرضه بسته های نرم افزاری رسانه ای و بسته نرم افزاری رسانه پرداز باید از سازمان ارشاد مجوز کسب کنید

 20. با سلام
  من دانشجوی مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر هستم و دارم مراحل ثبت شرکت سهامی خاص رو انجام میدم آیا من می تونم بعد از ثبت شرکت از نظام صنفی رایانه ای مجوز فعالیت بگیرم یا که نه حتما باید مدیرعامل مدرک کارشناسی رو داشته باشه

  1. مشاور حقوقی 25

   با سلام و درود
   شما می توانید بدون کسب مجوز بعد از ثبت شرکت فعالیت خود را شروع کنید

 21. میلاد شمس

  با سلام و خسته نباشید من میخواهم برای ثبت شرکت خدمات کامپیوتری وطراحی سایت ثبت کنم هزینه ثبت چه طور محاسبه میشود و ایا با مدرک کاردانی مرتبط نیز میشود ثبت کرد

  1. مشاور حقوقی 25

   با سلام و درود
   در ارتباط با هزینه ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

 22. با سلام
  من مدرک کارشناسیم را از کشور مالزی گرفتم و زیر نظر وزارت علوم نیست. میخواستم بدونم برای ثبت شرکت مورد تایید هست یا نه؟

  با تشکر

 23. سلام
  من مدرک کارشناسی دارم و میخوام یک مغازه خدمات کامپیوتری باز کنم, آیا ابتدا باید شرکت ثبت کنم یا نه .. لطفا بگید از کجا شروع کنم و چه زمانی کار به اتمام میرسه..
  ممنون

  1. مشاور حقوقی 25

   با سلام و درود
   می توانید شرکت رو به ثبت برسانید زمان انجام ثبت حداکثر 20 روز می باشد

 24. حمیدرضا

  با سلام بنده لیسانس کامپیوتر هستم.و میخاهم شرکتی ثبت کنم آیا نیاز ب مدرک پایان خدمت هست یا خیر؟؟

  1. مشاور حقوقی 25

   با سلام و درود
   در اکثر شهرها بدون مدرک پایان خدمت عدم سوپیشینه صادر نمی کند، در صورت تمایل از آگهی شهر خود جویا شوید اگر عدم سوپیشینه صادر می کنند برای ثبت شرکت اقدام نمایید

 25. سلام . من قصد دارم یه سایت خدمات مرصوله پستی را بدازم واز طریق سایت بابت خدمات ارائه شده وجهی در یافت کنم . آیا باید شرکت انترنتی ثبت کنم یا فقطنماد تجارت الکترونیکی کفایت می کنه ؟
  می خواهم در رابطه ما مسائل حقوقی آن هام بدانم که اگر کسی شکایتی کرد مشکلی نباشد ؟

  1. مشاور حقوقی 25

   با سلام
   برای کارهای خدمات پستی نیاز به مجوز از اداره پست دارید و همچنین ثبت شرکت و گرفتن نماد الکترونیکی هم لازمه این کار می باشد

 26. با سلام من میخوام یک شرکت سفارش آنلاین تاکسی راه اندازی کنم.
  به چه چیزایی لازم دارم برای مجوز؟اصلا لازمه؟
  بابت راهنماییتون ممنونم..

 27. بنیامین

  با سلام
  برای ثبت شرکت رایانه ای مدرک کارشناسی هر رشته ای میتونه باشه؟

 28. سلام
  آیا میشود صفر تا صدِ شرکتی را (برای مثال شرکت نرم افزاری) بدون داشتن کارت پایان خدمت راه انداخت؟

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   برای راه اندازی شرکت نیازی به کارت پایان خدمت نمی باشد.

 29. بنیامین

  با سلام
  برای ثبت شرکت رایانه ای مدرک کارشناسی هر رشته ای میتونه باشه؟
  لطفا جواب بدید

 30. سلام
  برای ثبت شرکتی که جا و مکان خاصی ندارد وفقط دارای یک وب سایت است که همه فعالیت های خود را به صورت انلاین و از طریق همین وب سایت انجام میدهد چه باید کرد.
  از شما تقاضا دارم پاسخ را برایم ایمیل کنید

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   شما ظاهرأ نیاز به ثبت شرکت ندارید و با وب سایت و به صورت شخصی در حال انجام معاملات خود می باشید.
   اگر نیاز به ثبت شرکت حقوقی دارید باید به صورت رسمی در اداره ثبت شرکتها اقدام به ثبت شرکت نمایید تا شماره ثبت دریافت نمایید.

 31. محمد رضایی

  با سلام مراحل ثبت شرکت سهامی خاص برای انجام خدمات رایاناه ایی را ثبت کردم ولی نامی که تایید سده زیاد مورد قبوولم نمی باشد برای تغیر نام یا وارد کردن نامهای جدید به چه صوورت باید عمل کنم

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   باید درخواست جدید به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد.

   1. محمد رضایی

    منظورتون اینه که دوباره ثبت نام جدید انجام بدم یا با اداره ثبت شرکتها مکاتبه انجام بدم

   2. محمد رضایی

    ثبت نام جدید انجام میدم ولی هر بار درخاستم رد میشه و یه شماره پیگیری جدید جهت پذیرش درخواست اصلاحی برام ارسال میکنن
    برای درخاست جدید باید حضورا برم اداره ثبت یا از طریق سایت باید اقدام کنم

 32. سلام ببخشید کارشناس نرم افزار هستم ونفر دوم هم فعلا دانشجوی سال آخره آیا ما میتونیم شرکت رایانه ای در استان خوزستان ثبت کنیم راستی سابقه کار در شرکتها رو نداریم .؟

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   بله می توانید، ثبت شرکت نیازی به مدرک تحصیلی ندارد.

 33. سلام
  برای ثبت شرکتی که قرار است فعالیت در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن داشته باشد و همچنین کارگاه آموزشی در آن برگزار شود باید از نوع مسیولیت محدود باشه یا سهامی خاص ؟ کدوم بهتره ؟

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   برای موارد مطرح شده فرقی نمی کند که شما کدام نوع شرکت را انتخاب نمایید.

 34. سلام
  برای شرکتی که در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ثبت شده و تا شروع سال ۱۳۹۶ فعالیتی ندارد، نیازی به دریافت دفاتر مالیاتی و تکمیل کردن این دفاتر برای سال ۱۳۹۵ میباشد؟
  اگر نیاز به دریافت دفتر است، در سایت ثبت شرکت ها؛ در بخش شروع سال مالی باید چه تاریخی درج شود؟
  با تشکر

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   برای سال 95 شما نیازی به دفاتر پلمپ ندارید، باید دفاتر سال 96 را خریداری نمایید.

 35. سلام
  من دیپلم ریاضی دارم آیا میتونم به اسم خودم شرکت کامپیوتری ثبت کنم ؟
  تشکر
  خواهشا جواب رو ایمیل کنید برام

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   برای ثبت شرکت کامپیوتری مدرک تحصیلی خاصی مورد نیاز نمی باشد و شما می توانید شرکت را ثبت نمایید.

 36. سلام شرایط برگ احراز صلاحیت و رتبه بندی نظام صنفی رابفرمایید تشکر

 37. محمد خبیر

  با سلام و عرض ادب، در زمان ثبت شرکت کامپیوتری فرموده بودید که یکی از مدارک برای ثبت شرکت مدرک کارشناسی مدیرعامل می باشد. آیا شخصی که شرکت میخواهد بنام او ثبت شود نیاز به مدرک فوق داشته و یا با مدرک دیپلم نیز می تواند نسبت به تاسیس شرکت کامپیوتری اقدام نماید.ضمنا هزینه انجام کار توسط آن شرکت محترم چه میزان می باشد.
  باتشکر

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   برای بعضی موضوعات مجوز از ارشاد لازم می باشد، لطفا بابت هزینه ها و اطلاعات تکمیلی با موسسه تماس حاصل فرمائید.

 38. امید سیاری

  سلام
  من میخوام یه شرکت در رابطه با. راه ساختمان وابخیز داری جنگل بانی ثبت کنم سخت شده برام لطفوا کمکم کنین

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   شما باید مدارک ثبتی را آماده نموده و به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید.
   برای اطلاعات تکمیلی لطفا با موسسه تماس حاص فرمائید.

 39. محمد رضایی

  سلام
  بنده در بهمن 95 ثبت نام اولیه شرکت سهامی خاص انجام دادم و تا مورخه 96/02/17 مهلت تکمیل درخاست نهایی بود ولی بخاطر مشکلی که در اعضای شرکت و مورد قبول نبودن نام تایید شده درخواست جدید ثبت کردیم ؛
  لذا بعد از ثبت درخاست نهایی وضعیت ثبت نام ب صورت پذیرش درخاست اصلاحی شده تغییر میکند و سامانه یک شماره پیگیری جدید به درخاست تخصیص می دهد.با این مشکل تصمیم به ثبت شرکت با مسئولیت محدود کردیم ک برای ثبت این نوع شرکت نیز روال به صورت فوق میباشد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  با توجه به رد درخواست پذيرش تاسيس شما با شماره پيگيري 1576906166379869835 مدارک ابرازي از طريق پست به آدرس اعلامي عودت ميگردد.لذا از مراجعه حضوري به اداره ثبت شرکتها خودداري گردد.

  مشروح ايرادات

  متقاضي گرامي ؛

  ،درخواست شما با شماره پيگيري ……………………. در مورخه 1396/03/20 در ساعت 23:39 در سامانه برون سازماني، پذيرش اوليه گرديدلذا درخواست مورد نظر جهت بررسي کارشناسي در خصوص تائيد و يا عدم تائيد يکي از نامهاي پيشنهادي ( به ترتيب اولويت درخواست ) در حال بررسي مي باشد،مقتضي است تا زمان اعلام نتيجه و اطلاع رساني بعدي از مراجعه حضوري خودداري بعمل آيد .

  مرجع ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري نكا

  مرجع ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري نكا
  درخواست شما در تاريخ 1396/03/22-09:25 با شماره پيگيري جديد ………………………پذيرش اصلاحي گرديد.

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   در حال حاضر شما پذیرش مجدد گرفته اید و سوال شما نیز مشخص نمی باشد.

 40. سلام. من دیلپم فنی رشته کامپیوتر هستم و در حال حاضر دانشجو کاردانی هستم… میخواستم بدونم خودم میتونم مدیر عامل شرکت بشم؟؟ در ضمن 18 سالم تمام شده و کارت پایان خدمت سربازی ندارم.
  اکه میشه راهنمایی کنید ک چجوری میتونم شرکت بزنم

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   بله شما می توانید، مدیرعامل شرکت بودن نیازی به داشتن کارت پایان خدمت ندارد.
   لطفا بابت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمائید.

 41. محمد حسین

  سلام
  برای سایتم میخوام دفتر بزنیم تولید محتوا کنیم. مشتری حضوری نداریم. و مدرک تحصیلیم دیپلمه.راهنمایی بکنید لطفن

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   سوال شما واضح نیست، لطفا با موسسه تماس حاصل فرمائید.

  1. مشاور حقوقی

   سلام
   اگر منظور شما ثبت شرکت می باشد، مدرک تحصیلی جزوء مدارک مورد نیاز نمی باشد.
   برای گرفتن کارت بازرگانی حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز مدرک دیپلم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *