برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد امور مالی و مالیاتی در ساعات اداری 

۰۲۱۹۶۶۱۷۰۰۰
تماس بگیرید.

 

 ثبت نام ارزش افزوده

ثبت نام ارزش افزوده  :پس از تکمیل فرآیند ثبت نام در سامانه شماره اقتصادی جدید و قرار گرفتن در وضعیت ۴۵ امکان ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده برای مؤدیان مالیاتی فراهم می گردد.
فرآیند ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده شامل دو مرحله پیش ثبت نام و ثبت نام می باشد .
پس از تکیمل فرآیند پیش ثبت نام ، کد کاربری و کلمه عبور از طریق پست به محل اقامتگاه قانونی شرکت ارسال
می گردد و با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور امکان ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده فراهم می گردد. لازم به ذکر است تا زمانی که فرآیند ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده تکمیل نگردد و گواهینامه مالیات برارزش افزوده صادر نشود امکان دریافت مالیات برارزش افزوده از خریداران کالا و خدمات میسر نمی گردد همچنین طبق بند یک ماده ۲۲ قانون مالیات برارزش افزوده در صورت عدم ثبت نام مؤدیان در مهلت مقرر معادل هفتاد و پنج درصد (۷۵%) مالیات متعلق تا تاریخ ثبت نام مشمول جریمه می گردند . و علاوه بر جریمه مذکور به میزان دو درصد (  ۲ %) در ماه نیز نسبت به مالیات پرداخت نشده می بایستی جریمه تاخیر بپردازند. ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده یکی از اساسی ترین اقداماتی است که هر شرکتی برای انجام فعالیتهای اقتصادی می بایست انجام دهد و عدم ثبت نام دارای تبعات مالی و مالیاتی عمده ای می باشند.
کارشناسان این شرکت با بهره گیری از دانش تخصصی، زمینه ساز ثبت نام مؤدیان مالیاتی در نظام مالیات بر ارزش افزوده می باشند.
برای آشنایی بیشتر با خدمات مطروحه در فوق ، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت شرکت در سایت  ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.