طراحی سایت

طراحی سایت فوری | سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی ارزان

امروزه یکی از مهم ترین و موثرترین نیازها برای یک کسب و کار طراحی سایت (web design) محسوب خواهد شد به دلیل این که وب سایت شما همان ویترین کسب و کار شماست. با توجه به این موضوع که مخاطبان شما میتوانند در هرجای دنیا و در هر ساعت از روز بدون هیچ گونه محدودیتی سایت شما رو ببینند پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد به همین دلیل است که شما باید طراحی وب خود را به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و معتبر بسپارید. البته که باید به این نکته بسیار مهم هم اشاره داشته باشیم که سئو سایت هم در اهمیت بسیار بالایی در کنار طراحی و ساخت وب سایت وجود دارد. تیم طراحی وب سایت ثبت فردا با داشتن تجربه و مهارت لازم، به شما در راه اندازی سایت متناسب با کسب و کارتان کمک می کند.

مراحل طراحی سایت در ثبت فردا

برای شروع هر کار حرفه ای باید در ابتدا تعیین مسیر شود تا بتوانید متناسب با آن عمل کنید طراحی وب سایت در ثبت فردا هم روال و مراحل خودشو دارد که به ترتیب باید طی شوند و مهمه که شماهم با مراحل طراحی سایت در ثبت فردا آشنایی داشته باشید برای زمانیکه طراحی وب سایت خودتان را به شرکت ثبت فردا سپردید بتوانیم همکاری خوبی رو باهم تجربه کنیم.

 

  •     بعد از بررسی و تحقیق هایی که درباره شرکت های طراحی وب انجام دادین و تصمیم گرفتین که ثبت فردا رو انتخاب کنید میتوانید یا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید یا فرم درخواست طراحی وب سایت موجود در صفحه رو پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند تا شما را در انتخاب پکیج متناسب با کسب و کارتان راهنمایی کنند.
  •     در مرحله بعدی تیم Web Design ثبت فردا بررسی های فنی لازم رو انجام میدهند و نیاز سنجی می کنند که متناسب با حوزه کسب و کارتان سایت شما به چه المان ها و مواردی نیاز دارد و نحوه پیاده سازی سایت باید به چه صورت باشد.
  •     در این مرحله یک جلسه حضوری در راستای ارائه مشاوره رایگان درباره نیازهای سایتتان و بررسی های فنی انجام شده توسط کارشناسان طراحی وب سایت برگزار می شود و در صورت رضایت شما عقد قرارداد انجام می شود.
  •     در قدم بعدی تیم گرافیک برای شما قالب گرافیکی اختصاصی مطابق با خواسته ها و سلیقه ی شما طراحی می کنند و تم گرافیکی برای شما ارسال میشود در صورتی که تم توسط شما تایید شود به تیم طراحی سایت ارجاع داده می شود.
  •     راه اندازی و پیاده سازی سایت مطابق با تم گرافیکی توسط تیم طراحی وب ثبت فردا و ارسال لینک اولیه نسخه آلفا برای شما؛ حالا شما باید سایت رو کامل چک کنید و ادیت های نهایی رو برای ما ارسال کنید.
  •     پس از انجام ادیت های نهایی کار طراحی وب سایت شما انجام شده و چک لیست طراحی سایت انجام می شود و در نهایت لینک ویدئوهای آموزشی برای اینکه بتوانید با پنل مدیریت سایتتان راحتتر کار کنید و دسترسی سایت خودتان برای شما ارسال می شود.

 

 طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس

از مهم ترین مزایای طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس میتوان به Open Source بودن آن اشاره کرد که با استفاده از قالب ها و افزونه های رایگانی که در اختیارتان قرارداده است  میتوانید سایت خودتان را بسازید.  البته اگر میخواهید یک طراحی وب سایت با CMS اختصاصی داشته باشید میتوانید از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کمک بگیرید که با هزینه کمتر نسبت به طراحی وب با برنامه نویسی سایتی باب میل خودتان داشته باشید. یکی دیگر از مزایای وردپرس داشتن رابط کاربری ساده و راحت است که باعث شده بین سیستم های مدیریت محتوای دیگر مثل جوملا، دروپال و … محبوبیت بیشتری داشته باشد و شما برای پشتیبانی سایتتان نیاز به متخصص ندارید خودتان میتوانید تغییراتی که میخواهید را به راحتی اعمال کنید.

چرا باید برای کسب و کار خود سایت طراحی کنیم؟

شاید این سوال رو خیلی از صاحبان کسب و کار  از خودشان بپرسند: که چرا باید برای کسب و کار خود سایت طراحی کنیم؟ یا داشتن وب سایت به کسب و کار من چه کمکی میکند؟ شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید تا الان بیش از  یک میلیارد دامنه (Domain) به ثبت رسیده است البته از این تعداد دامنه ثبت شده تنها یک چهارم آن ها فعال هستند و از این 250 میلیون دامنه فعال تعداد محدودی هستند که ترافیک و بازدید روزانه دریافت می کنند. امروزه مردم بجای دفترچه تلفن از سایت استفاده میکنند به این صورت که مشتریان بالقوه با جستجو در اینترنت تصمیم می گیرند نزد کدام پزشک بروند یا از کدام شرکت خدماتی، خدمات بگیرند یا لوازم مورد نیازشان رو از کدام فروشگاه تهیه کنند؟ پس طراحی وب سایت به کسب و کار شما اعتبار بسیار زیادی می بخشد.

برای طراحی سایت چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟
طراحی سایت یکی از مهم ترین راه های درآمدزایی برای کسب و کار است به همین دلیل نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید در زمان طراحی وب سایت در نظر گرفت که از مهم ترین آنها میتوان به موبایل فرندلی بودن وب سایت، سرعت بالای پیاده سازی سایت، داشتنUI  زیبا و راحتی کاربر با User Friendly بودن سایت اشاره کرد.