نحوه تاسیس شرکت پتروشیمی در کم ترین زمان

نحوه راه اندازی شرکت پتروشیمی

نحوه راه اندازی و تاسیس شرکت پتروشیمی به چه صورت است؟ برای ثبت شرکت پتروشیمی چه مراحلی نیاز است؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی تاسیس شرکت پتروشیمی بپردازیم تا شما با این مراحل بهتر آشنا شوید.

راه اندازی و تاسیس شرکت پتروشیمی می تواند یک فرآیند طولانی و دقیق باشد. با این حال، با منابع مناسب لازم نیست که یک کار خسته کننده باشد. اگر در صنعت نفت تحصیل کرده و با تجربه هستید، قوی ترین مهارت های خود را تعیین کنید.

انتخاب کنید کدام بخش از تجارت نفت، پتروشیمی می تواند استعدادهای شما را به بهترین نحو به نمایش بگذارد. صنعت نفت و گاز که همواره در حال پیشرفت است و بسیار پردرآمد است، فرصت های استثنایی را برای کارآفرینان جهت ایجاد مشاغل جدید ارائه می دهد.

شرکت پتروشیمی

نحوه راه اندازی شرکت پتروشیمی

تعیین کنید که می خواهید یک شرکت خدمات، توزیع کننده لوازم و قطعات خرده فروشی یا عمده فروشی، یک مشاور یا یک شرکت اکتشافی مستقل باشید.

ممکن است تصمیم بگیرید قطعات میدان نفتی، پتروشیمی ها و ملزومات را بفروشید، یک شرکت خدمات میدان نفتی (رادیومتری، لرزه نگاری، حفاری چاه نفت و گاز، تکمیل چاه نفت، دفع آب یا زباله یا خدمات پمپاژ چاه نفت) راه اندازی کنید یا نفت و شرکت کارگزاری اجاره گاز تجزیه و تحلیل متفکرانه انگیزه های شما برای شروع مشاغل شخصی و ارزیابی صادقانه استعدادها و نقاط قوت شما به شما کمک می کند تعیین کنید که کدام حوزه صنعت نفت، پتروشیمی تصمیم تجاری درستی است.

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت لیوان های کاغذی

اندازه و محدوده پیشنهادی پروژه را تعیین کنید

پس از تصمیم گیری در مورد نوع مشاغل جدیدی که مایل به افتتاح هستید، اندازه و محدوده پیشنهادی پروژه را برای تاسیس شرکت پتروشیمی تعیین کنید. این تصمیم به شما کمک می کند تا درباره محل کسب و کار خود و میزان فضای اداری، انبار و تجهیزات مورد نیاز شرکت پتروشیمی تصمیم بگیرید.

در مرحله بعد، میزان کارکنان مورد نیاز و آموزش و تجربه ای را که برای انجام موفقیت آمیز مشاغل خود نیاز دارند تعیین کنید. ممکن است لازم باشد زمین شناسان، مهندسان شیمی، کارگران میدان نفتی و کارکنان پشتیبانی اداری را استخدام کنید. بازار محصولات یا خدمات خود را ارزیابی کنید. درباره شرکت های رقابتی نفت و پتروشیمی مستقر در منطقه محلی خود تحقیق کنید. تعیین کنید که آیا می توانید با قیمت ها، خدمات و شهرت تجاری آنها رقابت کنید.

ثبت شرکت پتروشیمی

انتخاب نام شرکت

نامی برای ثبت شرکت پتروشیمی خود انتخاب کنید. نامی را انتخاب کنید که به وضوح محصول یا خدمات نفتی شما را مشخص کند و به خاطر سپردن آن آسان باشد. با کمیسیون شرکت های دولتی در ایالتی که دفتر اصلی آن در محل کار است تماس بگیرید تا مشخص شود آیا نام موجود است یا خیر. اگر موجود است، نام کسب و کار را در اداره ثبت شرکت ها ثبت کنید.

یک طرح تجاری کامل و دقیق تهیه کنید

یکی از مراحل تاسیس شرکت پتروشیمی، ایجاد یک طرح تجاری است. لیست کلیه دارایی ها و بدهی ها، لیست کاملی از کلیه هزینه های راه اندازی و بهره برداری، شامل تجهیزات، اجاره اجاره مشاغل یا تملک زمین، بیمه، اوراق بهادار عملکرد، مجوزها، حقوق و دستمزد پیش بینی شده، تبلیغات، منابع اداری، نفتی و خدمات بدهی تهیه کنید.

یک برنامه تجاری برای برنامه های وام شرکت پتروشیمی مورد نیاز است و به عنو ان نقشه راه عمل می کند تا مراحل لازم برای باز کردن مشاغل را طی کنید.

بیشتر بخوانید : مراحل ثبت شرکت تعمیرات خودرو

افتتاح حساب بانکی

برای تاسیس شرکت  پتروشیمی نیاز به افتتاح حساب بانکی می باشد. شما باید ابتدا برای شرکت یک حساب بانکی جداگانه باز کنید.

از مشاوره وکیل یا وکیل مالیاتی خود کمک بگیرید

برای تعیین ساختار سازمانی شرکت پتروشیمی خود، از مشاوره وکیل یا وکیل مالیاتی خود کمک بگیرید. شما ممکن است انتخاب کنید که یک مالک انحصاری باشید یا مشارکت یا شرکتی تشکیل دهید.

شما می توانید برای ثبت شرکت پتروشیمی خود از مشاوران ما در مجموعه ثبت فردا کمک بگیرید. مشاوران ما می توانند در اخذ مجوز ثبت شرکت پتروشیمی شما را راهنمایی نمایند تا بتوانید به راحتی مجوز را دریافت نمایید شروع به فعالیت نمایید.

تنظیم اظهارنامه و اساسنامه

شما بایستی برایتاسیس شرکت پتروشیمی خود اساسنامه و اظهارنامه شرکت را به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید تا کارشناسان مربوطه به بررسی آن بپردازند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها