تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان از صفر تا صد

ثبت شرکت در زاهدان

ثبت شرکت در زاهدان : زاهدان یک کلان شهر مرزی با زیبایی های فراوان است، دارای جاذبه های توریستی فراوان و یک شهر تاریخی محسوب می شود که در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته است البته خارج از جاذبه های طبیعی و تاریخی که این شهردارد دارای موقعیت استراتژیک که زمینه ی تجارت و کسب و کاری حساب شده به علاوه صادرات و واردات و تجارت بین المللی می باشد.

تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان از صفر تا صد

مشاورین و وکلای متخصص موسسه ی حقوقی ثبت فردا در زمینه ی ثبت بین المللی و هموار کردن مسیر تجارت شما با کم ترین هزینه و زمان ممکن این کار را به صورت اکمل انجام خواهند داد.

این کلان شهر به لحاظ کشاورزی و دام پروری دارای تنوع است و به علت آب و هوای متفاوتی که در این شهر حاکم است مهد پرورش میوه های استوایی در ایران است.

یکی ازنکات مهمی که هر مدیر عامل دور اندیشی را ترغیب به ثبت شرکت در این کلان شهر میکند و البته از مزایای تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان محسوب می شود داشتن نیروی کار جوان و تازه نفس است که جوانان این شهر انگیزه ای یابند و با انرژی شرکت هایی اعم از تولیدی و … را اداره کنند.

کلیات تاسیس و ثبت شرکت درزاهدان

ابتدا به تعریفی از شرکت و ثبت شرکت می پردازیم تا موضوع را کمی ملموس تر کنیم، حتما به این آگاهی دارید که شرکت از تجمیع حداقل دو نفر تشکیل می شود برای مثال اگر خواهان ثبت شرکت در قالب مسئولیت محدود باشید برای ثبت این نوع شرکت حداقل اعضا دو نفر می باشند که حتی می توانید یک شرکت خانوادگی تاسیس کنید شریک دوم شما می تواند همسر، پدر و یا برادر شما باشد.

اما اگر تصمیم شما برای تجارت جدیدتان  ثبت شرکت با سهامی خاص می باشد باید بدانید برای ثبت این نوع شرکت به سه نفر اعضای هیئت مدیره و دو نفر بازرس احتیج دارید که این دو بازرس نمی توانند از اعضای خانواده ی هیئت مدیره باشند و البته لازم به ذکر است که بدانید بازرسین نمی توانند سهام دارهم باشند.

تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان در این دو قالب متقاضیان بسیاری دارد که در این مقاله سعی خواهیم کرد اطلاعات بیشتری برای شما گرد آوری کنیم. از جمله شرایط انتخاب نام در ثبت شرکت :

موضوع انتخاب نام شرکت بسیار حائز اهمیت است به این جهت که در هر زمینه ای نام معرف تجارت شماست و در ذهن مشتری جایگاهی تاثیر گذار خواهد داشت.

پس با توجه به اهمیتی که دارد شرایط و قوانینی نیز برای انتخاب نام شرکت وجود دارد که به شرح زیر آورده ایم:

  • نام مورد نظر شما باید در فرهنگ لغت (دهخدا) دارای ریشه ی فارسی باشد.
  • سه سیلابی باشد.
  • با فرهنگ اسلامی و عرف جامعه تناقضی نداشته باشد.
  • تکراری نباشد
  • با توجه به شرایط مذکور شما ۵ نام را به ترتیب اولویت خود انتخاب کرده و به اداره ی ثبت شرکت ها ارائه می دهید تا در صورتی نام انتخابی شما تکراری یا هر گونه اخطاری دریافت کرد بدون هدر رفتن زمان نام بعدی جایگزین گردد.

مراحل تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان به ترتیب زیر است

ابتدا برای تجارت و شروع کار خود به عنوان یک مدیر که قصد تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان را داراست باید موضوع فعالیت خود را مشخص کنید در این شرایط پس از انتخاب وضوع فعالیت موظف هستید برای ادامه ی کار و روی روال افتادن مراحل ثبت شرکت مدارک (مذکور)خود را به همراه ۵ نام مناسب که سه سیلابی باشد و البته دارای ریشه ی فارسی باشد را به ترتیب اولویت به اداره ی ثبت شرکت ها ارائه دهید.

مدارک تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان

  • مدارک هویتی از جمله کپی شناسنامه و کارت ملی هیئت مدیره و سهام داران
  • گواهی عدم سوء پیشینه ی اعضا که از طریق کد ملی استعلام می گردد.
  • دو نسخه از اساسنامه ی شرکت
  • اظهارنامه دو نسخه

بودجه ی لازم جهت تاسیس و ثبت شرکت در زاهدان

در جدول زیر سعی شده تا کلیتی از هزینه های ثبت شرکت در اختیار شما قرار گیرد:

اولین بودجه ای که برای ثبت شرکت نیاز است بودجه ای جهت مشاوره ی تخصصی و حقوقی است که نیاز به تجربه ی زیادی دارد، اما پس از تماس با شماره ی ۵۲۷۱۲-۰۲۱ این مخارج در ثبت فردا کاملا رایگان است.
مخارجی جهت اقلام که شامل: گیره – پوشه –پاکت – پست و…
حداقل بودجه ای که باید بابت حق الوکاله به وکیل دادگستری پرداخت شود.
حداقل هزینه های مربوط به حق ثبت
حداقل هزینه ی بررسی و تنظیم اسانامه و مدارک دیگر
حداقل مخارج امضایی که باید برای امضای دفاتر و دیگر امور پستی پرداخت شود.
بودجه ای جهت اخذ تاییدیه ی نام

خلاصه ای هزینه ها و بودجه ای که می توانید در نظر بگیرید برای اینکه تجارت خود را آغاز کنید .

سخن آخر

برای کلیه ی امور حقوقی هر مدیری نیاز به مشاوره ی دقیق و حساب شده دارد که علاوه بر اینکه  بتواند با آرامش به انجام امور تجاری خود بپردازد بلکه در اسرع وقت و با کم ترین هزینه با اعتماد به موسسه ی حقوقی ثبت فردا و تماس با شماره ی۵۲۷۱۲-۰۲۱  تمامی امور حقوقی خود را نیز انجام شده بداند.

ثبت فردا در کنار شما

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها