همه چیز درباره ی ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی

ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی

ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی و نحوه ی فعالیت این نوع شرکت در دبی

ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی تا دهه ی گذشته برای ایرانیان مقدور نبود و هموطنان ما نمی توانستند از طریق ثبت شرکت به این روش در دبی اقامت یابند و مشغول فعالیت های تخصصی خود شوند. اما امروزه با تغییر سیاست ها و همچنین تغییرات به وجود آمده امکان ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی برای ایرانیان مقدور می باشد و افراد می توانند برای اخذ اقامت از این طریق اقدام نمایند.

شرکت جنرال تریدینگ و یا مجوز این نوع شرکت به افراد این امکان را می دهد تا در زمینه ی صادرات و واردات کالا و همچنین تولید پوشاک و تولید لوازم الکترونیکی و در کنار آن تولید ماشین آلات، فعالیت کنند. معمولا اکثر کسانی که اقدام به ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی می کنند از بازرگانان و تاجران می باشند و که می خواهند با استفاده از این مجوز اقدام به فعالیت در حیطه ی تخصصی خود نمایند.

در این دهه کشور امارات بودجه و همچنین طرح های مختلف حمایتی بسیار خوبی را برای افرادی که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند در نظر گرفته است و افراد می توانند با استفاده از این سیاست های جدید به موفقیت های بسیار خوبی در این زمینه برسند. نکته ای که وجود دارد این است که افراد بهتر است قبل از عوض شدن سیاست های کشور امارات مبنی بر عدم صادر شدن مجوز ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی برای ایرانیان اقدام به دریافت مجوز فوق نمایند.

ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی
ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی

اولین اقدام برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی چیست؟ 

اولین اقدامی که افراد می بایست برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ دبی انجام دهند این است که یک موسسه ی بسیار معتبر و دارای سابقه را برای انجام کار های خود مبنی بر دریافت مجوز ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی انتخاب نمایند. نکته ای که وجود دارد این است که برای انجام این کار افراد می بایست کمی حوصله و دقت به خرج دهند تا دچار مشکلات غیر منتظره ای نشوند و بدون دردسر خاصی مجوز خود را دریافت نمایند.

اولین موردی که باید در انتخاب یک موسسه ی مناسب برای همکاری به آن دقت کرد سابقه ی موسسه ی فوق می باشد. در صورتی که سابقه ی موسسه ی انتخاب شده طولانی مدت باشد به این معنی است که توانسته است خدمات مناسبی را برای مشتریان خود ارائه دهد و به موفقیت بلند مدتی در حیطه ی کاری خود دست یابد که این مورد در نوع خود بسیار جالب توجه می باشد.

علاوه بر آن گفتنی است که موسسه ی انتخاب شده توسط افراد می بایست هزینه های معقولی را برای ارائه ی خدمات از مشتریان خود دریافت کند. به این ترتیب که هزینه های دریافتی نباید بیش از حد گران باشد و نباید بیش از حد ارزان. امروزه شاهد کلاهبرداری های بسیار زیادی در این زمینه می باشیم که افراد را با ارائه ی خدمات با هزینه های بسیار گراف و یا بسیار پایین گول می زنند و از آن ها کلاهبرداری می کنند.

ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی

مورد بعدی که قابل ذکر می باشد این است که برای اطمینان بیش تر افراد می توانند صفحات مجازی موسسه ی مد نظر خود را بررسی کنند و از نظراتی که افراد مختلف ارائه کرده اند استفاده نمایند و با گذاشتن بررسی های به عمل آمده کنار هم تصمیم بگیرند که آیا موسسه ی فوق می تواند برایشان خدمات خوبی را ارائه دهد؟ و یا خیر.

چرا ایرانیان دبی را برای ثبت کردن شرکت انتخاب می کنند؟

و اما در ارتباط با این که چرا دبی مقصد بسیار پر طرفداری برای ایرانیان است؟ باید گفت که این شهر طی سالیان گذشته تا به امروز پیشرفت های بسیار خارق العاده ای کرده است. کشور امارات و به خصوص شهر دبی زیر ساخت های بسیار خارق العاده ای در زمینه ی تجارت و همچنین دیگر فیلد های کاری را به عمل آورده است و دولت این کشور با در نظر گرفتن بودجه ی مناسب و همچنین طرح های مختلف حمایتی سعی بر این دارد تا کار آفرینان مجرب و همچنین دارای مهارت را جذب خود کند.

علاوه بر این موارد گفتنی است که کشور امارات و شهر دبی به عنوان یک شهر اعیان نشین شناخته می گردد و بسیاری از ساکنین این شهر از قشر موفق جامعه می باشند. در کنار این موارد توریستی بودن امارات نیز باعث شده است تا مراکز تجاری و تفریحی بسیار زیادی در دبی به وجود بیاید که همه چیز را برای یک زندگی با رفاه برای افراد مهیا می سازد.

ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی
ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی

مراحل و شرایط و مدارک لازم برای ثبت شرکت در دبی

اولین مرحله برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی انتخاب یک موسسه ی مناسب برای انجام کار های شما می باشد. مرحله ی بعدی تهیه ی مدارک و همچنین انجام کار های ادارای است. نکته ای که در این مورد باید ذکر گردد این است که افراد در انجام کار های اداری و همچنین جمع آوری مدارک بهتر است با حوصله عمل کنند و صبر پیشه کنند و به هیچ عنوان کلافه نشوند.

اولین مدرکی که افراد باید نسبت به تهیه ی آن اقدام کنند کپی پاسپورت های کارکنان و همچنین سهامداران شرکت می باشد. مورد بعدی که می بایست تهیه گردد توافق نامه ی شرکت می باشد که تمامی سهام داران می بایست موضوع فعالیت خود را در آن ذکر کنند و توافق خود اعلام کنند. پس از ارائه ی مدارک به ارگان مربوط که می توان آن را وزارت اقتصاد امارات نامید می بایست منتظر ماند تا این ارگان موافقت خود را با درخواست شما را اعلام نماید.

 

هزینه های لازم برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی چقدر می باشد؟

در ارتباط با هزینه های لازم برای ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی باید گفت که افراد بهتر است برای اطلاع از این موارد به وب سایت های رسمی کشور امارات مراجعه کنند و از این طریق از هزینه های دقیقی که برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی نیاز است مطلع شوند. این کار به این دلیل است که ممکن است ارقام ذکر شده در صفحات مختلف درست نباشد.

علاوه بر هزینه های ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی افراد باید هزینه های مربوط به جمع آوری مدارک و همچنین تهیه ی آن ها و در کنار آن هزینه ی مربوط به موسسه ای که با آن برای اخذ مجوز ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی اقدام به همکاری کرده اید نیز اضافه شود. گفتنی است که این هزینه ها به هیچ عنوان هنگفت نخواهد بود و افراد می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی این هزینه ها را پرداخت کنند و پس از دریافت مجوز خود و انجام کار های تخصصی خود به درآمد بسیار خارق العاده ای برسند.

ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی
ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی

مزیت های کلی ثبت شرکت در دبی 

ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی دارای مزیت های بسیار زیاد و همچنین فوق العاده ای می باشد که افراد می توانند از آن برخوردار شوند. برای مثال گفتنی است که اگر کسب و کار شما به گونه ای است که باید از مناطق آزاد کالا وارد کنید و یا کالا صادر کنید و به دلیل این که گمرک هزینه های زیادی را از شما طلب می کند نمی توانید به خوبی کار خود را انجام دهید، ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی و اخذ مجوز انجام کار در این زمینه مشکلات شما را به صورت تمام و کمال از بین خواهد برد چرا که دیگر نیازی به پرداخت عوارض گمرک نخواهید بود.

مزیت دیگری که افراد می توانند با ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی از آن برخوردار گردند این است که می توانند قبل از دریافت ویزا نیز در این کشور حساب بانکی باز کنند. در تمامی کشور های دنیا قبل از این که افراد ویزا بگیرند نمی توانند حساب بانکی افتتاح کنند و کشور امارات نیز از قاعده ی فوق مستثنی نمی باشد اما در صورتی که افراد بخواهند اقدام به ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی کنند می توانند قبل از دریافت ویزا اقدام به افتتاح کردن حساب بانکی در امارات نمایند.

ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی
ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی

همچنین بیشتر بخوانید:هزینه ثبت شرکت در دبی،مزیت ثبت شرکت در دبی

مزیت های ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی

افراد پس از ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی به صورت اتوماتیک ویزای سه ساله ای را برای اقامت در کشور امارات دریافت خواهند کرد. گفتنی است که کشور امارات به هیچ عنوان اقامت دائم به افراد اعطا نمی کند و صرفا ویزای اقامت موقت قابل تمدید را برای افراد ارائه می دهد که یکی از بهترین راه ها برای دریافت اقامت قابل تمدید ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی می باشد.

در ارتباط با مزیت های کلی ثبت شرکت در دبی نیز باید بگوییم که افراد می توانند آزادانه با کشور های دیگر به تجارت مشغول شوند، از پرداخت مالیات به صورت صد در صد معاف خواهند شد که این موضوع در نوع خود بسیار جالب توجه بوده و ارزشمند می باشد، گرفتن کارت های اعتباری و همچنین دریافت وام های بلند مدت، سرمایه گذاری کردن در کشور با ثبات اقتصادی بسیار بالا و ثبت کردن شرکت به صورت چند منظوره از جمله مزیت های بسیار خارق العاده ای است که افراد می توانند با ثبت شرکت در امارات از آن برخوردار شوند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها