ثبت شرکت در اقدسیه

ثبت شرکت در اقدسیه

ثبت شرکت در اقدسیه : در کشور ایران با توجه به اینکه کشوری در حال توسعه می باشد در تمام استان ها و شهر های ایران می توان ردی از ثبت شرکت ها و ایجاد اشتغال برای نیروی کار و توسعه ی اقصادی و تجاری یافت.

ثبت شرکت در اقدسیه

در استان تهران نیز حجم بسیار بالایی از ثبت شرکت انجام می شود به همین دلیل است در کلیه ی محله های این شهر تاریخی می توان شرکتی که برای امور تجاری، اقتصادی و یا فرهنگی است را به ثبت رساند.

در این مقاله به ثبت شرکت در محله ی تاریخی اقدسیه می پردازیم، اقدسیه در واقع املاک امینه اقدس یکی از همسران ناصرالدین شاه بود و در گذر زمان به این نام ثابت ماند و اقدسیه ی امروزی شکل گرفت.

ثبت شرکت در اقدسیه به دلیل موقعیت استراتژیکی که دارد از لحاظ مسیرهای رفت و آمد حمل و نقل عمومی بسیار مورد توجه می باشد.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اقدسیه

همان طور که می دانید ثبت شرکت با مسئولیت محدود روال ترین نوع شرکت می باشد و در این مقاله هدف این که با این نوع شرکت آشنا شوید.

شرکت با مسئولیت محدود از تجمیع حداقل دو نفر تشکیل می شود و مدیر عامل می تواند به مدت نامحدود در سمت مدیریت شرکت باقی بماند، این شرکت با سرمایه ی ثبتی حداقل یک میلیون ریال به ثبت می رسد. همان طور که از نام این نوع شرکت بر می آید مسئولیت محدودی در قبال قروض احتمالی شرکت خواهید داشت.

شرایط انتخاب نام برای ثبت شرکت در اقدسیه  

اگر خواستار ثبت شرکت در اقدسیه هستید یکی از امور مهمی که باید خیلی دقیق به آن بپردازید انتخاب نام با رعایت اصول نام گذاری شرکت می باشد، در ذیل به بیان شرایط نام گذاری شرکت می پردازیم:

  • نام منتخب برای ثبت شرکت باید دارای سه سیلاب باشد. (سه کلمه ای)
  • این نام باید دارای ریشه ی فارسی در فرهنگ لغات باشد .(در تمام سیلاب ها)
  • نام مورد نظری که انتخاب می کنید باید از اسامی خاص باشد.
  • برای تسریع در امر انتخاب نام توصیه ی مشاورین مجرب موسسه ی حقوقی ثبت فردا این است که ۵ نام با رعایت اصول انتخاب نام به ترتیب اولویت برگزینید و به اداره ی ثبت شرکت ها ارائه دهید تا در صورت هر گونه خطا و یا رد شدن احتمالی یک نام بعدی را جایگزین نمایند.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در اقدسیه

برای ثبت شرکت در اقدسیه ابتدا نیاز به مدارک هویتی مدیر عامل شرکت می باشد:

کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی

گواهی سوء پیشینه که از طریق کد ملی استعلام می گردد.

سخن آخر

آنچه که درباره ثبت شرکت در محله ی اقدسیه در این مقاله مطالعه کردید تنها بخش کوچکی از اطلاعاتی است که باید برای ثبت شرکت بدانید برای کسب اطلاعات جامع و کامل پیشنهاد می شود به سایت ثبت فردا مراجعه نمایید و پاسخ کلیه ی سوالات احتمالی خود را در بانک اطلاعاتی مقالات موسسه ی حقوقی ثبت فردا بیابید.

لازم به ذکر است که می توانید برای رفع هر گونه ابهامی با شماره ی ۵۲۷۱۲_۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان حقوقی این موسسه ارتباط بگیرید.

ثبت فردا در کنار شما

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها