ثبت شرکت در الهیه

ثبت شرکت در الهیه

ثبت شرکت در الهیه : الهیه یکی از محله های مهم شهر تهران محسوب می شود، چرا که این منطقه از تهران محل زندگی اتباع خارجی محسوب می شود، الهیه یک محله ی مرفه نشین محسوب می شود.

ثبت شرکت در الهیه

از لحاظ موقعیت استراتژیک جایگاه خوبی در محله های تهران دارد به این صورت که این منطقه از سمت شمال به تجریش، از سمت شرق به شریعتی، از جنوب به پل صدر و از سمت غرب به والیعصر منتهی می شود. در واقع به همین دلیل است که اغلب ساختمان های دیپلماتیک در این محله وجود دارند.

انواع شرکت در الهیه

شرکت در واقع تشکیل شده از اجتماع حداقل دونفر که به منظور امور تجاری و یا فرهنگی با هم همکاری می کنند، در این باره باید بدانید برای ثبت انواع شرکت در الهیه می توانید با موسسه ی حقوقی ثبت فردا تماس حاصل کنید و از کارشناسان مجرب ثبت فردا مشاوره ی رایگان دریافت کنید اما اینکه چه شرکتی بهتر است در الهیه به ثبت برسانید پیشنهاد کارسان در این محله ثبت شرکت تضامنی می باشد.

  • شرکت مسئولیت محدود
  • شرکت های سهامی (عام و خاص)
  • شرکت تعاونی
  • شرکت تضامنی

این شرکت ها در حال حاضر در ایران قابل ثبت می باشند.

ثبت شرکت تضامنی در ایران

در این محله به دلیل حضور اتباع خارجی، عبور و مرور خارجی ها پیشنهاد می شود ثبت شرکت در الهیه را در قالب تضامنی انجام دهید.

چرا که این شرکت ها اصولا در زمینه ی صرافی ها کار می کنند، در نتیجه شرکت تضامنی در الهیه دارای امتیاز تجاری خوبی خواهد شد.

شرکت های تضامنی بالاترین بار حقوقی را در قبال مشتریان خود دارند یعنی اگر در صورت بی کفایتی در اداره ی امور شرکت تضامنی قصور رخ دهد که منجر به بدهی و یا ورشکستگی گردد شرکای این شرکت موظف هستند کلیه ی دیون و قروض و خسارت های وارده به مشتریان را جبران نماید.

ذکر عبارت تضامنی در نام شرکت الزامی می باشد و و نکته ای دیگر این است که باید طبق توافق نام یکی از اعضا یا همان شرکا در نام شرکت باشد و در نام گذاری از کلمات برادران و یا شرکا استفاده شود برای مثال شرکت تضامنی برادران حسنی و شرکا و …

نکته ای مهم در ثبت شرکت تضامنی این است که این نوع شرکت اجازه ی خرید و فروش ویا صادرات و واردات ندارد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت تضامنی

برای ثبت شرکت در الهیه از نوع تضامنی باید مدارکی را ارائه دهید از جمله این مدارک مدارک هویتی می باشد:

  • عکس شناسنامه
  • عکس کارت ملی

و سپس برای تکمیل مدارک موظف هستید موارد زیر را فراهم و به اداره ی ثبت شرکت ها ارائه دهید:

  • دو عدد تقاضا نامه برای اداره ی ثبت شرکت ها
  • دو برگ شرکت‌ نامه
  • دو نسخه ازاساسنامه ای که بین شرکا نوشته شده است
  • عکس شناسنامه‌ ی شرکا

البته برای ثبت شرکت در الهیه از نوع تضامنی علاوه بر اینکه باید از مراجع مربوطه مجوز بگیرید باید از بانک مرکزی نیز جواز کسب دریافت کنید.

سخن آخر

برای کلیه ی امور حقوقی هر مدیری نیاز به مشاوره ی دقیق و حساب شده دارد که علاوه بر اینکه  بتواند با آرامش به انجام امور تجاری خود بپردازد بلکه در اسرع وقت و با کم ترین هزینه با اعتماد به موسسه ی حقوقی ثبت فردا و تماس با شماره ی ۵۲۷۱۲-۰۲۱  تمامی امور حقوقی خود را نیز انجام شده بداند.

ثبت فردا در کنار شما

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها