سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان – سرمایه گذاری در گرجستان مزایایی را به همراه دارد که در این مقاله به توضیح آنها خواهیم پرداخت

کشور گرجستان در قسمت شرق اروپا و آسیای غربی واقع هست. پایتخت این کشور تفلیس می باشد. واحد پول  این کشور لاری می باشد.این کشور دارای موقعیت جغرافیایی خاصی است که به همین خاطر این کشور به عنوان یک پل و راه عبور و مروری  برای صادرات و واردات،

سرمایه گذاری در گرجستان از طریق ثبت شرکت یکی از راه های آسان و راحتی است که سرمایه گذاران می توانند در این کشور اقدام کنند و فعالیت های تجاری داشته باشند

سرمایه گذاری های خارجی و فعالیت های تجاری بین اروپا و آسیا به حساب می آید

به خاطر کم شدن هر ساله مالیات در گرجستان موجب شده است که تجار و سرمایه گذاران خارجی جهت تجارت و سرمایه گذاری به این کشور سفرکنند. علاوه بر آن این کشور با کشورهای مشترک المنافع؛ کانادا؛ سوئیس؛ ژاپن؛ ترکیه و ایالات متحده آمریکا توافقنامه ی مربوط به تجارت آزاد امضا کرده است.

 

انواع ثبت شرکت در گرجستان

قبل از اینکه شما بخواهید اقدام به سرمایه گذاری در گرجستان کنید و شرکت خود را به ثبت برسانید نیاز است که آگاهی و مطالعه خود را در این مورد افزایش دهید و سپس اقدام به ثبت شرکت بازرگانی خود نمایید.

انواع ثبت شرکت در گرجستان

شرکت سهامی خاص

شرکت سهامی خاص یک نوع شرکت بازرگانی است که در این شرکت سرمایه به سهام تقسیم می شود. هر کدام از سهامداران به اندازه سهامی که دارند مسعولیت دارند و بدی و قروض شرکت ربطی به شرکای شرکت ندارد

شرکت تعاونی

شرکت های تعاونی برای به دست آوردن سود تشکیل می شود.در این نوع شرکت بدی های شرکت محدود به کل سرمایه شرکت می باشد

شرکت هلدینگ بین المللی

شرکت هلدینگ بین المللی یک نوع شرکت سرمایه گذاری است که در آن سرمایه سهامداران به سهام تقسیم می شود و مسعولیت هر کدام به میزان سهام آنهاست.

 

شرکت کارآفرینی فردی

شرکت کارآفرینی فردی بدیم صورت است که شخص به تنهایی و با سرمایه خود کلیه کارهای مربوط به کارآفرینی را انجام می دهد و تمامی بدی و قروض شرکت به شخص مرتبط است.

شرکت مشارکتی کسب و کار

منظور از شرکت مشارکتی کسب و کار نوعی از شرکت بازرگانی می باشد که متشکل از دو یا چند نفر می باشد. هر کدام از شرکا سرمایه ای را به شرکت وارد می کنند و سود و زیان شرکت بین همه شرکت تقسیم می شود.

شرکت مشارکتی کسب و کار

شرکت با مشارکت محدود

در شرکت با مشارکت محدود فعالیت های شرکت به صورت کارآفرینی است توسط چند نفر صورت می گیرد. این افراد در مقابل بدی های شرکت مسئولیتی ندارند.

 

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود؛ یک نوع شرکت بازرگانی قانونی هست که در کشور گرجستان طرفداران زیادی دارد.مسئولیت شرکت نسبت به طلبکاران به دارایی هایش محدود می شود. شرکت با مسئولیت محدود هم می تواند توسط یک نفر مدیریت شود و هم توسط چند نفر.

 

 

مراحل ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت بازرگانی در گرجستان به راحتی انجام می گیرد. فرد متقاضی اگر به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشد خودش به تنهایی به راحتی می تواند مراحل ثبت شرکت بازرگانی را در گرجستان انجام دهد و اگر دوست دارید که این کار توسط وکیل انجام گیرد می توانید با همکاران ما در مجموعه ثبت فردا تماس حاصل فرمایید که در اسرع وقت برای شما انجام دهیم

برای انجام مراحل ثبت شرکت در گرجستان نیاز به تهیه مدارکی است که عبارت است از

تایید مدارک در دفترخانه و سفارت با ترجمه

فراهم کردن طرح توجیهی و بیزینس شرکت

ارایه تاییدیه گذرنامه با ترجمه

مشخص کردن موضوع فعالیت شرکت

مشخص کردن نام شرکت

افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شرکت

افتتاح حساب بانکی فردی

دریافت کد اقتصادی از اداره ی مالیات

اخذ اقامت گرجستان از طریق اقدامات ثبت شرکت

استخدام کارمند

پرداخت بیمه کارمندان

پرداخت مالیات کارمندان

پرداخت مالیات های مربوط به فعالیت های شرکت

پرداخت بیمه های شرکت

ایجاد مهر

مراحل ثبت شرکت در گرجستان

مزایای ثبت شرکت در گرجستان

سرمایه گذاری و ثبت شرکت بازرگانی در گرجستان مزایایی به همراه دارد بدین صورت که برای افراد سرمایه گذار مالکیت ۱۰۰ درصد ایجاد می شود بدون وجود شخص بومی گرجستان.

خدمات سریع و ارزان در کشور گرجستان موجب شده است که شرکت های خارجی در کشور گرجستان حساب های دارای سود عالی افتتاح کنند

سرمایه گذران اتباع خارجی در کشور گرجستان از مالیات های گمرک و عوارض واردات معاف هستند

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها