مراحل ثبت شرکت در تجریش چیست؟

مراحل ثبت شرکت در تجریش

مراحل ثبت شرکت در تجریش : تجریش را جایی مستقل اما در دل تهران می دانند حتی زبان مردم تجریش گویش تجریشی است، اما موقعیت جغرافیایی تجریش در این کلان شهر باعث شد که تبدیل به یک منطقه ی گرانقیمت شود و به دلیل بازار و … افراد زیادی که جویای کار و در آمد هستند به این نقطه بیایند در نتیجه برای سهولت در رفت و آمد به تجریش این ناحیه تقریبا به همه ی نقاط تهران با وسایل حمل و نقل عمومی  دسترسی دارد.

مراحل ثبت شرکت در تجریش چیست؟

تقاضای بالای ثبت شرکت در تجریش یکی از پیامد های موارد مذکور می باشد برای آگاهی از مراحل ثبت شرکت در تجریش با این مقاله همراه باشید.

شرایط انتخاب نام شرکت در تجریش

یکی از مراحل ثبت شرکت در تجریش مرحله ی انتخاب نام می باشد.

انتخاب نام شرکت دارای شرایط و ویژگی های خاصی می باشد که این شرایط به شرح زیر می باشد:

نام منتخب شما برای شرکتتان باید سه سیلابی باشد. (سه کلمه ای)

هر سه سیلاب باید از اسامی خاص و دارای ریشه ی فارسی در لغت نامه (دهخدا) باشد.

تکراری نباشد زیرا اصطلاحا رد می شود.

با فرهنگ اسلامی و اخلاق حسنه در تضاد نباشد.

با وجود رعایت کلیه ی نکاتی که در باره ی انتخاب نام گفته شد امکان این موضوع وجود دارد که باز هم از سوی کارشناسان اداره ی ثبت شرکت ها رد شود و یا اخطار تشابه بخورد به همین دلیل توصیه ی کارشناسان ارشد ما این است که ۵ نام را با این شرایط اتخاب کنید تا در صورت رد شدن احتمالی نام مراحل ثبت شرکت شما به تعویق نیفتد.

مدارک ثبت شرکت در تجریش

مدارک ثبت شرکت در تجریش که در حال حاضر به صورت اینترنتی انجام می شود به شرح یر است:

عکس شناسنامه

عکس کارت ملی

به علاوه ی گواهی عدم سوء پیشینه که به صورت اینترنتی از طریق کد ملی استعلام می گردد.

مراحل ثبت شرکت در تجریش به صورت اینترنتی

در این بخش با به توضیح مراحل ثبت شرکت در تجریش می پردازیم، اگر تصمیم به ثبت شرکت دارید بهتر است با مطالعه ی این مراحل به روند ثبت شرکت خود تسریع دهید.

در مرحله ی اول برای ثبت شرکت در تجریش باید مدارک خود را که پیش تر توضیح داده شد آماده کنید بسیاری از کارشناسان مرحله ی ابتدایی ثبت شرکت را انتخاب نام می دانند زیرا که با توجه به شرایطی که گفته شد یکی از مهم ترین مسائل مربوط به ثبت شرکت در تجریش مسئله ی انتخاب نام می باشد بعد از انخاب نام مناسب با شرایط خاصی که به آن جداگانه پرداخته ایم.

برای آگاهی از مراحل ثبت شرکت در تدریش به سایت اداره ی ثبت شرکت ها مراجعه کرده و جهت ثبت نام اینترنتی اطلاعات در خواست کننده را وارد می کنیم سپس در این مرحله نام های منتخب خود را به ترتیب اولویت وارد می کنیم و در انتها به متقاضی یک شماره ی پیگیری داده خواهد شد.

دراین مرحله باید موضوع ثبت شرکت را انتخاب کنید ممکن است بعضی موضوعات برای ثبت شرکت نیاز به اخذ مجوز از مراجع مربوطه داشته باشند ، پس از طی کردن این مراحل باید آدرس و کد پستی خود را وارد نمایید و میزان سرمایه ی ثبتی خود را مشخص کنید.

در انتها نام شریک یا شرکای خود را وارد نمایید نمایید و سمت اشخاص به ترتیب باید مشخص گردد. سپس میزان سهام و سرمایه ی هریک تعیین گردد. برای تکمیل این بخش از اطلاعات می توانید با به سایت موسسه ی حقوقی ثبت فردا سری بزنید و پاسخ کلیه ی سوالات خود را بدست آورید.

سخن آخر

برای کلیه ی امور حقوقی هر مدیری نیاز به مشاوره ی دقیق و حساب شده دارد که علاوه بر اینکه  بتواند با آرامش به انجام امور تجاری خود بپردازد بلکه در اسرع وقت و با کم ترین هزینه با اعتماد به موسسه ی حقوقی ثبت فردا و تماس با شماره ی۵۲۷۱۲-۰۲۱  تمامی امور حقوقی خود را نیز انجام شده بداند.

ثبت فردا در کنار شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها