مزایای خرید شرکت در آلمان

مزایای خرید شرکت در آلمان

مزایای خرید شرکت در آلمان – در این مقاله می خواهیم مزایای خرید شرکت در آلمان را مورد بررسی قرار دهیم.

کشور آلمان دارای ثبات اقتصادی و سیاسی است و همچنین دارای جایگاه بالایی در روابط بین المللی است. بیش از ۸۰ میلیون نفر در این کشور سکونت دارند که نشان دهنده افزایش سالانه آن است. بیش از ۹۰ درصد این جمعیت ساکنان آلمان هستند. برلین پایتخت کشور آلمان می باشد. و از نظر سیاسی و اقتصادی مهمترین شهرهای آلمان برلین و وین هستند. از نظر جغرافیایی، همسایگان آلمان جمهوری چک، دانمارک، لهستان و بلژیک هستند.

کشور آلمان دارای مرزهای لوکزامبورگ، هلند، سوئیس، اتریش و فرانسه می باشد. آب های دریای شمال و بالتیک، سرزمین های شمالی آلمان را می شویند. منابع اصلی آب شیرین در این کشور، راین، اودر، دانوب و نهرهای فرعی متعدد می باشد.

طبیعت کشور آلمان حیرت انگیز است. زیرا امکان لذت بردن از جنگل های بیکران، قله های سفید، دریاچه های زیبا، مناظر زیبا در آنجا وجود دارد. گردشگران از سراسر جهان جذب معماری باستانی شهرهای آلمان می شوند.

کشور آلمان عضو ناتو، سازمان ملل، اتحادیه اروپا، G8 و همچنین بخشی از توافقنامه شینگن است. زبان رسمی این کشور ادبی است و از لهجه های مختلف در مرزهای ایالت های دیگر استفاده می شود. وجود اقتصاد قابل اعتماد و دولت موفق کشور آلمان، دلیل قانع کننده ای برای ثبت شرکت در آلمان است.

خرید شرکت

مزایای خرید شرکت در آلمان

مزایای خرید شرکت در آلمان  عبارت است از:

شرکت شما به عنوان شریک تجاری قابل اعتماد شناخته می شود.

صاحب شرکت آلمانی به ترتیب ازعلامت تجاری آلمانی استفاده می کند.

فناوری ها، تجهیزات و سایر کالاها به عنوان سرمایه قانونی بدون عوارض به کشورهای مستقل مشترک المنافع وارد می شوند.

مشارکت شرکت آلمانی در شرکت های مناطق CIS به عنوان سرمایه گذاری محافظت می شود. امکان افتتاح حساب، در اختیار داشتن کارت اعتباری بانک های آلمانی و استفاده از دفاتر چک وجود دارد.

در آلمان، مالیات بر ارزش افزوده مسترد می شود.

فرصتی واقعی برای بنیانگذار شرکت و خانواده وی برای درخواست اجازه اقامت در آلمان، در نهایت اخذ تابعیت آلمان.

صاحب شرکت در آلمان می تواند در هر کشور اتحادیه اروپا شعبه ایجاد کند.

ویزای تجاری آلمان را می توان چندین بار دریافت کرد.

بیمه ترجیحی به شرکت ها ارائه می شود.

امکان دریافت یارانه و کمک های بلاعوض در آلمان وجود دارد.

دسترسی به اعتبارات بانک های آلمانی

اکثر خارجی ها شرکت با مسئولیت محدود (GmbH) در آلمان را ترجیح می دهند. این شکل از شرکت کاملاً مناسب افرادی است که قبلاً مشاغل دارند و تمایل دارند آن را با استفاده از تمام مزایای قوانین آلمان توسعه دهند.

ثبت GmbH در آلمان

تفاهم نامه انجمن اصلی ترین سند تشکیل دهنده است.

انتخاب نام شرکت تقریبا نامحدود است. اخذ مجوز در اتاق بازرگانی و صنایع ضروری است. ذکر نام اختصاری “GmbH” در نام ضروری است.

حداقل تعداد بنیانگذاران ثابت نیست. آنها می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی خارجی و آلمانی باشند.

مجاز به تأسیس و ثبت شرکت با یک مدیر است. او می تواند مقیم حوزه قضایی نباشد، اما در برخی ایالت ها الزامات دیگری نیز وجود دارد.

وظیفه اصلی LLC آلمان (GmbH) تضمین فرصت های تجاری با شرکای غرب و شرق است و شرکت های ثبت شده در CIS ممکن است برای آنها به اندازه کافی قابل اعتماد تلقی نشوند. GmbH در آلمان یک شکل ساده، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه از مشاغل بدون در نظر گرفتن مسئولیت شخصی شرکت کنندگان است.

LLC آلمان بدون توجه به نوع فعالیت، یک شرکت تجاری و شخص حقوقی است.

با توجه به حاشیه کم برای حداقل سرمایه مجاز GmbH در آلمان ، برای طرفین تا حدودی خطرناک است. اما در عین حال، شرکت کنندگان LLC آلمان نسبت به سهامداران مشارکت بیشتری در تجارت نشان می دهند. در درجه اول تصمیم گیری در مورد تاسیس شرکت، صدور وام های پولی و بیگانگی سهام است.

مزایای GmbH در آلمان

ثبت شرکت نیازی به هزینه های سنگین ندارد. برای تأسیس شرکت، مبلغ ۲۵۰۰۰ یورو کافی است. علاوه بر این، صاحب شرکت می تواند این مقدار را به تشخیص خود اِعمال کند. به عنوان مثال، سرمایه گذاری در توسعه تجارت.

اگر شرکت دارای دو یا چند موسس باشد نیمی از سرمایه مجاز بلافاصله پرداخت می شود و یک سال به شرکت تعلق می گیرد تا مابقی مبلغ کمک کند.

پس از تأیید اسناد تشکیل دهنده، شرکت می تواند فعالیت های خود را آغاز کند.

بنیانگذاران شرکت GmbH ثبت شده در ثبت تجاری، مسئولیت محدود به میزان سرمایه مجاز را بر عهده دارند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها