هزینه ثبت شرکت در انگلیس

هزینه ثبت شرکت در انگلیس

هزینه ثبت شرکت در انگلیس- هزینه ثبت شرکت در انگلیس بسیار مناسب و دارای قیمت پایین تری نسبت به کشورهای دیگر است

کشور انگلستان یک کشور قوی در اقتصاد دنیا به حساب می آید. جهان است. اکثر اقتصاددانان جهان بعد از جدا شدن این کشور از اتحادیه اروپا، آینده اقتصادی عالی برای این کشور پیش بینی کردند

وجود شرایط اقتصادی، راحتی ثبت شرکت در کشور انگلیس و وجود قوانین تشویقی برای مشاغل همه دلایلی است که موجب شده است تا کارآفرینان بین‌المللی به ثبت شرکت در این کشور اقدام کنند.

ثبت شرکت در کشور انگلیس

کشور انگلیس دارای قوانین راحت جهت ثبت شرکت می باشد. به خاطر سادگی و راحتی قوانین ثبت شرکت در انگلیس باعث می شود فرد متقاضی در زمان کم و با هزینه بسیار کمی اقدام به ثبت شرکت خود در این کشور کند. عموما ثبت شرکت در کشور انگلیس تقریبا ۲ هفته  طول می کشد.

هزینه ثبت شرکت در انگلیس

هزینه‌ ثبت شرکت در کشور انگلیس شامل یک یورو برای هزینه ثبت شرکت و ۹۸۵۶ یورو برای پرداخت کل هزینه‌های عملیاتی شرکت می باشد. علاوه بر سریع و ارزان بودن هزینه ثبت شرکت، مزایای دیگری برای ثبت شرکت در این کشور وجود دارد که عبارت است از:

طی کردن مراحل آسان در ثبت شرکت

ثبت شرکت  به صورت غیر حضوری

ثبت شرکت بدون نیاز به اقامت یا مسکن در انگلیس

برای ثبت شرکت در کشور  انگلیس نیاز به ارائه فعالیت تجاری جهت رزومه نیست

داشتن مالیات کم و قابل کنترل

حضور داشتن در بهترین کشور از نظر اقتصادی

محافظت از نام برند

تجارت آسان در  کشور انگلیس

زیرساخت قوی انگلیس جهت تجارت بهتر

طی کردن مراحل آسان برای جذب فرد سرمایه گذار در انگلیس

امکان ایجاد ثبت دامین با داشتن پسوند UK

امکان استعلام از کشور انگلیس

انواع ساختار شرکت در کشور انگلیس

 

انواع ساختار شرکت در کشور انگلیس

شرکت‌های موجود در انگلیس دارای سه ساختار اصلی هستند که عبارتند از:

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در انگلیس« LLC »

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در انگلیس« LLC » درصد بالایی از شرکت های ثبت شده در کشور انگلیس را شامل می‌شود. علت محبوبیت این مدل شرکت ها این است که با وجودی که تعهدات مالی محدود شده است سود سهامداران تقسیم می‌گردد. مسئولیت بدهی‌های شرکت  با توجه به سهم هر سهامدار می شود. اگر شرکت دچار مشکل مالی شود قانون از دارایی‌های شخصی سهامداران حفاظت می کند. این مزیت‌ها موجب می گردد تا افراد متقاض یبرای ثبت شرکت در انگلیس، شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در انگلیس« LLC »را برگزینند.

حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در انگلیس« LLC » ۱ پوند است و کل هزینه راه‌اندازی شرکت تقریبا ۷۹۰۰ پوند است. ثبت این نوع شرکت‌ها تقیربا ۲ هفته طول می کشد

شرکت سهامی عام در کشور انگلیس ( PLC )

شرکت سهامی عام در کشور انگلیس ( PLC ) زمانی ضرورت پیدا می کند که نیازمند مشارکت عموم مردم در خرید و فروش سهام شرکت هستید. شما با ثبت شرکت سهامی عام در کشور انگلیس ( PLC )  می‌توانید سهامداران زیادی را جذب کنید. سهام داران جدید با توجه به میزان سهامشان، مسئولیتشان در برابر شرکت محدود می شود و افراد به میزان سهامی که خریداری می کنند در مقابل ضرر شرکت مسئولیت دارند.

این شرکت‌ها برای پروژه های بسیار بزرگی که نیاز به تامین مالی عمومی هستند ثبت می شوند. برای ثبت شرکت با ساختار PLC نیاز به سرمایه اولیه  زیادی است.

نکته: شرکت‌های خصوصی با مسئولیت محدود قادر خواهند بود که در آینده با تغییر ساختار شرکت خود شرکت سهامی عام ( PLC ) تبدیل شود

حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت سهامی عام ( PLC )50000 پوند است و تمامی هزینه راه‌اندازی شرکت تقریبا ۹۸۹۰ پوند است. ثبت شرکت سهامی عام در کشور انگلیس ( PLC )2 هفته طول می کشد

 

شرکت مسئولیت محدود ( LLP )

شرکت مسئولیت محدود ( LLP )مخصوص وکیل هایی است که تمایل به راه اندازی شرکت در انگلیس هستند. به خاطر محدود بودن مسئولیت شرکا در شرکت محدود است و هیچکدام از شرکا در مقابل سو رفتار و یا سهل انگاری سهام داران دیگر مسئولیتی ندارند. این شرکت از نظر بدهی‌های مالیاتی شرکت مانند یک مشارکت عادی است، ولی هر کدام از آنها براساس سودی که کسب می کنند مالیات معین شده خودشان را پرداخت می‌کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها