افتتاح مجله اینترنتی

افتتاح مجله اینترنتی

در این مقاله قصد داریم شما را با مراحل ثبت شرکت اینترنتی آشنا کنیم. شما به معنای واقعی کلمه می توانید بدون هیچ هزینه ای اقدام به افتتاح مجله اینترنتی نمایید.

ثبت مجله اینترنتی

مراحل افتتاح مجله اینترنتی

مرحله اول: برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید

همانطور که می دانید اولین گام در شروع هر کاری، برنامه ریزی است. یک برنامه مشخص برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین ضروری است. این به شما کمک می کند تا مشخصات مشاغل خود را ترسیم کرده و موارد ناشناخته ای را کشف کنید.

هزینه های افتتاح مجله اینترنتی چقدر است؟

این امکان وجود دارد که یک وب سایت با هزینه اندک یا بدون هزینه ایجاد کنید. شما می توانید مجله خود را به صورت رایگان از طریق مکان های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر تبلیغ کنید. شما می توانید تمام محتوا را خودتان بنویسید یا دیگران را مجبور کنید بدون هیچ هزینه ای بنویسند، به جز پیوندهایی به وبلاگ ها یا وبلاگ های خود. همچنین می توانید عکس های خود را بگیرید و مجلات خود را با ابزار طراحی گرافیکی رایگان تنظیم کنید. از آنجا که مهارت های شما احتمالا در برخی از این زمینه ها شدیدتر از دیگران است، مجله شما ممکن است به نظر حرفه ای به نظر نرسد یا نویسندگان حرفه ای، طراحان گرافیک، عکاسان، تصویرگران، توسعه دهندگان وب و کارشناسان بازاریابی را استخدام کند.

همه این متخصصان موضوعی را می توان به صورت مستقل یا پروژه استخدام کرد، با نرخ هایی که ممکن است از چند صد دلار در هر شماره تجاوز نکند. با پیشرفت کسب و کار شما، ممکن است زمانی پیش آید که تصمیم بگیرید زمان مناسب برای استخدام کارکنان تمام وقت برای انجام برخی از این مسئولیت ها مناسب است.

هزینه های جاری یک مجله اینترنتی چقدر است؟

بیشتر هزینه های شما به خلاقانی هست که استخدام می کنید، به احتمال زیاد به صورت مستقل، اختصاص می یابد تا به طور مرتب محتوای مجله خود را تهیه کنید. به طور طبیعی اگر مبلغ بالاتری را برای استعداد نویسندگی حرفه ای بپردازید، می توانید از کیفیت محتوا (و زمان کمتری برای ویرایش) انتظار داشته باشید. مانند هر چیزی، آنچه را که برای آن هزینه می کنید دریافت می کنید.

همچنین ممکن است به جایی برسید که بتوانید فرصت های تبلیغات آنلاین را بررسی کنید یا از متخصصان ارتباطات بازاریابی برای تبلیغ مجله خود استفاده کنید. این هزینه بسته به استعدادی که استخدام می کنید و محدوده کار متفاوت است.

بازار هدف مجله اینترنتی کیست؟

شما به محض تشخیص سردبیر مجله، مشخصات مشتری خود را می شناسید. بسیاری از ناشران با علایق سبک زندگی، سرگرمی ها یا زمینه های شغلی خود شروع می کنند، زیرا اینها موضوعاتی هستند که آنها به خوبی می شناسند.

علاوه بر این مشتریان شما احتمالا خواننده خواهند بود و بسیار درگیر دنیای دیجیتال هستند. اگرچه مجلات با ترکیب تصویری و محتوای ویدئویی بیشتر می توانند برای افراد غیر خواننده تهیه شوند.

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟

اگر پیوندهایی را برای تبلیغ کنندگان با محصولات یا خدمات مجله ارائه می دهید که مکمل موضوع مجله شما هستند، خبرنامه الکترونیکی که برای تبلیغ مجله خود منتشر می کنید می تواند یک مرکز سود جداگانه باشد. همچنین محتوای ممتاز را در پشت لیست حقوق و دستمزد فقط برای مشترکان در نظر بگیرید.

یکی دیگر از اقدامات سودآور ممکن است میزبانی سمینارها، کارگاه ها یا رویدادهای دیگر باشد، بنابراین فرصت های شبکه ای برای خوانندگان شما ایجاد می شود که تمرکز ویراستاری شما را منعکس می کند.

مرحله دوم: انتخاب نام تجاری

انتخاب نام مناسب برای  افتتاح مجله مهم و چالش برانگیز است. اگر در حال حاضر نامی در ذهن ندارید، از نحوه راهنمای نامگذاری یک راهنمای تجاری ما دیدن کنید. اگر از یک شرکت تجاری مستقل استفاده می کنید، ممکن است بخواهید تحت نام تجاری دیگری غیر از نام خود فعالیت کنید.  بسیار مهم است که نام دامنه خود را قبل از اینکه شخص دیگری این کار را انجام دهد، حفظ کنید.

مرحله سوم: تشکیل یک شخص حقوقی

متداول ترین انواع  شرکت ها عبارتند از:

در صورت شکایت مجله آنلاین شما، ایجاد یک نهاد تجاری قانونی مانند LLC  یا شرکت از شما در برابر مسئولیت شخصی محافظت می کند.

شما می توانید اففتاح مجله خود را به صورت شرکت LLC  شروع کنید و تنها حداقل هزینه های LLC دولتی را بپردازید یا یکی از بهترین خدمات LLC را با هزینه ای اندک و اضافی استخدام کنید.

شما باید یک نماینده ثبت شده برای LLC خود انتخاب کنید. بسته های تشکیل LLC معمولا شامل یک سال خدمات رایگان نماینده ثبت شده است. شما می توانید یک نماینده ثبت شده را استخدام کنید یا به عنوان نماینده خود عمل کنید.

مرحله چهارم: ثبت نام برای مالیات

قبل از اینکه اقدام به ثبت شرکت خود نمایید باید برای انواع مالیات ها ثبت نام کنید.

مرحله پنجم:افتتاح حساب بانکی تجاری

این امر دارایی های شخصی شما را از دارایی های شرکت شما جدا می کند، که برای محافظت از دارایی های شخصی ضروری است. همچنین حسابداری و تشکیل مالیات را آسان تر می کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها