تأسیس شرکت در سنگاپور

تأسیس شرکت در سنگاپور

تأسیس شرکت در سنگاپور – تأسیس شرکت در سنگاپور می تواند مزایای زیادی را برای موسس ایجاد کند، شهرت را بهبود بخشد و گسترش در سراسر قاره آسیا را ممکن سازد. این کشور دارای ثبات مالی و قوانین سودمند است، که به افراد غیر مقیم کشورهای مختلف اجازه می دهد بدون تأخیرهای بوروکراتیک غیر تجاری در سنگاپور کسب و کار ایجاد کنند. بنابراین افراد مقیم خارجی به راحتی می توانند اقدام به ثبت شرکت در سنگاپور نمایند و علاوه بر به دست آوردن موقعیت مالی و شهرت جهانی از مزایای آن بهره مند گردند.

تأسیس شرکت در سنگاپور

تشکیل شرکت در سنگاپور

تأسیس شرکت در سنگاپور از نظر فنی غیرممکن است. اگر این شرکت در سنگاپور با شرکای محلی یا مصرف کنندگان تجارت می کند و درآمد دریافتی را به حساب های بانکی محلی منتقل می کند، موظف است ۱۷ درصد مالیات بر درآمد شرکت و در برخی از عملیات ۷ درصد از GST (مالیات بر خدمات و خدمات ، آنالوگ) را پرداخت کند. مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر ارزش افزوده). اما مالیات بر درآمد شرکت ها از وجوهی که:

از خارج از کشور دریافت شده اند و به حساب بانکی محلی در سنگاپور منتقل نشده اند و برای خرید یا اجاره املاک در قلمرو سنگاپور هزینه نشده است.

بنابراین، شرکت های سنگاپوری که درآمد خود را از خارج دریافت می کنند و از مالیات معاف هستند، برخی از ویژگی های یک شرکت دریایی را دارند. با این حال ، هر شرکت در سنگاپور علیرغم منبع درآمد ، موظف است سوابق حسابداری را حفظ کرده و سوابق را به مقامات مربوطه کشور ارائه دهد. ممیزی برای همه شرکت ها اجباری است به جز شرکت های کوچک، مشروط بر اینکه حساب ها در دسترس عموم نباشد و فقط توسط اشخاص ثالث یا پس از تصمیم سهامداران یا حکم دادگاه قابل دریافت است. در نتیجه  شرکتی که در سنگاپور ثبت شده است شهرت دریایی ندارد، بنابراین شرکای بالقوه در سراسر جهان به احتمال زیاد با چنین شرکتی روابط تجاری برقرار خواهند کرد.

شرایط لازم جهت ثبت شرکت در سنگاپور

ثبت شرکت سنگاپور در قالب شرکت محدود توسط سهام برای افراد غیر مقیم مقرون به صرفه ترین است. شرایط لازم برای تأسیس شرکت در سنگاپور در زیر نشان داده شده است.

حداقل سرمایه مجاز برای شرکتهای محدود وجود ندارد.

حداقل یک سهامدار مقیم هر کشور برای تشکیل یک شرکت محدود مورد نیاز است.

حداقل یک مدیر در یک شرکت محدود باید منصوب شود. مدیر مذکور باید مقیم سنگاپور باشد.

فرآیند ثبت شامل دریافت آدرس قانونی در قلمرو سنگاپور است.

تأسیس شرکت در سنگاپور به غیر از منحصر به فرد بودن خود، هیچ الزام خاصی برای نامگذاری شرکت ها اعمال نمی کند (تأسیس شرکت در سنگاپور محدود نباید از نامی مشابه شرکت های سنگاپوری دیگر استفاده کند). توصیه کارشناسان ما چندین نام برای تأیید در صورت رد یک یا چند نام به دلیل منحصر به فرد بودن یا دلایل دیگر ارائ نمایید.

سنگاپور به عنوان یک حوزه قضایی عادی اجازه استفاده از مدیران نامزد و یا سهامداران نامزد را می دهد. و به شهرت تجاری شما آسیب نمی رساند و بهترین موقعیت برای شهرت یافتن شما می باشد.

روند تشکیل از ۱ تا ۲ هفته طول می کشد.

شرایط ثبت نام شرکت در سنگاپور

شرایط ثبت نام شرکت در سنگاپور

نام شرکت

مدیر باید مقیم سنگاپور باشد

شرح فعالیت های شرکت

جزئیات سهامداران و مدیران

مشخصات منشی شرکت

یک آدرس ثبت شده

تفاهم نامه و اساسنامه (MAA). ثبت شرکت سنگاپور یک سند MAA استاندارد ارائه می دهد که برای اکثر موارد مناسب است.

سوالات متداول

ثبت شرکت در سنگاپور چقدر زمان می برد؟

ثبت شرکت در سنگاپور یک روز طول می کشد اما بسته به تأیید مقامات دولتی خاص ، ممکن است ۱ تا ۲ هفته طول بکشد.

هزینه تأسیس شرکت در سنگاپور چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت در سنگاپور برای سال اول ۲۴۹۹ دلار است، در حالی که برای سال دوم ثبت نام هزینه ۲۳۹۵ دلار است.

شما برای تأسیس شرکت در سنگاپور می توانید از کارشنااسان مجرب ما در این زمینه کمک بگیرید تا در اسرع وقت و به بهترین صورت برای شما اقدامات ثبت شرکت را انجام دهند. و شما با خیال راحت در این کشور شروع به فعالیت تجاری خود نمایید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها