تشکیل رسمی شرکت در شیلی

تشکیل رسمی شرکت در شیلی

تشکیل رسمی شرکت در شیلی- برای تشکیل رسمی شرکت در شیلی نیاز به انجام اقدامات لازم است که ما در این مقاله این اقدامات را ذکر کرده ایم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با ثبت شرکت در شیلی آشنا شوید و سپس با آگاهی بیشتری اقدام به ثبت شرکت مورد نظر خود نمایید.

شیلی با وجود اندازه قابل ملاحظه کوچکتر، در حال حاضر تقریباً به اندازه یکی از قوی ترین کشورهای اقتصادی آمریکای لاتین، مکزیک، سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) جذب می کند. در حالی که بقیه آمریکای لاتین و کارائیب طی سه سال گذشته شاهد کاهش سرمایه گذاری مستقیم خارجی بوده اند، شیلی در سال ۲۰۱۵ با ۱۴ درصد افزایش ، ۲۰ میلیارد دلار درآمد داشته است. و این سومین دریافت کننده بزرگ FDI در منطقه است. با گسترش طبقه متوسط و بالا و فشار مجدد دولت برای تنوع بخشیدن به منابع سرمایه گذاری، شیلی یک مقصد بسیار جذاب برای سرمایه گذاری برای افراد چند ملیتی، شرکت ها، شرکت های نوپا و سرمایه گذاران است. اکنون زمان مناسبی برای شروع روند ویزا و سرمایه گذاری در شیلی است.

از ماه مه ۲۰۱۳ شیلی به یکی از ساده ترین مناطق دنیا برای راه اندازی کسب و کار تبدیل شده است. زیرا قوانین جدیدی تصویب شده است که به شرکت ها اجازه می دهد تنها در یک روز به صورت آنلاین تشکیل شوند. با این وجودمانند بسیاری از اقتصادهای نوظهور شرایط سرمایه گذاری در شیلی می تواند به میزان قابل توجهی با سایر کشورها متفاوت باشد، بنابراین توصیه می شود قبل از شروع هرگونه فعالیت تجاری، از یک وکیل یا کارشناس حقوقی محلی استفاده کنید.

تشکیل رسمی شرکت در شیلی

طبق راهنمای انجام تجارت در بانک جهانی، اقدامات لازم برای تشکیل رسمی شرکت در شیلی، که می تواند در عرض ۱-۲ روز به پایان برسد، به شرح زیر است:

ثبت شرکت به صورت آنلاین و دریافت شماره احراز هویت.

اسناد رسمی شرکت را محضری کنید و آنها را به صورت دیجیتالی توسط دفتر اسناد رسمی امضا کنید.

با ثبت نام در سرویس درآمد داخلی (SII به اسپانیایی) یک شماره RUT دریافت کنید.

رسیدها و فاکتورها را در یک شرکت چاپ مجاز چاپ کنید.

کتاب های حسابداری و سایر اسناد را با IRS مهر کنید.

از شهرداری مجوز کار «ثبت اختراع شهرداری» را دریافت کنید.

ثبت نام بیمه حوادث ناشی از کار

ثبت شرکت

انواع شرکت های موجود در شیلی

همچنین باید نوع ساختار شرکت مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید. در زیر ما خلاصه ای از انواع مختلف شرکت هایی که می توانید در شیلی ایجاد کنید را شناسایی کرده و ارائه کرده ایم.

شرکت با مسئولیت محدود فردی

شرکت Formation شیلی

اگر شما تنها صاحب مشاغل هستید و به دنبال تشکیل شرکت در شیلی هستید ، این بهترین گزینه برای شما است. مالک شرکت تا میزان سرمایه مشارکت پذیر است در حالی که شرکت به طور کامل مسئول تمام دارایی های خود است. همچنین نام شرکت باید فعالیت های آن را مشخص کرده یا نام صاحب آن را در بر گیرد.

شرکت با مسئولیت محدود

این نوع شرکت می تواند بین ۲ تا ۵۰ سهامدار تشکیل شود و نام آن باید مجددا شامل نام یک یا چند شریک یا فعالیت های آن باشد. حداقل شرط مشارکت سرمایه وجود ندارد و فعالیت ها و مدیریت شرکت می تواند آزادانه توسط شرکا تعیین شود.

شرکت Formation شیلی

یک شرکت باید توسط گروهی از سهامداران تشکیل شود که صندوق مشترک ایجاد کرده و توسط هیئت مدیره با تصمیماتی که با اکثریت آرا گرفته می شود اداره شود. هر یک از سهامداران به میزان سهم سرمایه فردی خود مسئول هستند. سرمایه اولیه یک شرکت باید به طور کامل ثبت شده و ظرف ۳ سال پرداخت شود. دو نوع شرکت وجود دارد: یک شرکت سهامی عام و یک شرکت نزدیک.

شرکت سهام (SpA)

این شرکت ها با همان هنجارها اداره می شوند. زیرا شرکت های نزدیک در قالب تقریبا یکسان اداره می شوند. آنها توسط یک یا چند فرد تشکیل می شوند که مشارکت سرمایه آنها با سهام نشان داده می شود.

شما می توانید در قالب هر شرکتی که دوست دارید در کشور شیلی اقدام به ثبت شرکت نمایید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها