تشکیل شرکت آبمیوه گیری

ثب

مراحل تشکیل شرکت آبمیوه گیری چیست؟ نکات لازم برای راه اندازی شرکت آبمیوه چیست؟ در این مقاله می خواهیم شما را با نکات لازم برای راه اندازی یک شرکت آبمیوه آشنا کنیم.

تعداد فزاینده ای از مردم آبمیوه تازه یا آبمیوه ای را که بدون رنگ، طعم و مواد نگهدارنده اضافه شده ترجیح می دهند و این یک فرصت تجاری عالی برای تشکیل شرکت آبمیوه گیری می باشد. برای شروع، به دستور العمل های خود، برخی تجهیزات و مجوز برای تاسیس و ثبت شرکت نیاز دارید.

تاسیس شرکت

نکات لازم برای تشکیل شرکت آبمیوه گیری

قبل از اینکه اقدام به تشکیل و ثبت شرکت آبمیوه کنید لازم است که ابتدا نکات لازم در این مورد را یاد بگیرید تا بتوانید به راحتی اقدام به تشکیل شرکت آبمیوه نمایید.

تعیین تولید محصول

برای تجارت آبمیوه خود یک هدف مشخص کنید. به عنوان مثال، می توانید بر فروش آب میوه های ارگانیک، آب انرژی، اسموتی آبمیوه یا فروش عمده آبمیوه های بطری شده تمرکز کنید.

تهیه طرح کسب و کار

یک طرح تجاری بنویسید که شامل جزئیات مربوط به تولید محصول شما باشد. هزینه های عملیاتی سه ساله، پیش بینی سود سه ساله، استراتژی های بازاریابی و روابط عمومی، تجزیه و تحلیل مشاغل رقیب، اطلاعات مربوط به فروشندگان بالقوه و مکان های فروش.

دستور تهیه آبمیوه تهیه کنید

برای کسب و کار خود دستور العمل های آبمیوه تهیه کنید، از جمله طعم هایی که معمولا در فروشگاه های مواد غذایی یافت نمی شوند. منوی متنوع به مشتریان انگیزه می دهد تا از مشاغل شما حمایت کنند. به عنوان مثال آب پرتقال و آناناس طعم های متداولی هستند اما هندوانه، توت فرنگی و هویج معمولی نیستند.

اخذ مجوز

برای اطلاع از مجوزهای لازم برای تشکیل و ثبت شرکت آبمیوه با سازمان بهداشت شهر خود تماس بگیرید. ممکن است مجوز شرکت صنایع غذایی، گواهینامه مدیریت غذا یا مجوز حمل و نقل مواد غذایی مورد نیاز باشد. ثبت نام یا صدور مجوز در سازمان مواد غذایی برای همه شرکت های ضروری است.

آزمایش آب های بسته بندی شده برای پارامترهای مختلف و رعایت مقررات برچسب گذاری مواد غذایی  ضروری است تا بدین صورت از ایمنی محصول برای مصرف مشتریان اطمینان حاصل کرد.

همچنین بخوانید : ۸ نکته مهم توسعه یک تجارت موفق که حتما باید آن را بدانید

مکان عالی پیدا کنید

مکان های امن برای تشکیل شرکت آبمیوه خود داشته باشید. می توانید آبمیوه خود را بطری کرده و به صورت عمده به فروشگاه های مواد غذایی محلی، رستوران ها، مغازه های غذاخوری، مراکز تناسب اندام و کافه ها عرضه کنید.

آب میوه های بطری یا از قبل بسته بندی شده جایگزین مغازه های سنتی آب میوه های بدون سازماندهی می شود. توسعه فناوری پردازش مواد غذایی، روش های بسته بندی، محیطی را ایجاد کرده است که در آن آب میوه های تازه را می توان تولید، حمل و توزیع کرد.

همچنین روند فعلی تغذیه سالم و تازه باعث ایجاد تغییر در شیوه زندگی در سراسر جهان شده است و بسیاری از آنها در آبمیوه های تازه جایگزینی برای نوشیدنی های بطری یا گازدار پیدا کرده اند. این امر منجر به ایجاد مشاغل مختلف شده است که بسیار مقیاس پذیر هستند.

با این حال ایجاد یک تجارت موفق آب میوه های بسته بندی شده نیاز به سرمایه گذاری زیاد در تجهیزات، کارخانه های بطری سازی، مواد اولیه، مارک تجاری و شبکه توزیع دارد.

تجارت خود را بازاریابی کنید

تجارت آبمیوه خود را به بازار عرضه کنید. ارسال اخبار به رسانه های محلی، حمایت از یک روز تناسب اندام یا نمایشگاه سلامت، راه اندازی یک وب سایت تبلیغاتی یا باز کردن حساب های شبکه های اجتماعی.

همچنین بخوانید : راهنمای کامل حفاظت از علائم تجاری

ثبت علامت تجاری

برای تشکیل و ثبت شرکت آبمیوه های تازه که دارای نام و مارک منحصر به فردی هستند، بسیار توصیه می شود تا به صورت علامت تجاری ثبت شود. ثبت علامت تجاری تضمین می کند که مارک اصلی توسط رقبا و تجارت در آینده قابل واگذاری است.

شرکت های آبمیوه تازه تقریبا همیشه به عنوان یک شرکت خصوصی ایجاد می شوند تا دسترسی آسان تری به منابع مالی بانکی یا حقوق صاحبان سهام داشته باشند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها