ثبت شرکت تولید پیچ و مهره در سریع ترین زمان ممکن

ثبت شرکت تولید پیچ و مهره

ثبت شرکت تولید پیچ و مهره

روش ثبت شرکت تولید پیچ و مهره چگونه است؟

تولید و تولید پیچ ​​و مهره تحت تولید محصولات مهندسی نور انجام می شود. به طور کلی، مهره ها و پیچ ها یک نوع اتصال دهنده صنعتی هستند که در محصولات ، ماشین آلات ، سازه ها و غیره استفاده می شوند. مهره ها و پیچ ها از حلقه اصلی در خانواده اتصال دهنده های صنعتی تشکیل می شوند.

به طور کلی، هر صنعتی به طور منظم از این اقلام استفاده می کند. پیچ و مهره قطعه ای از میله فلزی است که یک سر آن ناآرام و سر دیگر آن نخ است. مهره موردی است که روی این نخ ها می چرخد.

مهره و پیچ در اشکال، طرح ها و اندازه های مختلف موجود است. مهره ها و پیچ ها موارد ضروری برای اتصال در صنایعی هستند که جایگزینی قطعات و قطعات در آنها ضروری است.

صنایع زیادی وجود دارد که این مهره ها و پیچ ها را در اندازه های مختلف تولید می کنند، اما تقاضا نیز در حال افزایش است و همچنین مواد اولیه محصولات به راحتی و بومی در دسترس است. مانند هر نوع پیچ و مهره تجاری تولید فرصت های تجاری نیز برنامه ریزی استراتژیک می طلبد.

داشتن دانش مهندسی مکانیک امتیاز محسوب می شود اما اجباری نیست. با سرمایه گذاری محدود، هر فردی می تواند واحد تولید پیچ ​​و مهره را راه اندازی کند.

عوامل موثر بر تقاضای پیچ و مهره

تقاضا برای پیچ و مهره تحت تأثیر عوامل زیر است:

صنایع حمل و نقل، راه آهن، هواپیما، واگن، دوچرخه، خودرو، بدنسازان و غیره

صنایع برق مانند تولید ترانس، موتورهای الکتریکی، فن و غیره.

فعالیت های ساختمانی مانند ساخت پل، ساخت انواع سازه های فولادی و غیره.

سایر صنایع سنگین و سبک، مبلمان فولادی و چوبی، ماشین آلات، ماشین آلات کشاورزی و ادوات کشاورزی و …..

به عنوان انواع مختلف پیچ و مهره MS و HT در بخش های بالا استفاده می شود. بنابراین، این اقلام تقاضای بازار برجسته ای برای توسعه این بخش های صنعتی دارند. در ادامه می توانید در مورد شرکت تولید پیچ و مهره مطالعه بیشتری داشته باشد.

همچنین بخوانید : هزینه ثبت شرکت

شرکت پیچ و مهره

ثبت شرکت پیچ و مهره

شرکت تولید پیچ و مهره شما اولین قسمت ضروری در راه اندازی مشاغل تولید پیچ ​​و مهره است. شما باید مجوز تجارت را از اداره شهرداری دریافت کنید.

برای رضایت تاسیس و رضایت از فعالیت هر دو از هیئت کنترل آلودگی درخواست کنید.

پیچ و مهره تولید مواد اولیه و ماشین آلات

در تولید آجیل، مواد اولیه اصلی میله شش ضلعی با اندازه دلخواه است. برای تولید پیچ ​​و مهره، مواد اولیه اصلی مورد نیاز دورهای MS است. به غیر از این شما باید مواد مصرفی بسته بندی را مرتب کنید.

در راه اندازی پیچ و مهره های تجاری، شما نیاز به ایجاد ماشین آلاتی مانند دستگاه جعل سر دو سر جامد، دستگاه برش سر، دستگاه نورد نخ، دستگاه کشش سیم بلوک، دستگاه صاف کننده، پرس قدرت، مخزن کاشت، بشکه پرداخت فولادی با موتور الکتریکی، کارخانه تشکیل مهره خودکار، دستگاه ضربه گیر مهره، ترازو و غیره. ماشین آلات را از یک تامین کننده مطمئن تهیه کنید. از آنها آموزش در محل بخواهید.

مساحت مورد نیاز برای راه اندازی واحد تولید آجیل و پیچ و مهره

برای ایجاد واحد تولیدی به حداقل مساحت ۱۰۰۰ متر مربع نیاز دارید. دلیل اصلی آن این است که ماشین آلات مختلف باید نصب شوند. در ادامه می توانید در مورد شرکت تولید پیچ و مهره مطالعه بیشتری داشته باشد.

همچنین بخوانید : ثبت برند تجاری

از کجا می توان تولیدکنندگان مهره و پیچ را پیدا کرد؟

امروزه بهترین راه برای یافتن تولیدکنندگان مهره و پیچ جستجوی آنلاین است. فقط با مرور موتورهای جستجوگر مانند Google، بسیاری از تولیدکنندگان ماشین پیدا خواهید کرد.

فرایند تولید پیچ ​​و مهره

در تولید آجیل ، باید میله شش ضلعی با اندازه دلخواه تهیه کنید. و سپس مهره ها را روی دستگاه برش مهره اتوماتیک برش دهید. مهره های برش خورده سوراخ شده و روی دستگاه ضربه گیر مهره چسبانده می شوند. در نهایت، مهره ها را در بشکه پرداخت صحیح کنید.

در ساخت پیچ و مهره، شما باید دور MS تهیه شده را مستقیما انجام دهید. دورها در مخازن اسید برداشته می شوند، شسته می شوند و به داخل دستگاه کشش کشیده می شوند. میله تمیز شده در دستگاه سرد سرد تغذیه می شود. در دستگاه، یک سر میله را با یک ضربه برش به طول دلخواه برش دهید. و به طور همزمان تشکیل سر در انتهای دیگری قرار می گیرد.

امیدواریم که مطالب ارائه شده به شما در ثبت شرکت پیچ و مهره کمک کرده باشد.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها