ثبت شرکت در امریکای لاتین

دلایل موجه جهت ثبت شرکت در امریکای لاتین

دلایل موجه جهت ثبت شرکت در امریکای لاتین- در این مقاله می خواهیم دلایل موجه جهت ثبت شرکت در امریکای لاتین را مورد بررسی قرار دهیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تشکیل و ثبت شرکت بهترین راه برای تجربه فرصت های تجاری است که شما می توانید از این فرصت ها به بهترین موقعیت مالی برسید. تشکیل شرکت یک راه عالی برای ورود به بازار در آمریکای لاتین و شروع عملیات تجاری می باشد

 

دلایل موجه جهت ثبت شرکت در امریکای لاتین

در حال حاضر کشور آمریکای لاتین دوران طلایی خود را تجربه می کند. صرف وقت برای درک و درک میزان و میزان رشد و پتانسیل اقتصادی در منطقه ممکن است هوشمندترین تصمیم تجاری باشد که یک سرمایه گذار می تواند انجام دهد. در زیر دلایل موجه جهت ثبت شرکت در امریکای لاتین وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.

رشد طبقه متوسط ​​و رشد ناخالص داخلی: روند قوی رشد تولید ناخالص داخلی منطقه را فرا گرفته است. ارقام پیوسته مثبت برای این قاره پیش بینی می شود و نشان دهنده تحول قابل توجه و اقدامات مثبتی است که توسط دولت ها اتخاذ شده است. بانک جهانی تخمین می زند که رشد منطقه ای برای آمریکای لاتین و کارائیب باید به طور متوسط ​​در سال ۲۰۱۸ به ۲ درصد برسد و در سال ۲۰۱۹ به ۲.۶ درصد برسد. برخی از کشورها در حال توسعه راه پیش رو هستند. به عنوان مثال ، پرو با نرخ ۳.۸ رشد خواهد کرد.

ثبت شرکت

علاوه بر رشد منطقه ای ، ثروت واقعی نیز در حال بهبود می باشد و افراد بیشتری از رشد ملی در اقتصاد بهره مند می شوند. باتوجه به  مطالعات انجام شده توسط بانک جهانی، فقر متوسط ​​در منطقه در دهه ۲۰۰۰-۲۰۱۰ ۱۰ کاهش یافت. این به معنای فرار از فقر و ورود به طبقه متوسط ​​در حال ظهور نزدیک به ۵۰ میلیون نفر می باشد.

فهرستی بلند از بخش ها و فرصت های جذاب در آمریکای لاتین: به طور سنتی، آمریکای لاتین به خاطر وجود منابع طبیعی فراوان مشهور است. با این وجود در حالی که هنوز بخش عمده ای از مشاغل منطقه ای را تشکیل می دهند، منابع طبیعی تنها قسمتی از طیف وسیعی از صنایع را که در آمریکای لاتین در حال شکوفایی هستند تشکیل می دهند.

طاقچه ها و تخصص های جذابی در سراسر کشور در حال توسعه است و این منطقه را در خط مقدم بسیاری از صنایع هیجان انگیز قرار می دهد. از بخش ماری جوانا پزشکی در کلمبیا گرفته تا رونق شگفت انگیز استارت آپ های فناوری فک در مکزیک ، در سال های اخیر فرصت ها متنوع تر شده و دسترسی به آنها آسان تر شده است.

منطقه ای جادویی و مناسب برای زندگی: بخش گردشگری سالانه در منطقه آمریکای لاتین در حال رشد است و به دلایلی بسیار خوب، به جز جاذبه های قدرتمند سنتی مانند ماچو پیچو و کوپاکابانا، جنبه های جذاب فرهنگ لاتینایی میلیون ها گردشگر را به خود جذب کرده است و دلایل خوبی برای استقرار در منطقه و شرکت شما است. به عنوان مثال:

جنبش های غنی و آوانگارد گشتی در مکزیک و پرو.

فرهنگ های عفونی فوتبال برزیل و آرژانتین

زیبایی فوق العاده جنگل های بارانی آمازون در برزیل ، کلمبیا و پرو.

انواع اصلی ساختارهای قانونی در آمریکای لاتین

در آمریکای لاتین چهار نوع شرکت اصلی وجود دارد. در این چهار نوع شرکت در کشورهای مختلف امریکای لاتین با همدیگر در مواردی مانند الزامات، ویژگی ها و نحوه عملکرد کمی متفاوت می باشند اما با این وجود در برخی موارد اشتراک دارند که عبارتند از:

شعبه یک شرکت خارجی

شرکت سهامی ساده شده

شرکت با مسئولیت محدود

مزایای ثبت شرکت در آمریکای لاتین

مزایای تشکیل و ثبت شرکت در آمریکای لاتین وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

دسترسی به بازارهای متنوع، ناشناخته و پر از فرصت.

استفاده از نیروی کار تحصیل کرده، با استعداد و معمولا دو زبانه و با نرخ ارزان تر از آمریکای شمالی یا اروپا.

استفاده از حمایت های دولتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های درج شده با ما تماس حاصل فرمایید.