ثبت شرکت در برزیل

ثبت شرکت در برزیل

ثبت شرکت در برزیل – افراد برای اینکه به ثبت شرکت در برزیل اقدام کنند نیاز است قبل از اقدام آگاهی و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند و سپس اقدام به ثبت شرکت کنند

 

کشور برزیل هم مانند کلیه کشورهای دنیا روش های مختلفی را برای پذیرش و اعطای اقامت به  افراد مهاجر اختصاص داده است. یکی از این روش ها سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور برزیل است که در میان کلیه راه ها، می تواند یکی از بهترین راه ها برای اکثر افراد به خصوص سرمایه گذاران باشد.

کشور برزیل با پیشرفت های زیادی که در زمینه اقتصاد دارد می تواند مکان بسیارعالی برای انتقال سرمایه شما و رساندن شما به سود شود. بزریل شرایط معینی را برای سرمایه گذاری دارد

کشور بزریل به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی شناخته شده است.  این کشور از نژادهای گوناگونی تشکیل شده است. پایتخت برزیل برازیلیا است و زبان پرتغالی به عنوان زبان رسمی مردم شناخته شده است.

منابع طبیعی زیادی که در این کشور وجود دارد توانسته است به اقتصاد این کشور بسیار کمک کند و کشور برزیل را به یکی از کشورهای ثروتمند قاره آمریکا تبدیل کند.اکثر مناطق این کشور گرمسیری و پوشیده از جنگل هستند.

بارش باران در تمام فصل های سال به صورت دائمی می باشد . رئال واحد پول کشور برزیل رئال است. شهرهای مهم برزیل، سائوپائولو ، ریودوژانیرو ، سالوادور و ریسیف است.

 

مدارک جهت ثبت شرکت در برزیل

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل

کشور برزیل برای سرمایه گذاران خارجی شرایط فوق العاده ای را فراهم کرده است. شما سرمایه گذاران، با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور برزیل می توانید به اقامت در برزیل برسید و تا هر زمانی که بخواهید در این کشور اقامت داشته باشید. در صورت تایید سرمایه گذاری به وسیله دولت می توانید اعضای خانواده را همراه خود ببرید. کسانی که تابعیت برزیل را اخذ می کنند می توانند به راحتی ویزای ۵ ساله آمریکا را دریافت کنند و به آمریکا سفر کنند. سرمایه گذاری در کشور برزیل بایستی برای این کشور مفید و قابلیت سوددهی باشد تا شخص بتواند ویزای سرمایه گذاری در کشور برزیل را اخذ کند. یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور برزیل، ثبت شرکت است که برای سرمایه گذاران خارجی بسیار مناسب است و می تواند فرد را به اقامت این کشور برساند.

شخص متقاضی باید یک حسابی بانکی با نام خود افتتاح کند و حداقل مبلغ ۵۰,۰۰۰ دلار از کشور خود به این حساب واریز کند. این پول در حساب شما باقی می ماند و می توانید از آن استفاده کنید و فقط سرمایه شما کنترل می شود.

این مبلغ به عنوان حداقل مشخص شده  و هیچ محدودیتی برای مبلغ سرمایه گذاری وجود ندارد.

برای ثبت شرکت بایستی دو سهامدار وجود داشته باشد که می تواند افراد یا موسسات باشند و ملیت آنها مهم نیست. داشتن یک مدیر و یک آدرس محلی لازم است.

 

مدارک موردنیاز جهت ثبت شرکت در برزیل

برای ثبت شرکت در کشور برزیل بایستی مدارکی را فراهم و ارائه کرد که عبارتند از:

مشخص کردن اسم شرکت که به تایید دولت برزیل برسد

تعیین فعالیت اصلی شرکت

مشخصات کامل سهامداران

تعیین مقدار سرمایه و میزان سهام هر فرد

ارائه اساسنامه شرکت

ارائه مشخصات و مدارک هویتی مدیر شرکت

برای درخواست ویزا بایستی فرم تقاضا را پر کرد و به همراه پاسپورت با حداقل اعتبار شش ماه ارائه داد. ویزای اقامت دائم به کسانی که دربرزیل سرمایه گذاری می کنند تعلق می گیرد و از حق و حقوق زیادی برای زندگی در برزیل بهره مند می شوند. بعد از تایید ثبت شرکت، اقامت یک ساله به شما داده می شود و شما بایستی مالیات سالانه خود را که تقریبا۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار است پرداخت نمایید

شرکت های گوناگونی مانند شرکت های تجاری و بازرگانی، واردات و صادرات، مغازه و…….در این کشور قابل تاسیس هستند. با ثبت شرکت در کشور برزیل شما بایستی تعدادی شغل ایجاد کنید. در کلیه مناطق برزیل اجازه سرمایه گذاری و ثبت شرکت داده نمی شود و بایستی در یک بخش معتبر و رو به رشد اقدام به سرمایه گذاری نمایید تا سود خوبی به دست آورید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها