ثبت شرکت در کشور استرالیا

هزینه ثبت شرکت در کشور استرالیا

ثبت شرکت در کشور استرالیا- ما در این مقاله می خواهیم به بررسی ثبت شرکت در کشور استرالیا بپردازیم. می خواهیم بدانیم که چگونه می توان در کشور استرالیا شرکت تاسیس کرد و متقاضیان  برای ثبت شرکت چه مراحل و شرایطی را باید رعایت کنند تا بتوانند در این کشور شرکت خود را تاسیس کنند.

می خواهیم بدانیم که آیا می شود در کشور استرالیا ثبت شرکت به صورت مجازی و از راه دور انجام دهد؟ برای تاسیس شرکت به صورت مجازی چه مدارک هایی لازم است که ارائه شود؟ کشور استرالیا به عنوان ششمین کشور دنیا است که دارای آب و هوای بسیار متنوع و منابع زیر زمینی زیادی است. کشور استرالیا دارای سیستم اقتصادی آزاد است و درآمد سالیانه این کشور بالاتر از کشورهایی مانند انگلستان، فرانسه و آلمان است.

ثبت شرکت در استرالیا

در کشور استرالیا ثروت و منابع زیرزمینی زیادی مانند: زغال سنگ سیاه و قهوه ای، آهن، نیکل، مس، ماسه معدنی، منگنز، اورانیوم، الماس، روی، طلا و نقره  دارد. به خاطر منابع غنی در استرالیا باعث شده است که   استرالیا به  عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان مواد خام در دنیا تبدیل گردد و به همین خاطر سرمایه گذاران بسیاری از سراسر دنیا  به این کشور جذب شده اند.

مهمترین گام برای حضور یافتن در عرصه اقتصادی کشور استرالیا ثبت قانونی شرکت در این کشور می باشد. اولین شرطی که برای تاسیس شرکت در این کشور برای سرمایه گذاران خارجی مهم و نقش اساسی دارد داشتن یک کسب و کار در کشور مبداء  است.

شخص با تاسیس کردن شرکت می تواند کسب و کار خود را در حوزه بین المللی  افزایش بدهد. به همین خاطر افراد متقاضی باید مدارکی را مبتنی بر موفقیت و نحوه کسب وکار خودش در کشور مبداء ارائه بدهد. این مدارک عبارتند از:

صورتحساب های مالی اخرین فعالیت شرکت، پروانه کسب، پروانه تاسیس، مدارک تغییرات شرکت ها و طرح های توجیهی در حوزه اقتصادی و…. اداره ای که در کشور استرالیا ثبت شرکت انجام می دهد اداره ثبت شرکت ها و اوراق بهادار و سرمایه گذاری (ASIC) است.

باید دقت کرد که  برای تاسیس کردن شرکت در این کشور حتما لازم است که قالب مناسبی را برای کسب و کار انتخاب کرد. زیرا انتخاب درست نوع شرکت در شهرهای  استرالیا می تواند در کاهش یافتن هزینه های مالیاتی و تعهدات قانونی بسیار مفید باشد.

 

هزینه ثبت شرکت در کشور استرالیا هزینه ثبت شرکت در کشور استرالیا

هزینه ثبت شرکت در استرالیا با توجه به عوامل گوناگونی می تواند متفاوت باشد.

یکی از شروط مالی برای ثبت شرکت  این است که افراد متقضای در ۴ سال اخیر باید ثابت کنند که ارزش بیزینس آنها در کشور مبداء به اندازه ۴۰۰ دلار استرالیا است.

صاحبان تجارت یا مدیرانی که مالک ۱۰ درصد تجارت هستند باید مدارک مبتنی بر گردش مالی خود را  تقریبا ۳۰۰۰۰۰ دلار استرالیا در سال است ارائه نمایند.

اگر شخص بخواهد در کشور استرالیا شرکتی را برای دو سال به ثبت برساند باید تقریبا سرمایه ای با قیمت ۲۵۰۰۰۰ دلار استرالیا فراهم کند. همچنین سن متقاضیان باید کمتر از ۵۵ سال باشد.

اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا

برای دریافت کردن ویزای سرمایه گذاری باید سرمایه گذار مبلغ ۷۵۰۰۰۰ دلار را در بانک های کشور استرالیا سپرده گذاری نماید و مبلغ سرمایه تقریبا ۱.۲ میلیون دلار استرالیا باشد. در ضمن، در دوران سرمایه گذاری بانک سود سپرده شخص را پرداخت می کند و اصل پول او بعد از چهار سال برگشت داده می شود.

پروسه ثبت شرکت ممکن است تقریبا به مدت یک سال زمان ببرد و متقاضیان باید مطابق قوانین، ۲ نفر را به صورت دائم استخدام کنند. بیمه و مالیات این افراد بایستی در سال محاسبه شود. و حداقل در سال اول بایستی گردش حساب موجود در این کشور به ۳۰۰ هزار دلار استرالیا برسد.

بنابراین با دانستنی هایی که در بالا برای شما مخاطبان ارائه شد و بر معلومات شما افزوده شد بهتر می توانید برای ثبت شرکت در کشور استرالیا تصمیم بگیرید. این کشور مکان مناسبی است برای ثبت شرکت است.

یکی از مزیت های خوبی که کشور استرالیا دارد این است که نیز به حضور فیزیکی شخص متقاضی نیست.  شخص می توانند به صورت اینترنتی برای تاسیس شرکت اقدام کند و از راه دور بر شرکتش نظارت داشته باشد. فقط باید یک نفر امین و مورد اعتماد را در شرکتی که در کشور استرالیا است به عنوان جانشین خود قرار بدهد تا به کارهای شرکت رسیدگی کند

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها