ثبت شرکت طراحی وب

ثبت شرکت طراحی وب

 ثبت شرکت طراحی وب چگونه است؟

ثبت شرکت طراحی وب یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد است. شما ایده تجاری کاملی پیدا کرده اید و اکنون آماده هستید که گام بعدی را  برای ثبت شرکت بردارید. راه اندازی یک کسب و کار فراتر از ثبت آن در دولت است. ما این راهنمای ساده را برای راه اندازی کسب و کار طراحی وب شما گردآوری کرده ایم.

ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت طراحی وب

برای ثبت شرکت نیاز به گذراندن مراحلی است که در زیر خواهیم گفت.

مرحله اول برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید

یک برنامه مشخص برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین ضروری است. این به شما کمک می کند تا مشخصات مشاغل خود را ترسیم کرده و موارد ناشناخته ای را کشف کنید. چند موضوع مهم که باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

هزینه راه اندازی و هزینه های جاری چقدر است؟

بازار هدف شما کیست؟

چقدر می توانید از مشتریان هزینه بگیرید؟

نام تجارت خود را چه می گذارید؟

بیشتر بخوانید : راهنمای کامل ثبت شرکت با مسئولیت محدود

هزینه های گشایش مشاغل طراحی وب چقدر است؟

بسیاری از کارآفرینان طراحی وب شروع به کار از دفتر کار خانگی می کنند. بدون هزینه راه اندازی و بهره برداری مربوط به اجاره یا خرید فضای اداری، مقدار قابل توجهی از پول خود را ذخیره خواهید کرد. با آزاد شدن این بخش از بودجه، می توانید از طریق آموزش، ابزارهای طراحی وب و بازاریابی مجددا در تجارت خود سرمایه گذاری کنید.

در زیر لیستی از اصول اولیه ای است که برای شروع به آن نیاز دارید و باید پس از ثبت شرکت طراحی وب آن را تامین کنید را تهیه کرده ایم:

کامپیوتر، لپ تاپ

مانیتورها

نرم افزار

مواد بازاریابی – وب سایت، بروشور و کارت ویزیت

وکیل و/یا CPA برای اطمینان از داشتن یک برنامه تجاری جامد و اجرای آن بدون مشکل

بیمه

هزینه های جاری برای ثبت شرکت طراحی وب سایت چقدر است؟

به عنوان صاحب مشاغل طراحی وب، هزینه های سربار شما نسبتاً کم خواهد بود. در زیر چند مورد است که می خواهید برای هزینه های ماهانه خود بودجه بندی کنید:

اجاره/رهن در فضای اداری

بیمه

سفر و هزینه های مربوط به ادامه تحصیل و کنفرانس ها

نرم افزار

تعمیر و نگهداری کامپیوتر

بازار یابی

هزینه های حقوق و دستمزد. شما می توانید با کوچک نگه داشتن تیم اصلی خود و استخدام پیمانکاران مستقل برای کمک به مشاغل بزرگتر، با این هزینه مبارزه کنید.

بازار هدف کیست؟

پیش از ثبت شرکت طراحی وب به احتمال زیاد هنگامی که وب سایت ساخته شد تعداد زیادی مشتری خواهید داشت که هرگز با آنها تماس نمی گیرید. در حالی که هیچ ایرادی در اینجا وجود ندارد، اما کمی بی ثباتی ایجاد می کند و برای حفظ حجم کاری سودآور به بازاریابی مداوم نیاز دارد.

بنابراین، ارزشمندترین مشتریان شما کسانی خواهند بود که از مزایای داشتن یک وب سایت که به طور مداوم نگهداری و ارتقا می یابد پی می برند. با حفظ هر مشتری، برای ایجاد یک رابطه قوی و قابل اعتماد تلاش کنید. با ایجاد این پایه، آنها شما را به عنوان نیروی کار خود در نظر خواهند گرفت و در سال های آینده به دنبال راهنمایی شما هستند.

تاسیس شرکت طراحی وب چگونه درآمد دارد؟

کسب و کار طراحی وب سایت شما از طریق هر وب سایت طراحی شده یا خدمات ارائه شده درآمد ایجاد می کند. اکثر طراحان از مشتریان جدید می خواهند که مبلغی را به نگهدارنده بپردازند و پس از اتمام خدمات، موجودی آن باید پرداخت شود.

بیشتر بخوانید : متداول ترین اشتباهات هنگام ثبت شرکت با مسئولیت محدود

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟

در زیر چند استراتژی دیگر صاحبان مشاغل طراحی وب برای اطمینان از کسب و کار سودآور اعمال شده است:

طراحان وب مسئول طرح بصری یک صفحه یا سایت هستند، در حالی که توسعه دهندگان وب مسئولیت کدگذاری و ساخت یک سایت را بر عهده دارند. با ارائه هر دو خدمات به مشتریان بالقوه، خود را به عنوان کاندیدای مطلوب تری برای یک پروژه معرفی می کنید.

علاوه بر طراحی و توسعه وب، خدمات دیگری مانند طراحی گرافیک، نوشتن محتوا، بازاریابی محتوا، بازاریابی ورودی و میزبانی وب را ارائه دهید.

پیوستن به برنامه های وابسته برای ابزارهایی که برای تکمیل پروژه ها استفاده می کنید را در نظر بگیرید. این یک راه عالی برای کسب درآمد اضافی برای مراجعات است.

مرحله دوم انتخاب نام تجاری

در مرحله دوم از ثبت شرکت طراحی وب انتخاب نام مناسب مهم و چالش برانگیز است. اگر قبلا نامی در ذهن ندارید، از نحوه راهنمای نام تجاری ما دیدن کنید یا با طراح وب نام خود در زمینه ایجاد نام تجاری مشورت کنید.

اگر از یک شرکت تجاری مستقل استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید تحت نام تجاری دیگری غیر از نام خود فعالیت کنید.

مرحله سوم تشکیل یک شخص حقوقی

متداول ترین انواع شرکت ها عبارتند از: مالکیت انحصاری ، مشارکت ، شرکت با مسئولیت محدود (LLC) و شرکت .

ثبت شرکت مانند LLC یا شرکت شما را از مسئولیت شخصی در صورت شکایت از تجارت طراحی وب سایت شما محافظت می کند.

ثبت نام برای مالیات

قبل از اینکه بتوانید اقدام به ثبت شرکت نمایید باید برای انواع مالیات های مربوط به شرکت ثبت نام کنید.

مرحله چهارم افتتاح حساب بانکی تجاری و کارت اعتباری

مرحله چهارم ثبت شرکت طراحی وب افتتاح حساب بانکی تجاری و کارت اعتباری است. استفاده از حساب های بانکی و اعتباری مشاغل اختصاصی برای حفاظت از دارایی های شخصی ضروری است. هنگامی که حساب های شخصی و تجاری شما با هم مخلوط می شوند، در صورت شکایت از کسب و کار شما، دارایی های شخصی شما (خانه، ماشین و سایر اشیاء گرانبها) در معرض خطر قرار می گیرند.

همچنین بخوانید : نحوه تاسیس شرکت پتروشیمی در کم ترین زمان 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها