ثبت شرکت مایع ظرفشویی

ثبت شرکت مایع ظرفشویی

 ثبت شرکت مایع ظرفشویی به چه طریق است؟ مراحل ثبت شرکت مایع ظرفشویی چیست؟

مایع نوار ظرفشویی به تمیز کردن ظروف، فنجان ها و ظروف کمک می کند. اساسا از مواد شوینده برای کمک به چربی سوزی ظروف و حذف مواد غذایی که در ظروف گیر کرده اند استفاده می شود. در واقع، مواد ژله ای به خلاص شدن از ذرات چسبیده غذا کمک می کند و عوامل ضد کف در شستشو کمک می کند.

علاوه بر این، مایع به شکل ژل غلیظ می آید. و برای مخلوط کردن آن با آب استفاده می شود. می توان تولید و فروش مایع ظرفشویی را به عنوان مقیاس کوچک آغاز کرد. این کسب و کار به برنامه ریزی استراتژیک و سرمایه گذاری متوسط ​​نیاز دارد.

پتانسیل بازار مایع ظرفشویی بار

استفاده از نوار ظرفشویی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بسیار سریع در حال افزایش است. به غیر از شستن ظروف، مردم لوازم آشپزخانه را نیز با این نوع میله و مایع تمیز می کنند. علاوه بر این، هتل ها، رستوران ها، استراحتگاه ها و غذاخوری ها نیز خریداران عمده این محصول هستند.

به طور کلی، در دسترس بودن در بازار محلی میزان فروش را تعیین می کند. مردم به ندرت هیچ محدودیتی در مورد زمان خرید این نوع اقلام دارند. علاوه بر این در دسترس بودن در مراکز خرید و سوپر مارکت ها، گردش منظم را تضمین می کند.

ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت مایع ظرفشویی

برای ثبت شرکت مایع ظرفشویی نیاز به طی کردن مراحلی است که در زیر آمده است.

اول از همه، شما باید وضعیت بازار محلی را بررسی کنید. در محل خود، مارک های برجسته را شناسایی کنید. علاوه بر این ، محصولات اصلی ، سبک بسته بندی ، قیمت گذاری و استراتژی بازاریابی آنها را مشخص کنید. همچنین به شما در شناسایی رقبای بالقوه کمک می کند.

طرح کسب و کار

تهیه یک طرح کسب و کار ضروری است. در اصل شما باید طرح کسب و کار را تهیه کنید تا نقشه ای از کسب و کار دریافت کنید. علاوه بر این، یک برنامه تجاری خوب نوشته شده در جلب اعتماد مالی و اعتماد سرمایه گذاران کمک می کند. در نوار ماشین ظرفشویی طرح کسب و کار تهیه کنید از جمله ماموریت، چشم انداز و هدف تجاری خود.

علاوه بر این، نوع محصولاتی را که می خواهید تولید کنید ذکر کنید. به محاسبات مالی توجه کنید. علاوه بر این، یک برنامه بازاریابی نیز طراحی کنید.

همچنین بخوانید : راه اندازی شرکت تولید شیر آلات

صدور مجوز و ثبت نام

به طور کلی، برای ثبت شرکت مایع ظرفشویی، مجوزهای زیادی نمی خواهد. با این حال، شما باید قوانین را بررسی کنید. بستگی به مکانی دارد که می خواهید کسب و کار را تاسیس کنید. علاوه بر این، بررسی کنید که آیا به مجوز آلودگی احتیاج دارید یا خیر.

همچنین  شما باید شرکت تولیدی خود را ثبت کنید. و برای این کار شما باید شکل مناسب سازماندهی کسب و کار را انتخاب کنید. با مشاور مالیاتی مشورت کنید. او قطعا به شما در درک بدهی های مالیاتی آینده و نحوه نظارت بر فعالیت روزانه در سازمان شما کمک می کند

تاسیس شرکت

برای تاسیس شرکت، باید مکانی را تهیه کنید. بهتر است فضایی در منطقه صنعتی تأمین شود. اساسا، این امر به شما در دریافت برق، آب، پارکینگ برای وسایل نقلیه، وسایل حمل و نقل و نیروی انسانی متخصص کمک می کند. شما باید فضای خاصی را برای عملیات تولید، ذخیره سازی، بسته بندی و کارهای اداری تعیین کنید.

دستگاه

زمانی که شما اقدام به ثبت شرکت کردید نیاز به دستگاه های مورد نیاز در شرکت هستید. شما می توانید واحد تولید مایع نوار ماشین ظرفشویی را به دو روش ایجاد کنید. به صورت دستی یا خودکار. برای عملکرد دستی، شما نیاز به نصب، آسیاب، دستگاه تولید میله، دستگاه برش، دستگاه بسته بندی، ترازو و غیره دارید. اساسا، در یک عملیات تولید خودکار، همه ماشین ها به طور همزمان با یکدیگر کار می کنند.

همچنین بخوانید : تشکیل شرکت کامپیوتری

منابع انسانی

در واقع کسب و کار تولیدی به غیر از ماشین آلات و مواد اولیه، منابع زیادی می طلبد. اول از همه شما به منابع انسانی ماهر برای واحد تولید، حسابداری، حمل و نقل و بازاریابی نیز نیاز دارید.

علاوه بر این، برای نظارت منظم به راه حل های نرم افزاری ERP یکپارچه خاصی نیاز خواهید داشت. بنابراین، با توجه به نیاز خاص خود، برنامه منابع را به طور کامل تهیه کنید.

مواد خام

اساسا نیاز مواد اولیه خاص به نوع خاصی از محصولات مورد نظر شما نیاز دارد. با این حا ، برخی از مواد اولیه مورد نیاز عبارتند از آلکیل بنزن سولفونات، صابون های اسید چرب، الکل چرب، استر و ترکیبات مشابه، روشن کننده های نوری، فسفات ها و عوامل ضد تغییر مکان، برخی مواد شیمیایی دیگر.

فرایند ساخت

اساساً، این فرآیند شامل مخلوط کردن در ظرف تهویه، مخلوط خشک تری پلی فسفات سدیم و تری سدیم فسفات کلر شده است. نسبت حجم مخلوط خشک و حجم ظرف بین حدود ۱:۲۵ تا ۱: ۸ است.

محلول آبی سیلیکات بر روی مخلوط خشک پاشیده می شود تا آگلومرات d ایجاد شودهیدراتاسیون تری پلی فسفات سدیم آگلومرات تشکیل شده با یک سورفکتانت غیر یونی اسپری می شود. آگلومرات تصفیه شده با سیلیکات پوشانده شده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها