روش ثبت شرکت محدود در برمودا

ثبت شرکت محدود در برمودا

چند راه برای ایجاد تشکیل و ثبت شرکت محدود در برمودا وجود دارد. گزینه های شما بستگی به ماهیت فعالیت های تجاری شما دارد و اینکه آیا مایل به انجام تجارت در بازار محلی هستید.

ثبت شرکت محدود در برمودا چگونه است؟ مزایای ثبت شرکت در برمودا چیست؟

به طور کلی، ثبت شرکت محدود، مشارکت یا LLC که نیازی به رضایت وزیر دارایی ندارد، ممکن است ظرف یک روز پس از دریافت درخواست انجام شود. در مواقعی که رضایت وزیر مورد نیاز است، زمان پردازش حداکثر تا یک هفته از تاریخ دریافت ROC کلیه اطلاعات لازم در مورد شرکت پیشنهادی و کلیه اظهارنامه های شخصی از صاحبان سود پیشنهادی است.

ثبت شرکت در برمودا

شرایط ثبت شرکت محدود در برمودا

اکثر مشاغل به عنوان یک شرکت محدود (با مسئولیت محدود)، مشارکت یا شرکت با مسئولیت محدود (LLC) ثبت نام می کنند. شرکت های محدود برمودا عموما تحت قانون شرکت های ۱۹۸ ، با اصلاحات ایجاد می شوند. شرکت های محدود باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت نام کنند. اداره کسب و کار شما به عنوان یک شرکت محدود به این معنی است که منابع مالی کسب و کار از منابع شخصی هر یک از سهامداران جدا است، اما تشریفات و مسئولیت های گزارشگری و مدیریتی بیشتری وجود دارد. سهامداران شرکت های محدود مسئولیت محدودی در قبال بدهی های مشاغل خواهند داشت. قانون شرکت ها، در میان چیزهای دیگر، شامل ایجاد شرکت های سهامی واحد می شود.

انواع شرکت ها در برمودا

شرکت های برمودا به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:

  • شرکت هایی که توسط برمودی ها برای تجارت در برمودا (شرکت های محلی) تأسیس شده اند
  • شرکت هایی که به منظور انجام تجارت در خارج از برمودا (شرکت های معاف) توسط غیر برمودی ها تأسیس شده اند

شرکت های معاف از این رو به این دلیل نامیده می شوند که این شرکت ها از مقررات قانون شرکت های معاف هستند که مقرر می کند حداقل ۶۰ درصد از حقوق صاحبان سهام باید به طور سودمندی در اختیار برمودی ها باشد. قانون شرکتها همچنین شرکت های خارج از کشور، که به آنها شرکت های مجوز نیز می گویند، ارائه می دهد که ممکن است برای مجوز فعالیت در داخل یا خارج از برمودا درخواست مجوز دهند.

ثبت شرکت

تشکیل شرکت در برمودا

برای راه اندازی یک شرکت محدود در برمودا، از یک شرکت حقوقی، شرکت حسابداری یا ارائه دهنده خدمات شرکتی (CSP) واقع در برمودا کمک بگیرید. این متخصصان شما را در هر مرحله از تشکیل شرکت محدود در برمودا از جمله اما نه محدود به:

  • رزرو نام شرکت 
  • افشای و بررسی مالکین سودمند پیشنهادی شرکت، از جمله اظهارنامه های شخصی در صورت لزوم
  • تهیه پیش نویس تفاهم نامه و اساسنامه شرکت
  • بر اساس ماهیت فعالیت های تجاری پیشنهادی، هرگونه درخواست مجوز یا مجوز مورد نیاز برای ارائه
  • انتخاب دفتر ثبت شده در برمودا
  • انتخاب مدیران، افسران و منشی شرکت
  • پرداخت هزینه های دولتی
  • سلب مسئولیت

بسته به کاری که کسب و کار شما انجام می دهد، ممکن است مسئولیت های دیگری نیز داشته باشید.

ثبت شرکت محدود در برمودا

مزایای شرکت در برمودا

چندین مزیت برای تشکیل و ثبت شرکت محدود در برمودا وجود دارد:

مشارکت یک شرکت در برمودا شما را تحت قانون شرکت ها در سال ۱۹۸۱ قرار می دهد. بر اساس این اساسنامه، تنها چیزی که یک کسب و کار نیاز دارد این است که یک مدیر و یک سهامدار داشته باشد. مدیر و سهامدار می توانند یک شخص باشند. علاوه بر این، مدیر یا سهامداران نیازی به اقامت در برمودا ندارند. بنابراین قوانین شرکت در برمودا اجازه آزادی زیادی می دهد.

دولت به طور معمول سوابق شرکت های تجاری در برمودا را مشاهده نمی کند. برخلاف برخی حوزه های قضایی دیگر، اکثر شرکت هایی که در برمودا فعالیت می کنند نیازی به گزارش ندارند. یعنی نیازی به ثبت حساب های مالی یا اظهارنامه سالانه با دولت آن ندارند. پرونده هایی که این تجارت حفظ می کند نیازی به تهیه برمودا ندارند. علاوه بر این، این اسناد نیازی به ثبت کننده ندارند.

فقط یک پرونده سالانه وجود دارد ما آن را اعلامیه قانونی می نامیم. در این سند سرمایه مجاز ذکر شده است. شما باید آن را به صورت سالانه به دولت ارسال کنید. دولت به این پرونده نیاز دارد تا بتواند از آن برای تعیین هزینه دولتی سالانه خود استفاده کند.

پس از ادغام در برمودا، اکثر شرکت ها، با نام مستعار شرکت محدود، صاحبان وضعیت معافیت مالیاتی از مالیات در برمودا دریافت می کنند. معمولا شرکت نیازی به پرداخت مالیات بر سود، درآمد، سود سرمایه، دارایی یا مرگ دولت برمودا نخواهد داشت. برخی از آن به عنوان شرکت معاف برمودا یاد می کنند.

در برمودا، اداره یک شرکت معمولا مقرون به صرفه است. معمولا فقط سالانه هزینه دولتی و نمایندگی وجود دارد.

هنگامی که مدارک مورد نیاز برای تکمیل مراحل ثبت نام را ارائه می دهید، ثبت در برمودا سریع و آسان است. مدت زمان لازم برای ادغام در این کشور حدود سه تا پنج روز است.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها