راه اندازی کارخانه تولید لوازم بهداشتی

راه اندازی کارخانه تولید لوازم بهداشتی

در این مقاله قصد داریم شما را با نکات مهم برای راه اندازی کارخانه تولید لوازم بهداشتی آشنا کنیم تا بدین طریق بتوانید اقدام به تاسیس و ثبت شرکت لوازم بهداشتی خود نمایید.

تاسیس شرکت

نکات لازم برای راه اندازی کارخانه تولید لوازم بهداشتی

برنامه ریزی

هیچ پروژه ای بدون برنامه موثر نخواهد بود. هر مرحله از پروژه باید به درستی برنامه ریزی و مستند سازی شود. برنامه کارخانه تولید لوازم بهداشتی باید ظرفیت مرحله اولیه و مرحله قابل توسعه، هزینه، منابع مورد نیاز، مدل های محصول، جدول زمانی ، هزینه ثبت شرکت و غیره را در نظر بگیرد. برای تبدیل شدن به بهترین تولیدکننده لوازم بهداشتی، ابتدا باید برنامه ریزی کنید.

راه اندازی کارخانه لوازم بهداشتی

ظرفیت

اولین نکته مورد بحث برنامه ریزی ظرفیت است. اگر می خواهید کارخانه ای با ظرفیت ۱۰۰ قطعه در روز راه اندازی کنید، هیچ سودی نخواهد داشت. هزینه تولید ۲ برابر بیشتر از بازار خواهد بود. هرچه ظرفیت بیشتری برنامه ریزی کنید سود بیشتری به دست می آورید. بنابراین برای ظرفیت حداقل ۵۰۰ قطعه در روز برنامه ریزی کنید تا بتوانید سود زیادی کسب نمایید.

تخمین هزینه

پس از تعیین ظرفیت، می توانید هزینه برآورد  را تخمین بزنید. هزینه بر اساس فناوری که قصد دارید از آن استفاده کنید متفاوت است و همچنین بستگی به میزان اتوماسیون مورد نیاز شما دارد. اتوماسیون هزینه نعوظ را افزایش می دهد. در لوازم بهداشتی شما نمی توانید همه چیز را به صورت خودکار انجام دهید بلکه برای انجام بسیاری از کارهای دستی به کار نیاز دارید. همچنین تمام اتوماسیون مقرون به صرفه نیست و بستگی به مکان دارد. شما می توانید محصولات را به صورت دستی با هزینه کمتر تولید کنید. و مکان با در دسترس بودن سوخت بالا و منابع نیروی کار کمتر می تواند به اتوماسیون برسد. فراموش نکنید مکان تعیین کننده ماشین آلاتی است که می خواهید خریداری کنید.

مدل ها

چند مدل می خواهید در کارخانه تولید کنید؟ برنامه ریزی مدل ضروری است زیرا توسعه مدل زمان بر است. بنابراین هنگامی که مدل ها را برنامه ریزی می کنید می توانید کار مدل سازی را برای توسعه محصول جدید شروع کنید. خوب است که با حداقل تعداد مدل در همه موارد لوازم بهداشتی شروع کنید.

محل راه اندازی کارخانه تولید لوازم بهداشتی

محل کارخانه تولید لوازم بهداشتی، باید نزدیک مواد اولیه باشد تا از هزینه حمل و نقل مواد اولیه جلوگیری شود و همچنین نزدیک به راه اصلی اولیه برای تسهیل تحویل محصول به بازار. هزینه مواد اولیه برای صنعت لوازم بهداشتی نسبتا کمتر است اما هزینه حمل و نقل نیز باید کمتر باشد تا محصولات با هزینه کم تولید شوند. اگر در حال حاضر لوازم بهداشتی را خرید و فروش نمی کنید در نظر داشته باشید که برای شناخت بازار، لوازم بهداشتی را با نام تجاری خود شروع کنید. رمز موفقیت این است که قبل از شروع تولید مشتری داشته باشید. برای راه اندازی کارخانه تولید لوازم بهداشتی، شما باید مجوز راه اندازی و ثبت شرکت را از اداره ثبت برند تجاری دریافت کنید. در این مرحله شما می توانید از مشاور کمک بگیرید. همکاران ما می توانند به شما برای تاسیس کارخانه لوازم بهداشتی راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

از متخصصان کمک بگیرید

هنگامی که آمادگی راه اندازی کارخانه تولید لوازم بهداشتی خود را دارید، ایده خوبی است که برای کمک به جنبه های حقوقی و مالی شروع یک تجارت با یک حسابدار، مشاور مالیاتی و وکیل صحبت کنید. در حالی که کار با این متخصصان زمان و هزینه زیادی می طلبد، اما آنها می توانند این فرآیند را آسان تر کرده و به شما کمک کنند از اشتباهات پرهزینه دوری کنید.

تاسیس کارخانه تولید لوازم بهداشتی

برای راه اندازی قانونی کارخانه تولید لوازم بهدتشتی باید یک شرکت را به طور رسمی تشکیل دهید. شرایط دقیق انجام این کار بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت است. اداره مشاغل کوچک می تواند کمک های زیادی برای راه اندازی کسب و کار شما ارائه دهد، از جمله یافتن وام و سرمایه گذاران، پر کردن فرم های مورد نیاز، دریافت بیمه، برآوردن شرایط مالیاتی و غیره.

راه اندازی کارخانه لوازم بهداشتی

قیمت خود را تعیین کنید

مبلغی که می خواهید لوزام بهداشتی تولید شده خود را بفروشید، بستگی به بازار و محصول شما دارد. به عنوان مثال، ممکن است لوازم بهداشتی های لوکس را بیشتر از آنهایی که برای استفاده روزمره در نظر گرفته شده قیمت گذاری کنید. تحقیق کنید رقبا برای لوزام بهداشتی در منطقه شما چه هزینه ای دریافت می کنند و بسته به تاکتیک های فروش شما قیمت هایی را که بالاتر یا پایین تر هستند تعیین کنید. در ابتدای فعالیت کارخانه قیمت های خیلی پایین یا خیلی بالا را تعیین نکنید. سعی کنید قیمت هایی را تعیین کنید که به شما این امکان را می دهد تا از هزینه های اولیه خود (لوازم، حمل و نقل و غیره) مراقبت کنید. اگر فروش شما افزایش یابد، می توانید انتظار داشته باشید که سود شما افزایش یابد، شما نباید در ابتدا قیمت ها را آنقدر بالا ببرید که چیزی را نفروشید.

 

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها