راه اندازی یک شرکت در اکوادور

راه اندازی یک شرکت در اکوادور

راه اندازی یک شرکت در اکوادور – آیا به دنبال راه اندازی یک شرکت در اکوادور هستید؟ در زیر اطلاعات مفیدی در مورد نحوه ایجاد شرکت در اکوادور خواهید یافت.

اخیراً ، مجمع ملی اکوادور تعدادی اصلاحات را برای بهبود روند شروع تجارت در اکوادور به عنوان راهی برای تحریک سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این کشور و فعال سازی مجدد اقتصاد پس از همه گیری کووید -۱۹ تصویب کرد.

اقتصاد اکوادور هشتمین اقتصاد بزرگ در آمریکای لاتین است، با تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) ۱۰۷.۴۴ میلیون دلار (USD) در سال ۲۰۱۹. در حالی که خدمات کلیدی برای اقتصاد هستند، این کشور آمریکای جنوبی همچنین دارای ذخایر نفتی فراوان است، که حفاری نفت به حساب می آید. ۴۰ درصد درآمد صادراتی کشور و یک چهارم درآمدهای بودجه عمومی در سال های اخیر.

دولت اکوادور نیز اخیرا از تلاش های چشمگیری برای تحریک تجارت و سرمایه گذاری خبر داده است. اکوادور به دنبال جذب سرمایه گذاری خارجی است. دولت اکوادور اقدامات متعددی را برای تقویت بخش خصوصی و ارتقاء رشد اقتصادی انجام داده است ، که با موافقت نامه ۱۰.۲ میلیارد دلاری (صندوق بین المللی پول) منعقد شده در سال ۲۰۱۸ با صندوق بین المللی پول (IMF) برای اصلاح عدم تعادل های مالی و بهبود کارایی دولت منعقد شده است.

در اکوادور مالکیت ۱۰۰ foreign خارجی مجاز است، بنابراین نیازی به شریک اکوادوری ندارید. حداقل تعداد سهامداران دو (۲) است و می توانند اشخاص حقیقی، حقوقی یا هر دو باشند. همه اشخاص حقوقی در اکوادور به رئیس جمهور یا رئیس و مدیر کل یا مدیرعامل نیاز دارند. آنها باید اکوادوری یا خارجی با ویزای معتبر باشند. رئیس جمهور و مدیرعامل می توانند نمایندگان قانونی به صورت جداگانه یا ترکیبی باشند.

شرکت های با مسئولیت محدود و مسئولیت نامحدود رایج ترین انواع موسسات در اکوادور هستند. شما می توانید برای ثبت شرکت در اکوادور اقدام نمایید.

حداقل سرمایه: مسئولیت محدود ۴۰۰ دلار آمریکا ، مسئولیت نامحدود ۸۰۰ دلار آمریکا.

همه اشخاص حقوقی در اکوادور به آدرس مالی نیاز دارند.

واحد پول در اکوادور دلار آمریکا است.

ثبت شرکت

فرایند ثبت شرکت در اکوادور

هنگام ثبت شرکت در اکوادور باید بدانید که شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های با مسئولیت نامحدود می توانند به صورت آنلاین یا طبق فرآیند معمولی «دستی» انجام شوند. ما فرایند آنلاین را توصیه می کنیم زیرا بسیار آسانتر، سریعتر و حجم کار به مقامات منتقل می شود.

مراحل راه اندازی شرکت در اکوادور

مراحل راه اندازی شرکت در اکوادور عبارت است از:

سهامداران باید وکالتنامه ای را به نماینده قانونی خود اعطا کنند و به او اجازه ایجاد یک شرکت در اکوادور را از طرف خود بدهند.

نمایندگی حقوقی اکوادور

تعیین نمایندگی قانونی در اکوادور

نماینده قانونی، معمولا یک وکیل مراحل راه اندازی را آغاز می کند. در طی این فرایند آنلاین، نماینده قانونی نام شرکت را محفوظ می دارد و اسناد را با تمام اطلاعات مورد نیاز شرکت پر می کند. آدرس مالی، حقوقی، رئیس، مدیر کل و سهامداران از جمله سهم آنها در شرکت. این برنامه شامل آیین نامه های شرکت، اهداف شرکت و فعالیت های اضافی است که شرکت انجام خواهد داد.

پس از ارائه درخواست، دفتر اسناد رسمی آن را بررسی و تأیید می کند. سپس رئیس جمهور، مدیر کل و سهامداران باید سند و اسناد مربوطه را امضا کنند. پس از آن دفتر اسناد رسمی اسناد، مدارک و کلیه اطلاعات را به عنوان آخرین گام برای ثبت شرکت در اکوادور به اداره تجارت ارسال می کند که شرکت را بررسی کرده و در صورت تأیید شرکت را درج می کند. در این مرحله از فرآیند، مقام مالیاتی شماره شناسایی مالیاتی خود (RUC) را به شرکت می دهد.

در این مرحله این شرکت به طور قانونی تأسیس شده است. با این وجود، برخی از تعهدات دیگر وجود دارد که باید انجام شود:

حساب بانکی شرکت باز کنید و حداقل سرمایه شرکت را واریز کنید.

با “Superintendencia de Compañías” حساب ایجاد کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها