ثبت شرکت در جمهوری مقدونیه

شرایط ثبت شرکت در جمهوری مقدونیه

شرایط ثبت شرکت در جمهوری مقدونیه- برای اطلاع از شرایط ثبت شرکت در جمهوری مقدونیه به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

جمهوری مقدونیه در مرکز شبه جزیره بالکان قرار دارد و در نتیجه فروپاشی یوگسلاوی تأسیس شد. مقدونیه با کشورهایی مانند یونان (در جنوب) ، آلبانی (در غرب)، صربستان (در شمال)، بلغارستان (در شرق) مرزهای مشترک دارد. مساحت این کشور برابر با ۲۵۷۱۳ کیلومتر مربع است. پایتخت آن شهر اسکوپیه است. تعداد جمعیت این کشور تقریبا دو میلیون نفر می باشد. تقریبا ۶۴ درصد آنها مقدونی هستند ، ۲۵ درصد آلبانیایی هستند. ساکنان مقدونیه عمدتا مسیحیان ارتدوکس هستند. آیین کاتولیک ، اسلام و پروتستان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

زبان رسمی این کشور مقدونی است. زبان آلبانیایی مقام دوم را دارد. واحد پولی دینار است که نرخ ارز آن به یورو پایبند است. آب و هوای مقدونیه دارای ویژگی های گذرا از معتدل به نیمه گرمسیری است. زمستان های سرد و اغلب برفی و تابستان های گرم و پاییز برای این کشور معمول است.

نقش برجسته مقدونیه بیشتر کوهستانی است و قلمرو آن توسط دره رودخانه وردار به نصف تقسیم شده است. حدود ۳۵ درصد از کشور را جنگل پوشانده است.

اگر می خواهید اقدام به ثبت شرکت بازرگانی در مقدونیه نمایید، ارزش آگاهی از آن دسته از شرکت ها را دارد که می تواند توسط یک سرمایه گذار خارجی در کشور تاسیس شود.

انواع شرکت ها در جمهوری مقدونیه

امروزه، دولت مقدونیه تلاش می کند تا کشور را تا آنجا که ممکن است برای سرمایه گذاران خارجی جذاب کند. بخش اصلی همکاری با شرکت های کوچک و متوسط ​​حاصل می شود.

تشکیل شرکت در مقدونیه به شکل های زیر امکان پذیر است:

مالکیت یگانه

شرکت با مسئولیت محدود

شراکت

شرکت سهامی عام

شرکت با مسئولیت محدود (LLC) بیشترین علاقه را برای سرمایه گذار دارد.

ثبت شرکت

شرایط ثبت شرکت در جمهوری مقدونیه

شرایط ثبت شرکت در جمهوری مقدونیه شامل موارد زیر می باشد.

برای ثبت شرکت بازرگانی در جمهوری مقدونیه  لازم است سه نام برای آن تهیه کرده و برای بررسی به مقامات مربوطه ایالتی ارائه دهید. تأیید معمولاً زمان زیادی نمی برد. در نتیجه، بنیانگذار (ها) باید در مورد رزرو یک نام برای شرکت مطلع شوند.

در فرم ثبت نام لازم است دامنه فعالیتهای شرکت مشخص شود و ساختار سهامداران مشخص شود. همچنین ارائه اطلاعات در مورد آدرس موسسان و انواع فعالیت های حرفه ای آنها ضروری است. نامزدی مدیر عامل احتمالی شرکت ارائه می شود.

میزان سرمایه اجاره ای معمولاً ۵۰۰۰ یورو است و باید در لحظه ثبت نام یا ظرف ۱۲ ماه از تاریخ ثبت نام پرداخت شود.

هر شخصی  صرف نظر از تابعیت و ملیت  می تواند مدیر یا سهامدار شرکت مقدونی شود.

اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند سهامدار این شرکت در مقدونیه شوند.

شرکت باید مدیر تعیین کند

آدرس حقوقی باید در قلمرو مقدونیه واقع شود.

در حین ثبت نام از کپی گذرنامه موسسین و قبوض آب و برق استفاده می شود.

برای تأسیس شرکت نیازی به حضور شخصی در مقدونیه نیست. کافی است یک نماینده مجاز داشته باشید که بر اساس وکالت به دست آمده از طرف شما عمل کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در مقدونیه باید توسط مترجم مجاز ترجمه و محضری محضری انجام شود.

واقعیت ثبت شرکت باید در ثبت مرکزی جمهوری مقدونیه ثبت شود.

هنگامی که شرکت گواهی ثبت را دریافت کرد ، سهامداران می توانند مهر را سفارش دهند که گواهی ثبت شرکت برای آن ارائه شده است.

به عنوان یک قاعده ، مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در مقدونیه نباید بیش از یک هفته باشد. تمام مراحل اغلب سریعتر انجام می شود.

نرخ مالیات در جمهوری مقدونیه

مالیات بر شرکت مقدونی ۱۰ درصد است. این شاخص یکی از پایین ترین شاخص ها در بین کشورهای اروپایی است.

شرکت مقدونیه ۱۰ درصد مالیات بر سود سهام پرداخت می کند.

با رعایت شرایط خاصی، شرکت مقدونیه می تواند حتی درصدی صفر (۰)) از درآمد باقی مانده به دست آورد.به طور کلی فضای مالیاتی مقدونیه برای توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​مطلوب است  که تعداد زیادی از سرمایه گذاران را جذب می کند.

شما می توانید شرایط ثبت شرکت بازرگانی در جمهوری مقدونیه را به کارشناسان مجرب ما در مجموعه ثبت فردا بسپارید تا در زمان کم برای شما انجام دهید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها