ثبت شرکت در کشور تایلند

مراحل ثبت شرکت در کشور تایلند

مراحل ثبت شرکت در کشور تایلند- شما برای انجام مراحل ثبت شرکت در کشور تایلند نیاز است که ابتدا در مورد وضعیت اقتصادی این کشور اطلاعات لازم را کسب نمایید و سپس اقدام به ثبت شرکت مورد نظر خود نمایید.

ثبت شرکت در تایلند

امکان ثبت شرکت در تایلند به منظور بهره مندی از گسترش مشاغل خود در بازار آسیا یا دریافت حقوق املاک وجود دارد. روش ثبت نام شامل چندین مرحله است و با مشکلات حقوقی همراه است و در نتیجه، باید تحت نظارت متخصصان انجام شود. شما می توانید این کار را به متخصصان مجرب در مجموعه ثبت فردا بسپارید تا به بهترین صورت انجام گیرد.

مراحل ثبت شرکت در کشور تایلند

مراحل ثبت شرکت در کشور تایلند عبارت است از:

تهیه و تأیید نام شرکت- حداقل می بایست ۳ نام مشخص کنید که می توانید از کارشناسان مجرب در مورد انتخاب نام کمک بگیرید. با در نظر گرفتن این که همه موارد مطابق با نام های موجود رد می شوند. زبان ترجیح تأیید زبان تایلندی است. اگر موسس تجارت خود را در تایلند با نام انگلیسی ثبت کند، باید ترجمه صوتی صحیح را ارائه دهد.

ثبت شرکت

شرایط لازم برای تایید نام

استفاده از کلمه «سرمایه گذاری» و همچنین تعدادی از اصطلاحات  که فهرست کامل آنها می تواند توسط کارشناسان حقوقی شرکت ما روشن شود ممنوع است.

افراد غیر ساکن تایلند باید از خدمات مترجم برای تفسیر آوایی نام و تهیه اسناد استفاده کنند  در غیر این صورت ممکن است اشتباهاتی رخ دهد.

نام تأیید شده هنگام ثبت شرکت در تایلند به مدت یک ماه محفوظ است تا تصمیم مثبت در مورد ایجاد مشاغل جدید. در این مدت متقاضی باید تمام مراحل ثبت نام را طی کند زیرا تمدید رزرو غیرممکن است.

هنگام انتخاب نام، نام باید مختصر باشد تا کاربران و شرکای احتمالی هنگام نوشتن و تدوین اسناد دچار سردرگمی نشوند.

تدوین تفاهم نامه انجمن- این سند شامل اطلاعاتی در مورد نام شرکت، آدرس واقعی محل آن در قلمرو ایالت، نوع فعالیت، میزان سرمایه اسمی، داده های مربوط به موسسان و نمونه امضاهای آنها است. اگر موسسان متعددی وجود داشته باشد، علاوه بر داده های مربوط به هر یک  باید میزان سهام آنها را در تجارت مشخص کنید. هنگام ثبت شرکت در تایلند، قرارداد بنیانگذاری توسط موسسان و دو شاهد امضا می شود.

برگزاری مجامع سهامداران- این روش برای تجزیه و تحلیل دقیق مسائل مربوط به ثبت فرم مالکیت ضروری است. مدیر کل، حسابرسان و مدیران در جلسه تعیین می شوند و همچنین تخصیص مسئولیت های آنها نیز در این جلسه انجام می شود. دلیل اصلی که بر اساس آن جلسه مورد نیاز است تهیه پیش نویس منشور است. این سند لازم هنگام ثبت شرکت در تایلند است.

ثبت اسناد تشکیل دهنده و اخذ شماره مودی مالیاتی- بسته اسناد توسط متخصصان شرکت ما جمع آوری می شود و موسس باید درخواست را با توجه به نمونه و با کمک وکلا پر کند. پس از تأیید همه اسناد  آنها به وزارت بازرگانی تایلند منتقل می شوند. داده هایی که باید در برنامه نشان داده شود، زبان ثبت نام و اطلاعات مربوطه توسط کارشناسان مربوطه برای شما مشخص می شود.

به منظور ثبت رسمی شرکت در تایلند، موسس باید شناسه مالیاتی (شماره ثبت مودیان مالیاتی) را دریافت کند. شناسه ظرف دو ماه پس از ثبت تجارت واگذار می شود. افتتاح حساب بانکی محلی بدون شماره مودی مالیاتی غیرممکن است.

ضرورت واگذاری مالیات بر ارزش افزوده می تواند ناشی از دو مورد باشد. اگر میزان گردش تجارت بیش از ۱،۶ میلیون بات باشد یا اگر بنیانگذار تمایل به اخذ مجوز کار در آن کشور داشته باشد.

هزینه ثبت شرکت در تایلند

هزینه تأسیس شرکت در تایلند پس از مشخص شدن شکل مالکیت، شکل فعالیت و سایر معیارها محاسبه می شود. شما ابتدا باید مشخص نمایید که می خواهید چه نوع شرکتی را در تایلند ثبت نمایید و سپس با توجه به نوع انتخاب شرکت، فعالیت های شرکت و……هزینه ها مشخص می شوند که شما بایستی آنها را پرداخت نمایید تا بتوانید در این کشور فعالیت تجاری خود را شروع نمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها