مزایای ثبت شرکت در کانادا

مزایای ثبت شرکت در کانادا

مزایای ثبت شرکت در کانادا – در این مقاله می خواهیم به بررسی و مزایای ثبت شرکت در کانادا بپردازیم.

کشور کانادا

کشور کانادا محیطی است که از معافیت‌های مالیاتی و محدودیت های الزامات حسابرسی، برای شرکت‎هایی معتبر برخوردار است. این امکانات در اختیار کارآفرینان و کسانی قرار می‌گیرد، که دوست دارند در کشور کانادا ثبت شرکت کنند. این تسهیلات در برنامه ریزی های مالیاتی شرکت‌ها بسیار تقاضا دارد زیرا این موارد عموما برای دسترسی مشتریان و تأمین حساب های بانکی خوب بسیار کارساز است.

اما متأسفانه، زمانی که از شهرت صحبت می‌شود برخی افراد ذهنشان به سمت مقررات و رعایت تشریفات می رود. در حالی که این شهرت و اعتبار بیشتر با انجام سیاست های دقیق و سخت گیرانه در بخش حسابداری ایجاد می شود.

در خارج از کشور کانادا اگر شما بخواهید برای شرکتِ خود اعتبار و شهرت کسب نمایید یا بایستی کاملا از پرداخت مالیات معاف شوید یا اینکه دارایی برای شرکت فراهم کنید که برای آن هزینه زیادی پرداخت نکرده باشید.

در هر حال شما در یک زمان تنها می توانید ۲ مورد از موارد ذکر شده را داشته باشید.

کشور کانادا سه گزینه سازمان حقوقی ارائه می‌دهد که بسیار به راه حل جامع برای رسیدن به شهرت و معروفیت نزدیک است.

کشور کانادا جزء اعضای سازمان همکاری های اقتصادی، توسعه و G7 است و به همین خاطر به عنوان پناهگاه مالیاتی مکان خوبی نیست. با این حال، کشور کانادا نسبت به کشور ایالات متحده  گزینه بهتری است

 

کانادا یا آمریکا

پس از اصلاحاتی که در آیین نامه مربوط به ثبت شرکت های با مسئولیت محدود ایالات متحده (LLC)شد تعدادکسانی که علاقمند به تأسیس و ثبت شرکت در کشور کانادا  هستند بیشتر شده است. این امر به خاطر مزایای ثبت شرکت در کانادا است.

شرکت  های کشور کانادا  که مانند شرکت های آمریکایی، سود شرکت با نرخ هایی که در قانون ذکر شده است  مشمول مالیات می شوند قادر هستند تنها در صورت انتخاب ساختار حقوقی صحیح معافیت های مالیاتی کسب کنند.

در حالی که در کشور آمریکا این مالیات ها به آسانی کاهش نمی یابد. کشورکانادا دارای ساختارهای شرکتی شفاف و معینی است که غالبا برای افراد خارج از کشور  قابل استفاده است.

ساختارهای واضح و روشن در عملیات ثبت شرکت در کشور کانادا و ادامه کارایی آن به کارآفرینان این اطمینان را می‌دهد تا بتوانند آنها به آسانی در کشور کانادا فعالیت داشته باشند و از مزایای آن برخوردارگردند و نگران مالیات هم نباشند.

این کار موجب شهرت یافتن شرکت های کانادایی در سطح بین المللی می گردد و به دنبال آن فعالیت در در سراسر دنیا برای شرکت هایی که در کشور کانادا ثبت شده اند یا بخش فعالیت بومی آن در کشور کانادا بوده است با پیشرفت های بیشتری مواجه است

کانادا یا آمریکا

ثبت شرکت در کانادا

کشور کانادا در سال های اخیر با تغییر دادن سیاست های مهاجرتی در سطح بالای کشور راهی را انتخاب کرده تا جمعیت در این کشور به شدت افزایش یابد و مسیر توسعه پایدار اقتصادی را هموار سازد.

این تغییر در سیاست های مهاجرتی در دو دسته اعمال می گردد

 

سرمایه های انسانی

سرمایه های مالی

در حوزه سرمایه های انسانی، کشور کانادا با اصلاح در روند جذب افراد مهاجر کلاس اقتصادی، این زمینه را فراهم آورد تا افراد زیادتر و با تخصص های متنوع به کشور  سفر کنند. تمرکز بر تنوع برنامه های مهاجرتی و گسترش دامنه اشخاص واجد شرایط، موجب شده تا با پذیرش افراد بیشتر در قالب سرمایه های انسانی کار تامین شود و تعداد شرکت های تولیدی و خدماتی در کانادا کمتر شود.

در بخش سرمایه های مالی، کشور کانادا با دادن اختیار بیشتر به مراکز تصمیم گیری در سطوح استان زمینه را برای جذب کارآفرینان و سرمایه گذاران بیشتر به مناطق گوناگون کانادا فراهم آورد.

کانادا از طریق راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت علاوه به جذب سرمایه های خارجی به داخل کشور موجب می شود نیروهای مستعد کارآفرین  وارد کشور  شوند و بدین طریق رشد پایدار در توسعه اقتصادی را برای خود تضمین می‌کند.

این افراد با ثبت شرکت و راه اندازی مشاغل در کانادا، با داشتن آزادی کامل در مراحل مختلف اقتصادی و مدیریت بیزینس، علاوه بر ایجاد شغل در جامعه،  محرک رشدِ خلاقیت و سرمایه های فکری کشور هستند

 

 

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها