نحوه ثبت شرکت تولید بستنی مخروطی

نحوه ثبت شرکت تولید بستنی مخروطی

آیا می خواهید کسب و کار تولید بستنی مخروطی راه اندازی کنید؟ آیا به دنبال یک بستنی مخروطی دقیق برای تهیه نمونه طرح کسب و کار هستید؟ در اینجا یک راهنمای دقیق در مورد نحوه ثبت شرکت تولید بستنی مخروطی با سرمایه گذاری کم پیدا کنید.

هر فردی می تواند با ثبت شرکت تولیدی بستنی اقدام به یک تجارت بستنی مخروطی کند. مخروط های بستنی با طعم های مختلف و در اشکال مختلف در طول سال سرو می شوند و تقاضا سال به سال افزایش می یابد.

محبوب ترین حالت سرو به صورت مخروطی است زیرا مرتب و تمیز است، نگهداری آن آسان است و نیازی به دفع ندارد. با افزایش مداوم فروش بستنی ها، تقاضا برای مخروط ها افزایش می یابد. این یک محصول با دوام مصرف کننده است.

آیا کسب و کار تولید بستنی مخروطی سودآور است؟

صنعت بستنی سازی در سراسر جهان رشد سریعی داشته است. در کشور ایران، رشد آن در چند سال گذشته بسیار زیاد بوده است. افزایش درآمد سرانه در طبقه متوسط ​​به افزایش فروش بستنی دامن زده است.

طرح پروژه واحد تولیدی بستنی

بستنی ها به طور کلی در رنگ ها و طعم های متفاوتی وجود دارند. بستنی های مخروطی نه تنها راحت هستند بلکه هیچ زباله ای باقی نمی ماند. فرایند تولید ساده است و ماشین آلات ساده ای درگیر ساخت آن هستند. یک کارآفرین با برنامه ریزی مناسب می تواند این تجارت را با سرمایه اولیه کم راه اندازی کند.

در اینجا چند مرحله اساسی وجود دارد که برای ثبت شرکت های تولید مخروط بستنی سودآور باید دنبال کنید:

طرز تهیه مخلوط بستنی را بیاموزید.

اولین قدم برای ساختن مخروط بستنی این است که موادی مانند شکر قهوه ای تیره، رنگ کارامل، آرد، روغن نباتی و آب را در مخزن مخلوط کنید. سپس مقدار اندازه گیری شده از مخلوط را در دستگاه بستنی سازی که دارای قالب هایی است که توسط تسمه نقاله کار می کنند می ریزند. این کمربند قالب را درون یک اجاق گاز گرم می کند. فر خمیر را به وافل تبدیل می کند.

در نهایت، وقتی سرد می شود، ویفر به صورت مکانیکی از کمربند جمع آوری می شود. این دستگاه بر اساس قالبی که در آن پخته می شود مخروط می سازد و مخروط های آماده از آن خارج می شود. سپس می توانید ۵۰ یا ۱۰۰ مخروط را در کیسه های پلی اتیلنی برای فروش عمده بسته بندی کنید.

ثبت شرکت تولید بستنی

ثبت شرکت تولید بستنی مخروطی

برای راه اندازی شرکت مخروط بستنی، ابتدا باید اقدام به ثبت شرکت خود کنید.

مجوزها

از آنجا که یک مخروط بستنی یک ماده غذایی است، باید مجوز از سازمان ایمنی و استاندارد مواد غذایی را داشته باشید. همچنین می توانید نام تجاری محصول خود را به عنوان برند تجاری ثبت کنید.

مواد اولیه برای ساخت مخروط بستنی

مواد اولیه اصلی گندم و آرد ذرت است. جدا از این رنگ ها و طعم های غذایی مورد نیاز است. علاوه بر این، می توانید این مواد اولیه را از بازار عمده فروشی محلی تهیه کنید. شما همچنین باید مقداری مواد بسته بندی داشته باشید. به طور کلی بسته بندی ضد رطوبت برای بسته بندی مخروطی بستنی توصیه می شود.

دستگاه ساخت بستنی مخروطی

بعد از راه اندازی و ثبت شرکت نیاز به دستگاه های تولید بستنی هست. دستگاه های تولید مخروط بستنی اتوماتیک با ظرفیت های مختلف در بازار موجود است. با این حال شما باید ظرفیت را با توجه به اندازه بازار و خروجی تولید مورد نیاز تعیین کنید.

یک دستگاه با ظرفیت تولید ۴۸۰۰۰ مخروط در هر شیفت ۸ ساعت یا ۱۴۴.۰۰ مخروط لاک در سال با احتساب ۳۰۰ روز کاری دارد. این ماشین ها مخروط های تمام شده را ارائه می دهند.

ابتدا خمیر را روی صفحات پخت پخش می کند تا ویفر را برای شکل دادن آماده کند، سپس آنها را گرد کرده، به شکل خود نگه می دارد و در نهایت آنها را تخلیه می کند. این دستگاه اصلی خط تولید است. به غیر از این، شما باید تعدادی ظروف استیل ضد زنگ، قفسه، ترازو و دستگاه آب بندی داشته باشید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها