ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالت اورگان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالت اورگان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالت اورگان – ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالت اورگان یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه ها برای شروع تجارت بین المللی قانونی است.

ثبت شرکت در ایالت اورگان نیازمند کسب آگاهی و اطلاعات لازم می باشد تا با داشتن آگاهی های لازم اقدام به ثبت شرکت در ایالت اورگان نمایید.

ایالت اورگان در ساحل اقیانوس آرام است که در شمال کالیفرنیا واقع شده است. این موقعیت جغرافیایی برای توسعه تجارت دولتی با کشورهای چین، کره جنوبی، ژاپن و دیگر کشورهای آسیایی مفید است.

بخش اصلی تولید ایالت اورگان صنعت جن گلداری است که شامل تولید تخته سه لا، کاغذسازی و پردازش چوب می باشد.

منابع آب در ایالت اورگان به عنوان منابع جایگزین برق استفاده می شود. تولید در صنایع متالورژی، کشاورزی و رایانه افزایش یافته است.

ثبت شرکت در ایالت اورگان (ایالات متحده آمریکا) رو به افزایش است. صلاحیت قضایی در «لیست سیاه» کشورهای CIS گنجانده نشده است و در زمینه جهانی از محبوبیت کمتری برخوردار است، اما این مزیت نیز محسوب می شود. زیرا نهادهای نظارتی مختلف علاقه چندانی به تأیید فعالیت های شرکت های اورگان ندارند.

ثبت شرکت در ایالت اورگان

ثبت شرکت در اایالت اورگان بر اساس فصل ۶۳ اساسنامه تجدید نظر شده اورگان ، مطابق با قانون شرکت با مسئولیت محدود اورگان ۱۰۰۳ در سال ۱۹۹۳ تحت قانون مالیات بر واحدهای تجاری کوچک و از طریق مقررات کد تجاری واحد انجام می شود. (UCC).

بهترین شرکت در ایالت اورگان

بهترین شرکت در ایالت اورگان

در ایالت اورگان شرکت های مختلفی تاسیس می شود اما موثرترین شکل سازمانی و قانونی شرکت در ایالت اورگان، شرکت با مسئولیت محدود (LLC) می باشد که افراد خارجی به منظور ثبت شرکت با مسئولیت محدود به این کشور مهاجرت می کنند. در سال های اخیر ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالت اورگان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. سرمایه گذاران زیادی در سراسر جهان وجود دارند که به خاطر موقعیت ایالت اورگان این کشور را به عنوان هدف اصلی خود برای سرمایه گذاری انتخاب نموده اند. آنها از این طریق توانسته اند سودهای کلانی را از طریق ثبت شرکت در ایالت اورگان  سهم خود کنند.

دلایل ثبت شرکت در ایالت اورگان (ایالات متحده آمریکا)

صاحبان LLC (شرکت مسئولیت محدود) شرکت کنندگان هستند، اما سهامداران نیستند  برخلاف شکل شرکت. LLC (شرکت با مسئولیت محدود) به عنوان شخص حقوقی جداگانه شناخته می شود.

شرکت کنندگان این شرکت که مقیم ایالات متحده هستند شخصاً مسئول مالیات بر سهم خود از توزیع درآمد هستند.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالت اورگان نیازی به حضور در کشور نیست.

مراحل ثبت نام شرکت با  مسئولیت محدود یا LLC

مدت زمان استاندارد برای ثبت نام تقریبا ۱ ماه است. با مشارکت هزینه خاصی (مبلغ در سطح فدرال تعیین می شود)، این روش می تواند ظرف چند روز انجام شود.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، حداقل یک شرکت کننده و مدیر مورد نیاز است. هیچ اقدامی برای اقامت و سن وجود ندارد.

مدیران نامزد مجاز هستند.

محرمانه بودن شرکت در اورگان تضمین نمی شود. اطلاعات مربوط به LLC (شرکت با مسئولیت محدود) به طور عمومی در دسترس است.

نام شرکت باید شامل کلمه Limited یا اختصار LLC در پایان باشد.

رسیدگی به صورت های مالی در ایالت اورگان

صورتهای مالی هر سال از تاریخ ثبت در دبیرخانه دولت ثبت می شود. دبیرخانه دولتی تقریباً ۴۵ روز قبل از تشکیل پرونده، اسناد و مدارک را برای تکمیل صورتهای مالی ارسال می کند.

نرخ مالیات در ایالت اورگان

نرخ مالیات در ایالت اورگان

مالیات بر درآمد محلی کسر نمی شود.

مالیات شرکت با نرخ ۶،۶ تا ۷/۶ درصد پرداخت می شود (در صورتی که درآمد مشمول مالیات بیش از ۱ ۰۰۰ ۰۰۰ دلار باشد). علاوه بر این. اگر منبع درآمد از ایالات متحده باشد، مالیات شرکت های فدرال با نرخ ۲۱ is اخذ می شود.

اگر برای اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالت اورگان نیاز به کارشناس خبره و مجرب دارید. کارشناسان مجرب ما می توانند مراحل اقدامات ثبت شرکت را در کمترین زمان و به بهترین صورت برای شما انجام دهند. و شما با خیال راحت شروع به فعالیت تجاری خود در این کشور نمایید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها