ثبت شرکت بلغاری

ثبت شرکت بلغاری

ثبت شرکت بلغاری – ثبت شرکت بلغاری فرصت های زیادی را برای صرفه جویی در هزینه برای شما ارائه می دهد.

بلغارستان عضو اتحادیه اروپا است و در جنوب شرقی قاره واقع شده است. جمهوری بلغارستان در سال ۱۹۸۹ از بلوک شرق شوروی مستقل شد. بلغارستان از نظر سیاسی مستقل است و قانون شرکت های آن بر اساس ترکیبی از قوانین آلمان ، ایتالیا و فرانسه هماهنگ با قوانین اتحادیه اروپا است.

با ثبت شرکت بلغاری می توانید از سیستم مالیاتی مطلوب استفاده کنید. این کشور دارای یکی از پایین ترین نرخ مالیات بر شرکت ها در اتحادیه اروپا است . ۱۰ درصد نرخ ثابت، سادگی سیستم مالیاتی محاسبات را بسیار آسان می کند و هزینه های اداری شما را کاهش می دهد. همه اینها همراه با هزینه های کمتر نیروی کار موجب صرفه جویی قابل توجهی در هزینه می شود. بنابراین تشکیل شرکت در بلغارستان ممکن است راه حل مناسب برای تجارت شما در اتحادیه اروپا باشد.

نرخ مالیات در ثبت شرکت بلغاری

مالیات شرکت-  ۱۰ درصد از سود خالص در سال

مالیات بر سود ۵ – فقط در صورت پرداخت واقعی سود سهام

مالیات بر ارزش افزوده – ۲۰ تحویلات داخلی اتحادیه اروپا و صادرات بدون مالیات بر ارزش افزوده است

۱۰٪ مالیات بر درآمد شخصی سود سهام پس از تقسیم بین سهامداران و پس از پرداخت مالیات سود ۵ درصد بدون مالیات است.

ویژگی های شرکت در بلغارستان

ویژگی های  شرکت در بلغارستان آن عبارتند از:

سهامداران می توانند یک یا چند نفر باشند.

تنها سهامدار می تواند مدیر شرکت باشد.

الزامی به داشتن سهامدار یا مدیر محلی منشی بلغاری و غیره وجود ندارد.

عدم هزینه سالانه برای حفظ ثبت شرکت.

سهامداران هیچ مسئولیتی در قبال بدهی های شرکت ندارند.

سرمایه مشترک از ۱ یورو به بالا شروع می شود.

افتتاح شرکت در بلغارستان کار دشواری نیست. از سوی دیگر، در نتیجه ویژگی محافظه کارانه قانون ادغام بلغارستان، مالکیت سهامداران به شدت محافظت می شود. واگذاری سهام و تغییر اعضای شخصی شرکت دارای گواهی اسناد رسمی است.

شرایط لازم برای تشکیل شرکت در بلغارستان

ساختار شرکت – مدیران و سهامداران شرکت های خصوصی محدود بلغاری (OOD) می توانند نهادهای شرکتی یا اشخاص حقیقی باشند. OOD ها به حداقل ۱ مدیر و ۱ سهامدار نیاز دارند ، این می تواند یک شخص یا نهاد باشد و ممکن است در هر نقطه از جهان اقامت داشته باشند.

انتخاب نام شرکت – نام پیشنهادی شرکت قبل از شروع تأسیس شرکت باید توسط ثبت ملی بلغارستان تأیید شود. نام نباید مشابه یا مشابه هر شرکت دیگری باشد که در بلغارستان تأسیس شده است و نباید استنباط کند که این شرکت با فعالیت دولتی یا فعالیت غیرقانونی مرتبط است. ثبت شرکت بلغاری در حال تاسیس به زبان بلغاری و به خط سیریلیک نوشته شده است. با این حال ، نام بین المللی ممکن است به هر زبانی باشد و می تواند با هر پسوند قابل اجرا مانند Ltd ، GmbH ، OOD ، SL یا sarl خاتمه یابد.

بدون نیاز به تعیین منشی شرکت

دفتر ثبت شده – آدرس ثبت شده شرکت باید در بلغارستان باشد و نباید صندوق پستی باشد. این آدرسی است که تمام اسناد رسمی شرکت به آن ارسال می شود.

رعایت الزامات مبارزه با پولشویی – به منظور برآوردن الزامات مربوط به رسیدگی به مشتری تحت قانون مبارزه با پولشویی اتحادیه اروپا ، باید یک کپی معتبر از گذرنامه و صورتحساب آب و برق فعلی هر یک از مالکان و سهامداران ارائه دهید. این امر در هر شرایطی ضروری است.

ارسال مدارک – پس از ثبت شرکت، گواهی تأسیس ، تفاهم نامه و اساسنامه ، گواهی سهام و سایر اسناد شرکت طبق قانون مورد نیاز برای شما صادر می شود. این اسناد سپس می تواند برای افتتاح حساب بانکی برای شرکت مورد استفاده قرار گیرد و باید برای ثبت هرگونه تغییر در شرکت نگهداری شود.

شرکت های بلغاری هر سال باید در سالروز تأسیس تجدید شوند – در بلغارستان تاریخ تمدید یک شرکت، سالروز تاریخ تأسیس است. ما به طور خودکار این را به شما یادآوری می کنیم.

مجمع عمومی سالیانه – همه OOD های بلغاری باید مجمع عمومی سهامداران را انجام دهند.

صورت های مالی – OOD های بلغاری ملزم به ارائه صورتهای مالی سالانه هستند. شرکت های دارای ثبت تجاری شرکت هایی که به عنوان شرکت های کوچک یا متوسط ​​(SME) تعریف شده اند قادرند صورتهای مالی ساده تری را بدون نیاز به تعیین حسابرس تنظیم کنند.

مزایای ثبت شرکت بلغارستان

ثبت شرکت بلغاری مزایایی به همراه دارد که عبارتند از:

مالیات پایین بر سود- مالیات شرکت در بلغارستان فقط ۱۰ درصد سود خالص است ، با این حال ، افراد غیر مقیم  پرداخت می کنند و این امر به عنوان یک صلاحیت فوق العاده جذاب اروپایی برای ادغام دریایی است.

سرمایه کم – حداقل سرمایه لازم برای تشکیل شرکت در بلغارستان ۱ یورو است.

معاهده مالیات مضاعف در حال اجرا است – معاهدات مالیات مضاعف با ۷۰ کشور از جمله بریتانیا ، روسیه ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، هند ، نیوزلند ، استرالیا و دیگر کشورها در حال اجرا است.

دسترسی به معاهدات تجاری اتحادیه اروپا – بلغارستان از سال ۲۰۰۷ عضو اتحادیه اروپا بوده است و بنابراین از تمام معاهدات و مقررات اتحادیه اروپا ، از جمله آزادی حرکت سرمایه بهره مند است.

ادغام سریع شرکت- یک OOD جدید بلغاری می تواند در حدود ۱۰-۱۵ روز پس از ارسال ثبت شود.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها