ثبت تغییرات شرکت

ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت بین المللی تشریفات خاص خودش را دارد.

ثبت شرکت در کانادا

برای ثبت شرکت در کانادا شما به موارد پایین نیاز دارید:

  1. ثبت کردن یا دارای شخصیت حقوقی کردن شرکت خود توسط ثبت شرکت فدرال یا ثبت شرکت استانی یا منطقه ای
  2. دریافت شماره تجارت فدرال و حساب مالیات درآمدی شرکت از اداره درآمد کانادا
  3. ثبت به عنوان شرکت فرا استانی یا فرامنطقه ای در تمام حوزه های قضایی که قصد دارید در آنجا به تجارت مشغول شوید.
  4. برای هر جواز یا مجوزهایی که ممکن است تجارت شما نیاز داشته باشد، درخواست دهید.

در بعضی از موارد، ثبت برای این حسابها ساده میشود. به عبارتی دیگر، شما بعضی مواقع می توانید شماره تجارت، حسابهای مالیاتی و ثبت استانی را به عنوان بخشی از روند ثبت شرکت دریافت می کنید. به هر حال، این برای همه استانها و مناطق صادق نیست. برای شروع ثبت شرکت و ثبت باقی حسابها، میتوانید یکی از گزینه های ثبت شرکت فدرال و ثبت شرکت استانی یا ثبت شرکت منطقه ای را انتخاب کنید.

برای باز کردن حساب، معمولا شما باید شخصا به موسسه مالی مراجعه کنید یا فرم هویتی قابل قبولی را ارائه کنید. با موسسه مالی خود پیش از افتتاح حساب ارتباط برقرار کنید تا ببینید راه های دیگری برای باز کردن حساب وجود دارد. موسسه های مالی که فقط به صورت آنلاین فعالیت می کنند، ممکن است نیازمند حساب بانکی که از قبل در بانکهای دیگر وجود داشته باشد، باشند و قبل از افتتاح حساب آن را از شما بخواهند. جاهایی که میتوانید در آن حساب بانکی باز کنید عبارتند از: بانک، بنگاه تعاونی اعتبار، اتحادیه اعتباری و بانک امانی.

پرچم کشور کانادا

ثبت شرکت در عمان

اقداماتی که برای ثبت شرکت در عمان باید دنبال کنید به شرح زیر است: شخصی که قصد دارد مجوز تجارت دریافت کند باید تجارتش را ثبت کند؛ قرارداد مالکیت زمین را داشته باشد؛ همچنین قرارداد اجاره زمین را در دست داشته باشد. روند دریافت مجوز تجارت یک تا سه روز زمان میبرد. بدیهی است که هزینه هایی در این مورد دریافت میشود، که از وبسایت رسمی یا با مراجعه با وکیل میتوانید آن را محاسبه کنید. برای افتتاح حساب بانکی در عمان بایستی به بانک مراجعه کنید یا از خدمات آنلاین بانک موردنظر استفاده کنید. در ادامه اسناد و مدارک مورد نیاز برای ساخت حساب بانکی فردی آمده است. برای تکمیل فرایند افتتاح حساب جاری باید به صورت شخصی به یکی از شعبه های بانک در عمان بروید یا به مراکز خدمات مشتری مراجعه کنید. هنگام مراجعه عمانیها ملزم به همراه داشتن کارت شناسایی هستند؛ در حالی که پاسپورت معتبر، ویزا و کارت اقامت برای خارج نشینان الزامی است. فیش حقوقی، مجوز بازرگانی برای افراد با مشاغل ازاد و مدرک برای اقامت در کشور عمان از دیگر مدارک الزامی است.

پرچم عمان

ثبت شرکت در دبی

اخذ مجوز کار، آسانترین راه برای گرفتن اقامت امارات متحده عربی است. وزارت منابع انسانی در امارات، مجوز کار را صدور میکند. کارفرما باید به وزارت منابع انسانی برای مجوز کار درخواست دهد. مطابق قوانین حاکم بر آن کشور، کارمندی که استخدامش به علت منقضی شدن قراردادش فسخ شده است، می تواند مجوز کار جدیدی دریافت کند زمانی که تصمیم میگیرد در جای جدیدی استخدام شود. قوانین حاکم بر دبی، سن خاصی را برای دریافت مجوز کار مشخص نمیکند. برای تمدید مجوز کار هر دو سال یک بار باید پولی به دولت پرداخت شود.

دبی مقصدی استثنایی برای تجربه کردن محیط تجارت خارجی است. دبی انتخابی پرطرفدار برای سرمایه گذاران خارجی برای تاسیس و ثبت شرکت است به دلایلی نظیر پس انداز مالیات، آسانی انجام تجارت، سیستم دولت آنلاین و فرصت های شغلی رو به افزایش. اسناد مورد نیاز برای ثبت شرکت به شرح روبرو است: ۱. فرم درخواست ثبت شرکت ۲. کپی پاسپورت ۳. دو عکس با پس زمینه سفید ۴. کپی قرارداد اجاره ۵. نقشه محل سکونت ۶. جزئیات انتصاب، برای انتصابهای درجه بالاتر نیاز به مدرک تحصیلی هم هست. ۷. کارت اقامت کشور امارات متحده عربی

قدم بعدی پس از ثبت شرکت در دبی، دریافت ویزا سرمایه گذاری یا ویزای کارمندی است. ویزای سرمایه گذاری به شما این امکان را میدهد تا اقامت موقت که حداکثر به مدت سه سال است داشته باشید. این اقامت قابل تجدید است و مختص سرمایه گذاران است. این بهترین گزینه برای همه سرمایه گذارانی است که قصد شروع تجارت را در دبی دارند. در مورد هزینه های مربوط به ویزای سرمایه گذاری با وکیل معتمد مشورت کنید. مدارک مورد نیاز برای این نوع از ویزای اقامت شامل کپی پاسپورت، دو قطعه عکس است و مدت زمان صدور ویزا سه تا چهار روز است.

 

پرچم دبی

ثبت شرکت در ترکیه

برای کار کردن در ترکیه، باید درخواست دهید تا ویزا و مجوز کار را دریافت کنید. پاسپورت شما، فرم درخواست ویزا و نامه ای از طرف کارفرما از اسناد و مدارک ضروری برای درخواست مجوز کار است. برای پر کردن درخواست مجوز کار لازم نیست حتما در ترکیه حضور داشته باشید.

افراد خارجی با مجوز کار در ترکیه و شماره کارت ملی بین المللی معتبر میتوانند بدون هیچ گونه محدودیتی حساب بانکی در بانک منتخبشان باز کنند. همچنین شما میتوانید حساب بانکی خود را در وبسایت رسمی بانک در ترکیه باز کنید. هیچ گونه محدودیتی برای بانکی که می خواهید انتخاب کنید یا حسابهایی که باز میکنید، وجود ندارد. افراد خارجی که در ترکیه اقامت ندارند، یا کار نمیکنند هم میتوانند حساب بانکی در ترکیه داشته باشند. امکان باز کردن حساب بانکی در ترکیه برای شرکت نیز وجود دارد. همه شرکت ها اعم از شرکت های ملی و خارجی باید حساب بانکی داشته باشند تا شرکتشان را برپا کنند. در نتیجه برای ثبت شرکت در ترکیه، داشتن حساب بانکی الزامی است. در ترکیه، مجوز اقامت گردشگری و توریستی کوتاه مدت، رایج ترین نوع اقامت است. همچنین در ترکیه کارت مجوز اقامت برای کسانی صادر می شود که برای اهداف گردشگری در ترکیه اقامت دارند و به ترکیه سفر مداوم دارند. افراد پیرو از گرفتن ویزا معاف هستند: کسانی که فرزندشان در دبستان ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان ثبت نام کرده اند، کسانی که در ترکیه به دنبال کار و شغل می گردند و کسانی که در ترکیه ثبت شرکت انجام داده اند یا تحقیقات تجاری تاسیس کرده اند.

پرچم کشور ترکیه

 

 

 

How to Open a Bank Account in Turkey

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها