برای انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس چه باید کرد؟

برای انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس چه باید کرد؟ شرایط مناسب کشور انگلستان باعث شده است که افراد زیادی تمایل به زندگی در این کشور و بهره مندی از مزایای آن داشته باشند. از آنجا که انگلیس از جمله کشورهای با کسب و کار آزاد است، سالیانه سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب می کند. اتباع خارجی زیادی سالیانه نسبت به سرمایه گذاری در این کشور اقدام می کنند که موجب بهره مندی آنها از مزایای مختلف خواهد شد.

برای انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس چه باید کرد؟

ثبت شرکت یکی از راه هایی است که سرمایه گذاران از آن جهت راه اندازی کسب و کار در انگلیس استفاده می کنند. یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در کشور انگلستان این است که علی رغم سایر کشورهای اروپایی، سرمایه گذاران قادر به مدیریت سرمایه خود از راه دور و بدون اقامت در انگلیس هستند.

یکی از مسائلی که در روند سرمایه گذاری به وجود می آید انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس است. افراد باید اطلاعات کافی در رابطه با انتخاب نام و ثبت شرکت داشته باشند. ما در این مقاله سعی داریم مهم ترین نکات را با شما در میان بگذاریم.بهتر است با ما همراه باشید و نکات ذیل را به خاطر بسپارید.

انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس

همانطور که در ابتدا اشاره شد، شرایط فوق العاده و مناسب کشور انگلستان باعث سرمایه گذاری اتباع خارجی شده است. انگلیس از جمله کشورهایی است که شرایط تجاری معتبری دارد و به دلیل موقعیت مناسب نیز مورد توجه کشورهای سراسر جهان است.

ثبت شرکت در انگلستان و بازکردن حساب در این کشور موجب پیشرفت سرمایه گذاران خواهد شد. این امر به آن دلیل است که فرد با سرمایه گذاری در این کشور به عنوان تاجر شناخته می شود و در کم تر از یک سال قادر به کسب اقامت در انگلستان است.

یکی از موضوعاتی که در ابتدا به عنوان سرمایه گذار با آن برخورد خواهید کرد انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس است. انتخاب نام شرکت باید با رعایت شرایط ذکر شده همراه باشد. در غیر این صورت ممکن است در روند انجام کار به مشکل برخورید. به همین دلیل در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع پرداخته ایم.

فرآیند ثبت شرکت و انتخاب اسم شرکت در انگلیس چگونه است؟

از آنجا که ثبت شرکت و انتخاب نامی مناسب کمی دشوار است ،بنابراین بهتر است پیش از اقدام به انجام این کار اطلاعات لازم را در این رابطه کسب کنید و از این نکات غافل نشوید. انتخاب نام شرکت یکی از اولین مراحل ثبت شرکت است که باید با آگاهی کامل انجام شود. در ادامه به بررسی نحوه ثبت شرکت خواهیم پرداخت.

انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس

اولین کاری که باید جهت ثبت شرکت در انگلستان انجام دهید، انتخاب نامی مناسب برای شرکت است. اسم مورد نظر نباید قبلا به ثبت رسیده باشد بلکه باید کاملا جدید باشد. پس از انتخاب نام شرکت باید استعلام های لازم را دریافت کنید.پس از موافقت مراجع ذی ربط و ثبت شرایط مراحل دیگر ثبت شرکت در انگلستان آغاز می شود.

ارائه اسناد لازم

در این مرحله باید تمامی اسناد مورد نیاز را جمع آوری کنید و از تکمیل بودن آنها نیز مطمئن شوید. تک تک آنها را بررسی کنید و در صورت کم و کسری آنها را تامین کنید. پس از آن با خیالی آسوده اقدامات بعدی را انجام دهید.

انتخاب نوع شرکت

قدم بعدی انتخاب نوع شرکتی است که مایل به سرمایه گذاری آن در انگلستان هستید. انواع شرکت های خاص، با مسئولیت محدود و غیره گزینه های موجود هستند. با توجه به اهداف خود بهترین گزینه را با در نظر گرفتن تمامی جوانب انتخاب کنید.

مشخص کردن میزان سرمایه شرکت

یکی دیگر از اقداماتی که باید آن را انجام دهید تعیین میزان سرمایه ای است که قصد دارید از آن استفاده کنید. سرمایه بیشتر، مسئولیت بیشتری را به دنبال دارد. در هر صورت، مشخص کردن میزان سرمایه شرکت از اقدامات ضروری به حساب می آید.

ارائه لیست اعضای شرکت

در این مرحله باید به مشخص کردن اعضای شرکت مشغول شوید. اطلاع مقامات ذی ربط از اعضای شرکت یکی از ملزومات سرمایه گذاری و انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس به شمار می آید. در نتیجه، از این مرحله غافل نشوید و لیست را به طور کامل ارائه دهید.

مشخص کردن آدرس شرکت

یکی دیگر از مراحلی که انجام آن جهت ثبت شرکت لازم و ضروری است تعیین آدرسی رسمی و معتبر است. مکان مناسبی را برای شرکت در نظر بگیرید و پس از تکمیل مراحل، نشانی آن را ارائه دهید.

استفاده از مهر مخصوص شرکت

یکی دیگر از اقداماتی که جهت انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس باید انجام دهید صادرکردن مهر مربوط به شرکت است.در مواقع لازم باید از این مهر جهت انجام کارهای شرکت استفاده کنید. با انجام این کار، به مراحل پایانی ثبت شرکت نزدیک تر می شویم.

دریافت تاییدیه از مراجع مربوطه

در این مرحله باید تاییدیه ثبت شرکت خود را از مراجع ذی صلاح دریافت کنید.به عبارتی دیگر، برای بهره مندی از مزایا و تسریع روند ثبت شرکت باید تاییدیه ثبت شرکت خود را اخذ کنید و برای انجام کارهای اداری به همراه داشته باشید.

کمک از وکیل

اگر شما از آن دسته سرمایه گذارانی هستید که به دنبال سرمایه گذاری در انگلستان به صورت غیر حضوری هستید باید از نماینده یا وکیل کمک بگیرید. انجام کارهای اداری نیازمند حضور نماینده قانونی شما خواهد بود. بنابراین، نباید اخذ نماینده قانونی را از یاد ببرید.

مراجعه به دفاتر ثبت

یکی دیگر از اقداماتی که به شما در تسریع روند انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس کمک می کند، مشورت با متخصصان حقوقی دفاتر ثبت است. مشورت غیر حضوری نیز با مراجعه به سایت های ثبت امکان پذیر خواهد بود. سایت ثبت فردا یکی از مراجع معتبر است که بهترین متخصصان را در اختیار متقاضیان می گذارد. بنابراین، شما نیز با مراجعه به این سایت قادر به بهره مندی از خدمات سایت خواهید بود.

نتیجه‌گیری

ثبت شرکت یکی از بهترین روش های ممکن جهت سرمایه گذاری در کشورهای خارجی از جمله انگلستان است. بررسی مراحل ثبت شرکت و انتخاب نام آن از جمله مواردی است که افراد باید به آنها توجه داشته باشند. انتخاب اسم باید با رعایت شرایط همراه باشد و قبلا به ثبت نرسیده باشد.

انتخاب اسم و ثبت شرکت در انگلیس باید با آگاهی کامل انجام شود. در این صورت سرمایه گذاران قادر به بهره مندی از تمامی مزایای سرمایه گذاری در انگلستان خواهند بود. در متن فوق مهم ترین نکات ثبت شرکت در این کشور را ذکر کرده ایم. بهتر است نگاهی به آن بیندازید و از نکات آن بهره مند شوید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها