برند فروشی ارزان

استعلام برند قبل از ثبت - قرارداد ثبت برند

برند فروشی ارزان

برند یا نام تجاری یکی از موثرترین موارد در پیشرفت و اعتبار کسب و کار شما است. زمانی که تصمیم به شروع کسب و کار خاصی گرفتید، ابتدا باید متناسب با نام و ویژگی های کار خود برندی را طراحی و به ثبت برسانید. برند باعث می شود که ضمن کسب اعتبار برای محصولات خود، مشتریان زیادی را نیز جذب کنید.

هدف هر کسب و کاری جذب مشتری و در پی آن افزایش تولید و در نهایت بالا بردن سود است که برند یکی از بهترین راه ها جهت دستیابی به این موارد است. شما باید در ابتدای کار ضمن پرداخت هزینه ها به طی مراحل ثبت برند پرداخته و پس از ثبت، از آن در تبلیغات خود استفاده کنید.

اما یکی از مسائل مهم در رابطه با برندها این است که شما می توانید بدون نیاز به زحمت خاص و طراحی برند و… یک برند متناسب با نیاز و سلیقه خود داشته باشید. در ایران خرید و فروش برند یک مسئله قانونی است که شما ضمن خرید برند مورد نظر همچنین می توانید به فروش برندهای به ثبت رسیده خود بپردازید.

پس از مطالعه این نوشته می توانید به خرید برند فروشی ارزان برای شرکت خود پرداخته و برندی مناسب جهت تبلیغ و…. داشته باشید.

یافتن برند فروشی ارزان

با توجه به قانونی بودن امر خرید و فروش برند در ایران شرایطی فراهم شده است که افراد بتوانند به راحتی به انجام این عمل بپردازند. یکی از راه های خرید و فروش برند ایجاد سایت هایی در این زمینه است. افرادی که قصد فروش برند خود را داشته یا برعکس قصد خرید برند دارند می توانند با مراجعه به این سایت ها و استفاده از امکانات آن ها به هدف خود دست پیدا کنند.

این سایت ها باعث می شوند که شما به آسانی بتوانید برند فروشی ارزان را در آن ها مشاهده کرده و یکی از آن ها را که متناسب با کار و محصولات شما است انتخاب کرده و با گذراندن مراحل آن سایت به پرداخت هزینه و خرید و ثبت برند مورد نظر خود بپردازید.

این سایت ها امکاناتی را فراهم کرده اند که نه تنها به نفع خریداران برند است بلکه برای فروشندگان برند نیز سودی به همراه می آورد. به شکلی که سایت ها یک واسطه بین این افراد هستند و خریداران نیز با استفاده از آن برندهای فروشی می توانند به خواسته خود برسند.

چگونگی فروش برند

اشخاص در طول زندگی شغلی خود ممکن است به تولید انواع محصولات بپردازند و با توجه به این، انواع برندها را نیز برای آن ها به ثبت برسانند ولی گاه با توقف تولید آن محصولات یا تعطیلی شرکت، آن برندها بدون استفاده باقی می مانند. در چنین شرایطی اشخاص می توانند برندهای بدون استفاده خود را با مراجعه به سایت های خرید و فروش برند به فروش برسانند.

دسته ای دیگر از افراد کسانی هستند که به طراحی و ثبت برند پرداخته و سپس با قرار دادن آن ها در سایت های فروش برند به عنوان برند فروشی ارزان می توانند از این راه درآمد داشته باشند.فروش برند باعث می شود که صاحبان آن ها ضمن دریافت هزینه های ثبت آن، سودی نیز بابت زحمات ثبت برند دریافت کنند.

مدارک خرید و فروش برند

تمامی امور اداری نیازمند ارائه مدارکی هستند که در فروش برند نیز همانند ثبت یا خرید آن مدارکی باید ارائه شود که اینجا آن ها را به طور کامل بیان می کنیم و شما  می توانید به راحتی برند بدون استفاده خود را به فروش برسانید.

در فروش برند باید کلیه مدارک ثبت برند همچون روزنامه آگهی تقاضا، روزنامه آگهی رسمی و گواهینامه ثبت برند به همراه مدارک هویتی مالک قدیم و مالک جدید برند نیز ارائه شود. همچنین ارائه صلح نامه تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی پس از دریافت نامه های استعلام نقل و انتقال برند الزامی است.

در عمل خرید و فروش برند مدارکی مبنی بر زمینه فعالیت مالک جدید برند نیز باید ارائه شود و در صورت انتقال قهری اسناد در رابطه با گواهی انحصار وراثت نیز لازم است.

توجه داشته باشید که جهت انجام انتقال برند، شماره اظهارنامه، شماره ثبت برند و رمز ورود به سامانه نیاز است.

نکاتی مهم در برند فروشی ارزان

در خرید و فروش برند توجه داشته باشید که نکاتی مهم را در این زمینه رعایت کنید. به عنوان مثال برندی که به فروش یا خرید آن می پردازید باید مراحل ثبت آن تمام شده و به ثبت رسیده باشد. همچنین برند فروشی ارزان مورد نظر شما باید همچنان از نظر زمانی نیز دارای اعتبار باشد.

در خرید برند نیز دقت کنید برند فروشی ارزانی که انتخاب کرده اید کاملا متناسب با نام شرکت و ویژگی های محصولات شما باشد در غیر این صورت نمی توانید از آن برند استفاده کنید. همانطور که اشاره شد باید مدارک مورد نیاز انتقال را ارائه دهید، خصوصا اگر یک طرف انتقال شخصی حقوقی باشد باید مدارک اشخاص حقوقی را به مرکز مربوطه ارائه کنید.

فروش جزئی برند ارزان

در بعضی موارد فروش برند به شکل جزئی انجام می شود به طوری که فروشنده برند تنها بخشی از آن را به فروش می رساند یا شرایطی خاص را در فروش برند خود لحاظ می کند. این یک امر قانونی در خرید و فروش برند است که شخص فروشنده تنها بخشی از برند خود را به فروش برساند و بخش دیگر آن را به دیگری به انتقال دهد یا خیر.

در فروش جزئی برند، فروشنده آن می تواند در جریان انتقال ذکر کند که از آن برند تنها در امور صادراتی استفاده شود یا به عنوان مثال از آن برند تنها در برخی شهرها استفاده کنند. همچنین شخص فروشنده می تواند در رابطه با فروش نام تجاری خود اشاره کند که خریدار تنها جهت یک هدف خاص از آن برند بهره ببرد.

برند ارزان قیمت

همانطور که دانستید شما جهت داشتن یک برند برای شرکت خود می توانید با خرید برند فروشی ارزان از سایت های مربوطه، از زحمات وقت گیر طراحی و ثبت برند دوری کنید. قیمت و هزینه برندها تحت تاثیر بسیاری عوامل همچون چگونگی طراحی برند، چگونگی استفاده از آن، زمینه استفاده و… می باشد.

شما می توانید با مراجعه به سایت های خرید و فروش برند، به خریداری برندی ارزان قیمت و متناسب با کار خود بپردازید. ارزان بودن برندهای فروشی به معنای این است که قیمت آن برند نسبت به هزینه های ثبت نام تجاری و اتلاف وقت آن مراحل و… بسیار مناسب باشد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک  ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها