بزرگترین شرکت ثبت برند

مراحل ثبت برند

بزرگترین شرکت ثبت برند

همانطور که می دانید، برند یکی از مهم ترین عوامل در سود دهی و شهرت یک شرکت است. به طوری که امروزه بسیاری از شرکت ها در سراسر دنیا و حتی در کشور ایران دارای برندهای کشوری یا بین المللی هستند.

به همین جهت ابتدایی ترین مرحله در شروع یک کسب و کار و راه اندازی یک شرکت، ثبت برند برای آن شرکت است. اما این عمل دارای مراحل و شرایطی بسیار وقت گیر و پرهزینه است. طوری که شما به عنوان صاحب یک شرکت قطعا زمانی برای رفت و آمدهای اداری آن نخواهید داشت.

بنابراین در ادامه با ما همراه باشید که چگونگی ثبت برند را در زمانی کوتاه و با هزینه ای کم برای شما شرح دهیم.

شرکت های ثبت برند

با توجه به اهمیت نام تجاری برای شرکت ها، باید ثبت برند به شکلی انجام شود که هیچ گونه خللی در آن وجود نداشته باشد. این امر نیازمند زمان و هزینه کافی، تخصص و بسیاری موارد دیگر است. به همین جهت امروزه شرکت های مختلفی به صورت حضوری و مجازی همچون «ثبت فردا» وجود دارند که مشکلات صاحبان شرکت ها را در این زمینه برطرف می کنند.

این شرکت ها به شکلی هستند که می توانید کلیه امور ثبت برند خود یا بخشی از آن را به آن ها واگذار کنید. به طوری که در نهایت نام تجاری مورد نظر شما به بهترین شکل ممکن به ثبت برسد. اما بزرگترین شرکت ثبت برند دارای ویژگی ها و خصوصیاتی بی نظیر است که در ادامه این موارد را برای شما بیان می کنیم.

به طوری که ضمن آشنایی با بزرگترین شرکت ثبت برند، با مراجعه به آن ها بتوانید بهترین برند را برای کسب و کار خود تهیه کنید.

ثبت برند - نکات مهم در خصوص ثبت برند با کمترین قیمت

ویژگی های بزرگترین شرکت ثبت برند

همانطور که پیش تر دانستید؛ برند مهم ترین بخش یک شرکت تولیدی و تجاری است. به همین دلیل چگونگی و زمان ثبت آن در پیشرفت یک شرکت بسیار تاثیرگذار است. به همین جهت ثبت برند خود را به شرکتی بسپارید که ویژگی های زیر را داشته باشد.

ثبت برند در زمان کوتاه

ثبت برند همانند بسیاری از امور اداری دیگر دارای مراحلی است که برخی از آن ها یک ماه یا بیشتر به طول می انجامد. به عنوان مثال فاصله زمانی بین چاپ روزنامه های رسمی یک ماه است. همچنین هرکدام از روزنامه ها پس از گذشت یک هفته از پرداخت هزینه آن، به دست شما می رسد.

علاوه بر این بخش زیادی از ثبت برند در ادارات انجام می شود و رفت و آمدهای این ادارات نیز باعث اتلاف وقت می شود. به همین جهت شرکت های ثبت برند حضوری دارای پرسنل و افرادی هستند که به عنوان موکل شما این عمل را در زمانی کوتاه انجام می دهند.

همچنین شرکت های ثبت برند مجازی به صورتی هستند که ثبت نام تجاری شرکت شما را بدون هیچ گونه مزاحمتی و در زمانی کوتاه به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. به همین دلیل با مراجعه به بزرگترین شرکت ثبت برند می توانید ضمن صرفه جویی در زمان، از صحت و کارایی نام تجاری تهیه شده توسط آن ها اطمینان داشته باشید.

برندی ارزان

همانطور که می دانید ابتدایی ترین مرحله در ثبت برند طراحی نام تجاری است. این نام تجاری باید با محصول تولیدی شرکت مورد نظر و خصوصیات آن هماهنگی داشته باشد. زیرا امروزه در زمینه تولید هر محصول، تعداد زیادی شرکت وجود دارد که مردم تفاوت آن ها را توسط برند این شرکت ها درک می کنند.

اما اینکه برندی متناسب با محصول خود داشته باشید که پیش تر ثبت نشده باشد و دارای طرحی زیبا و چشم گیر باشد؛ امری مشکل است. همچنین که طراحی چنین برندی از عهده شما خارج است و متخصصان طراحی نام تجاری نیز هزینه زیادی جهت طراحی چنین برندی دریافت می کنند.

در این شرایط با مراجعه به شرکت های ثبت برند در شهر خود یا در سایت های مجازی، می توانید برندی ارزان و بسیار مناسب تهیه کنید. زیرا یکی از ویژگی های بزرگترین شرکت ثبت برند این است که برندهایی بسیار مشهور و در عین حال مدرن و به روز با مناسب ترین قیمت برای شما طراحی می کنند.

برندی تضمینی

از جمله مهم ترین خصوصیات بزرگترین شرکت ثبت برند این است که برند تهیه شده را تضمین می کند. زمانی که شما ثبت برند خود را به شرکتی بسپارید، این شرکت نام تجاری مورد نظر شما را به شکلی طراحی می کند که تمامی ویژگی های یک برند مناسب همچون طرح چشمگیر، منحصر به فرد، قابل استفاده برای تمامی محصولات تولیدی شما، قابل استفاده در تبلیغات وغیره را داشته باشد.

این شرکت ها در زمان ثبت برند، به شما اطمینان می دهند؛ برندی که به ثبت می رسانند طی مدت زمان مشخص شده، چه مقدار افزایش مشتری برای شرکت و محصولات شما به همراه خواهد داشت. در واقع اعتبار بسیاری از شرکت های ثبت برند به دلیل برندهای تضمینی آن ها است.

به طوری که برخی از این شرکت ها در صورتی که شما نسبت به برند طراحی شده رضایت نداشته باشید، بدون دریافت هیچ هزینه و جهت تضمین کار خود، نام تجاری جدیدی را برای شما طراحی و به ثبت می رسانند. این یک تضمین است که اطمینان صاحبان شرکت ها را به خود جلب می کند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

 

سوالات متداول

هزینه مورد نیاز برای ثبت برند چقدر است؟

هزینه های قانونی برای ثبت یک برند ،حدود ۴۵۰ هزار تومان می باشد .که شامل آگهی تقاضا نامه ،هزینه حق وثبت و هزینه روزنامه است .دیگر هزینه ها ،مانند هزینه روزنامه دوم و به علاوه حق الوکاله وکیل و هزینه ی تصدیق ده سال برند با توجه به طبقات اعلام شده متغییر می باشد.

مدت زمان دقیق برای ثبت یک برند چقدر است؟

مدت زمان دقیق برای ثبت اظهارنامه نامه یک برند ،حدودا پنج روز مباشد .و پس از آن بررسی اولیه توسط کارشناس ثبت بین ۱۰ تا ۵۰ روز می باشد و سپس توسط کارشناس مسئول ثبت بین ۷ تا ۱۰ و توسط رئیس ادره بین ۱ تا ۱۰ روز می باشد .توجه داشته باشید پس از ثبت نهایی اظهارنامه ۳۰ روز جهت آگهی در روزنامه رسمی به طول خواهد انجامید .

برای ثبت برند به چه مدارکی نیاز هست؟

برای ثبت یک برند و یا علامت تجاری داشتن یک جواز و یا مدرک دال بر فعالیت شما می باشد ،نیاز است .توجه داشته باشید در صورت لاتین بودن برند و نداشتن ریشه فارسی،ارائه کارت بازرگانی الزامی است .

اعتبار یک برند پس از ثبت نهایی چقدر است؟

پس از ثبت نهایی یک برند و اخذ تصدیق ،مدت زمان اعتبار تصدیق برند ۱۰ سال می باشد که جهت تمدید پس از پایان ۱۰ سال ،۶ ماه مهلت تشکیل پرونده جدید وجود دارد .
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها