بزرگترین شرکت ثبت تغییرات شرکت

شرایط ثبت شرکت

بزرگترین شرکت ثبت تغییرات شرکت

بسیاری از افراد هنگام راه اندازی کسب و کار خود در پی ثبت شرکت هستند که از این طریق بتوانند به کار خود رونق بخشند. ممکن است پس از ثبت شرکت تغییراتی را در آن انجام داده باشند که در این صورت باید تغییرات انجام شده در شرکت را نیز به ثبت برسانند.

جهت ثبت این تغییرات باید دانش و مهارت کافی در این زمینه داشته باشید که در حین انجام این فرایند با مشکلیمواجه نشوید. بهتر است تغییرات را به بزرگترین شرکت ثبت تغییرات شرکت بسپارید که با مهارت کافی در این زمینه بتوانند کار شما را به خوبی انجام دهند. در صورتی که قصد ثبت تغییرات شرکت خود را دارید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این خصوص اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهیم.

ثبت تغییرات در شرکت

همانطور که گفته شد متقاضیانی که برای رونق در کسب و کار خود ثبت شرکت را انجام می دهند، ممکن است پس از مدت زمانی قصد ایجاد تغییراتی راداشته باشند. این تغییرات می تواند در زمینه کاهش یا افزایش سرمایه در شرکت باشد که باید همه این تغییرات به ثبت برسد.

همچنین تغییر حق امضا شرکت، تغییر هیئت مدیره، تغییر آدرس شرکت، تغییر در موضوع شرکت و… باید به صورت قانونی ثبت شود. ثبت تغییرات در شرکت ممکن است مراحل پیچیده ای داشته باشند کهانجامآنبرایهرکس کارسادهاینباشد. بههمینمنظوربایدایناموررابهدستافرادیبسپارید که تجربه کافی در این زمینه دارند .

جهت دسترسی به بزرگترین شرکت ثبت تغییرات شرکت به سایت ثبت فردا مراجعه کنید تا به بهترین شکل ممکن امور تغییرات ثبت شرکت را انجام دهند.

ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن

مدارک لازم جهت تغییر ثبت شرکت

اگر می خواهید تغییرات ثبت شرکت خود را به شرکتی بزرگ بسپارید، باید مدارکی را به آنها ارائه دهید تا بتوانند امور تغییر ثبت را انجام دهند. در ادامه مدارک لازم را ذکر خواهیم کرد:

 • روزنامه تاسیس وآخرینتغییراتیکهدرشرکترخدادهاست.
 • در صورتی که قصد انحلال شرکت را دارید باید تمامی شرکا حضور داشته باشند.
 • کلیه اسناد شرکت مانند اساسنامه باید ارائه شود.
 • کلیه مدارک شناسایی کارکنان و سهامداران شرکت باید ارائه شود.
 • صورتجلسه تغییرات شرکت ارائه شود.

تمامی موارد ذکر شده را باید جهت تغییرات ثبت شرکت به بزرگترین شرکتی که امور ثبت را انجام میدهند، ارائه دهید. تغییرات ممکن است در یک یا چند زمینه مختلف باشد. در هر صورت موظف هستید که همه تغییرات را به سازمان اداره امور ثبت اعلام کنید.

انواع تغییر ثبت شرکت که بزرگترین شرکت ها ثبت می کنند

بزرگترین شرکت تغییر ثبت شرکت، قادر است تمامی تغییراتی که در شرکت رخ می دهد را با مهارت و آگاهی بالا به ثبت برساند. انواع تغییراتی که ممکن است در شرکت رخ دهد به شرح زیر است:

 • موضوع فعالیت شرکت
 • آدرس شرکت
 • اساسنامه و محتویات اساسنامه شرکت
 • نام شرکت
 • افزایش و کاهش سرمایه شرکت
 • موضوع فعالیت شرکت
 • قالب ثبت شرکت( به عنوان مثال ممکن است شرکت خودرادرقالب مسئولیت محدودثبت کرده ایدوقصدتغییرآن به شرکت سهامی خاص راداشته باشید )
 • زمان ثبت شرکت( ممکن است زمانی که برای آن تعیین کرده اید در حال اتمام باشد و قصد تمدید آن را داشته باشید. همچنین افرادی که قصد کاهش زمان یا به طور کلی قصد منحل کردن شرکت خود را دارند نیز باید این تغییرات را به ثبت برسانند)
 • کارکنان و اعضای هیئت مدیره

تمامی این موارد را بزرگترین شرکت ثبت تغییرات شرکت انجام می دهد. به این نکته توجه داشته باشید که موظف هستید کوچک ترین تغییرات را به اداره های مربوطه گزارش دهید.

مدت زمان و هزینه ثبت تغییرات شرکت

بزرگترین شرکت تغییرات ثبت شرکت، پس از آن که ثبت تغییرات را طبق قوانین و مراحل اداری طی می کند، در مدت زمان مشخصیبه ثبت خواهند رسید. مدت زمانی که یک پروسه عادی انجام می شود به مدت ۱۰ روز کاری است.

همچنین هزینه ای که برای ثبت شرکت انجام می شود، قیمت مشخصی ندارد چرا که تحت تاثیر عواملی ممکن است افزایش یا کاهش یابد. بسته به تعداد جلساتی که در شرکت صورت می گیرد، هزینه های ثبت تغییرات مشخص می شود.

همچنین نوع تغییرات، نوع شرکت و محتوایی که در روزنامه رسمی به چاپ رسیده است، نیز می تواند در تعیین هزینه ها نقش بسیار موثری داشته باشد.با مراجعه به سایت ثبت فردا تمامی امور تغییرات ثبت را می توانید به راحتی انجام دهید.

نحوه تغییرات ثبت شرکت

تغییرات ثبت شرکت توسط بزرگترین شرکت ها به سه صورت انجام می شود:

 • هیات مدیره
 • مجمع عمومی عادی
 • مجمع عمومی فوق العاده

هریک از آنها وظایف متفاوتی با یکدیگر دارند، که طبق آن وظایف باید تغییرات شرکت را به ثبت برسانند.

در نتیجه، اگر قصد ثبت تغییرات شرکت خود را دارید، ابتدا باید قبل از هرگونه اقدامی به تمامی روند و مراحل ثبت آگاه باشید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی تغییرات در شرکت را به ثبت برسانید. بزرگترین شرکت ثبت تغییرات شرکت آگاهی و دانش کافی در این زمینه را دارد و می تواند تغییرات ثبت را به راحتی انجام دهند.

در صورتی که امور روند ثبت شرکت خود را به دست افرادی با آگاهی و مهارت بالا بسپارید می توانید در کمترین زمان و با کمترین هزینه این تغییرات را به ثبت برسانید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها