بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران

بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران

جهت مشاوره در مورد ثبت شرکت در کانادا با شماره ۰۹۱۲۳۹۶۹۴۶۰  تماس بگیرید .

 

بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران

ثبت شرکت یکی از مهم ترین عوامل در پیشرفت کسب و کار است. ثبت برند و نام تجاری برای یک شرکت باعث می شود که شرکت مورد نظر دارای اعتبار و شهرت بین مردم شود. به طوری که محصولات یک شرکت را تنها با استفاده از برند آن می توان تبلیغ کرد.

ثبت شرکت دو نوع داخلی و بین المللی دارد. از آنجایی که برخی از شرکت ها محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می کنند؛ نیازمند ثبت شرکت بین المللی هستند. یکی از کشورهایی که امروزه صاحبان شرکت های ایرانی به دنبال ثبت شرکت در آن هستند؛ کانادا است. اما مسئله مهم در این زمینه، تخصصی بودن امر ثبت برند است.

به همین جهت امروزه موسسات و سایت های مختلفی جهت ثبت شرکت و برند در سراسر دنیا به وجود آمده است. به طوری که صاحبان شرکت ها با مراجعه به آن ها و بدون هیچ زحمتی، می توانند بهترین برند را برای شرکت خود ثبت کنند. بنابراین جهت آشنایی با بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در کانادا چگونه است؟

اگر بخواهید به ثبت شرکت خود در کانادا بپردازید؛ ابتدا باید با چگونگی ثبت شرکت در این کشور آشنا باشید. ثبت شرکت در کشور کانادا به سه روش ­­COROPORATION، SOLE PROPRIETORSHIPS و PARTNERSHIP انجام می شود. در اینجا به طور مختصر هر یک از این روش ها را برای شما توضیح می دهیم.

COROPORATION

این روش از ثبت شرکت از جمله پرهزینه ترین روش ها در کشور کانادا است. در این روش شرکت مورد نظر همچون سهامی خاص و عام در ایران به ثبت می رسد. در واقع در روش مورد نظر، بیزینس ثبت می شود. به طوری که مسئولیت آن با شرکت است.

در روش ذکر شده اگر شرکت ثبت شده دچار ورشکستگی شود، افراد عضو آن که حداقل دو نفر هستند؛ ورشکسته نمی شوند. زیرا در این روش، بیزینس مورد نظر در واقع یک شخصیت حقوقی است.

SOLE PROPRIETORSHIPS

این شیوه کاملا برعکس روشCOROPORATION است. در این روش ثبت شرکت به نام یک فرد انجام می شود. به طوری که ورشکستگی شرکت با ورشکستگی فرد مساوی است. زیرا در این روش درآمد شخصی فرد نیز با درآمد شرکت ثبت شده جمع می شود.

به همین جهت اگر شرکت خود را با این روش در کانادا به ثبت برسانید؛ مالیات بیشتری را نسبت به دیگر روش ها پرداخت خواهید کرد.

PARTNERSHIP

این شیوه بسیار مشابه روش SOLE PROPRIETORSHIPS است، اما در این روش شرکت به نام چندین نفر به ثبت می رسد. به طوری که سود یا ضرر در این شرکت ها بین افراد تقسیم می شود. اما به طور کلی ثبت شرکت با این روش بسیار سخت تر از روش های پیشین است.

بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران

ثبت شرکت در کانادا با استفاده از سایت های ایرانی

همانطور که گفته شد ثبت شرکت توسط موسسات یا سایت های مربوطه انجام می شود، اما ثبت شرکت توسط سایت های ایرانی بسیار بهتر است. شما نیز اگر صاحب شرکتی هستید که قصد دارید آن را در کشور کانادا به ثبت برسانید؛ بهتر است به بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران مراجعه کنید.

زیرا همانطور که پیش تر دانستید؛ ثبت شرکت در کشور کانادا امری سخت است که نیازمند تخصص و مهارت است. به همین جهت شما به عنوان صاحب یک شرکت نه تنها اطلاعات کافی جهت ثبت برند در کانادا را ندارید؛ بلکه زمان زیادی نیاز دارد که از عهده شما خارج است.

بنابراین با استفاده از بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران، شرکت خود را به مناسب ترین روش به ثبت برسانید. در ادامه شما را با ویژگی های این سایت ها آشنا می کنیم. به طوری که با اطلاع از آن ها بتوانید بهترین سایت را همچون «ثبت فردا» جهت ثبت شرکت خود انتخاب کنید.

ارزان ترین ثبت شرکت در کانادا

همانطور که می دانید ثبت شرکت به طور کلی دارای هزینه های زیادی است که در مراحل مختلف باید آن را پرداخت کنید. خصوصا اگر بخواهید ثبت برند را در کشوری همچون کانادا انجام دهید؛ این هزینه ها ممکن است چند برابر شود.

اما اگر به بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران مراجعه کنید، این سایت ها ثبت شرکت را به ارزان ترین قیمت برای شما انجام می دهند. زیرا زمانی که این سایت ها شرکت شما را در کانادا ثبت کنند؛ دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد و بسیاری از هزینه های دیگر از سمت شما نخواهد بود.

ضمن اینکه هزینه دریافتی توسط سایت های ثبت شرکت در کانادا در برابر کاری که انجام می دهند و خدماتی که ارائه می دهند؛ بسیار مناسب است.

زمان خود را هدر ندهید

یکی از مهم ترین مسائل در ثبت شرکت خصوصا در کشورهای دیگر همچون کانادا، زمانی است که این عمل به طول می انجامد. زیرا هرچه یک شرکت زودتر به ثبت برسد، کسب اعتبار و سود دهی آن نیز زودتر اتفاق می افتد.

به همین جهت اگر به بهترین سایت ثبت شرکت در کانادا در ایران مراجعه کنید؛ در زمان شما بسیار صرفه جویی می شود. زیرا این سایت ها تمامی مراحل ثبت برند را به صورت مجازی انجام می دهند و نیازی به حضور شما و رفت و آمد در ادارات مربوطه نخواهد بود.

بنابراین ثبت شرکت خود را با استفاده از سایت های ثبت شرکت در کانادا انجام دهید. به طوری که ضمن پرداخت هزینه ای کم و صرفه جویی در زمان خود، بتوانید مزایای ثبت برند در کشور کانادا را کسب کنید. زیرا این کشور یکی از توسعه یافته ترین و پیشرفته ترین کشورهای دنیا است که با ثبت شرکت در آن می توانید بیشترین مشتری و در نهایت بالاترین سود را داشته باشید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها