بهترین سایت خرید برند در ایران

مراحل ثبت برند

بهترین سایت خرید برند در ایران

اگر برای ثبت برند خود با مشکلات بسیاری روبرو هستید، کافی است تا به بهترین سایت خرید برنددر ایران مراجعه کنید. این امر می تواند شما را از ثبت برند و درگیری های حاصل از آن دور کند. زیرا این پروسه حداقل ۶ ماه زمان نیز دارد تا به اتمام برسد.

درصورت وجودمشکل در این دوره تا ۲ سال ممکن است درگیری هایی با ثبت برند خود داشته باشید. همچنین هزینه هایی که برای ثبت برند درخواست می شود به گونه ای است که مقرون به صرفه نیست. همچنین کسب مجوز های لازم برای ثبت برند و علامت تجاری شما ضروری است.

برای این منظور کافی است تا با خرید برندهای آماده در زمان و هزینه های مربوطه صرفه جویی کنید. زیرا در یک روز و با ورود به سایت معتبر، خرید برند به راحتی امکان پذیر است.

برند آماده در بهترین سایت خرید برند در ایران

برند فروشی، به برندی گفته می شود که مراحل ثبت برای آن انجام شده است. این برند می تواند به راحتی خریداری شود و مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما فردی هستید که دارای برند ثبت شده هستید و نیازی به آن ندارید، می توانید امتیاز مربوطه را واگذار و از این طریق هزینه آن را دریافت کنید.

برند در واقع نشانی نمادین است که از طریق آن می توان علاوه بر ارائه خدمات، به گسترش کسب و کار و ایجاد سرمایه گذاری های متنوع پرداخت. برای این منظور کافی است تا به بهترین سایت خرید برند مراجعه کنید و برند مربوط به تجارت خود را بدین طریق یافته و خریداری کنید.

مزیت های خرید برند آماده در بهترین سایت

افرادیکه  برای ثبت برند عجله دارند و نمی توانند مدت چند ماهه ای را برای این منظور منتظر بمانند، بهتر است از خرید برند آماده استفاده کنند. این امر می تواند سرعت روند کارها را برای این افراد افزایش دهد. همچنین مزایای دیگر نیز در خرید برند آماده در بهترین سایت برای این افراد ایجاد می شود.

 • خرید برند آماده در سایت معتبر دفتر ثبت اسناد رسمی صورت می گیرد. به همین دلیل نیازی به مراجعه حضوری به این دفتر ها و صرف وقت از این طریق نیست.
 • برند های آماده دارای کارایی بالایی هستند. بعد از خرید آنها در بهترین سایت خرید برند در ایران می توانید از ایده های بیشتری جهت تقویت آن استفاده کنید.
 • در صورتی که خرید برند را از بهترین سایت فروش برند انجام دهید، دیگر نگرانی در رابطه با رد شدن درخواست خود ندارید. زیرا برند ها مراحل ثبت خود را پشت سر گذاشته اند و مجوز های لازم را دریافت کرده اند. به همین دلیل در سریع ترین زمان ممکن و بدون فوت وقت می توانید از آنها استفاده کنید.
 • با ارائه مدارک اندکی مانند کارت شناسایی در سایت خرید برند آماده،نشان مورد نظر خود را خریداری خواهید کرد. این سایت مانند ثبت برند هیچ گونه مدارک اضافی دیگری از شما درخواست نمی کند.

سامانه استعلام برند تجاری -

در بهترین سایت خرید برند چه مدارکی درخواست می شود؟

برای اینکه بتوانید خرید برند را انجام دهید، نیاز به مدارکی در این خصوص دارید. از آنجایی که برند های آماده پروسه ثبت را گذارنده اند، مدارک زیادی برای خرید آنها نیاز نیست. با ورود به بهترین سایت مدارک مورد نیاز را تهیه کنید.

یکی ازبهترین سایت هاییکه درزمینه خرید وفروش برندها مشغول به فعالیت است، می تواند به سایت ثبت فردامراجعه کند. اینسایتباتوجهبهسابقهدرخشانیکهدراینخصوصدارد،توانستهخدماتمتنوعیرابهمخاطبانخود ارائه دهد.

اینسایتزیرنظرسازمانثبتاسنادمرکزیفعالیتخودراانجاممیدهد. بههمیندلیلاگرخواهانخریدبرنددربهترینسایتهستید،بهاینسایتمراجعهکنید. دراینسایتمدارکزیربرایخریدبرندموردنظرازشمادرخواستمیشود.

 • مدارک شناسایی مربوط به فروشنده و خریدار
 • شماره مربوط به ثبت برند و اظهارنامه
 • کلیه اسناد و مدارکی که در ثبت برند استفاده شده است نظیر روزنامه تقاضا و آگهی
 • تعیین نوع کسب و کار با ارائه مدارک مربوطه
 • پر کردن فرم قرارداد موجود در سایت
 • در صورت وجود وکیل ارائه مدارک رسمی از او

برندهای آماده دارای ارزش فراوانی هستند. زیرا افرادی که نیاز به ثبت برند دارند و صاحبان سرمایه بدون کوچکترین صرف زمان و هزینه اضافی به راحتی آنها را در بهترین سایت در این زمینه خریداری می کنند. از این نظر سود دهی و سرمایه گذاری خود را هر چه سریع تر گسترش می دهند.

مراحل خرید برند در بهترین سایت خرید برند در ایران

برای اینکه بتوانید خرید برند را در بهترین سایت انجام دهید، کافی است تا مراحل کوتاهی را بدین منظور طی کنید. این مراحل جزء روند کار محسوب می شود تا هیچ گونه اشتباهی در زمان خرید برند برای شما رخ ندهد. مراحل به صورت زیر فهرست می شود.

 • انتخاب نام برند متناسب با کسب و کار حرفه ای شما
 • استعلام برند مورد نظر از سازمان ثبت اسناد مرکزی
 • در صورت نیاز مراجعه برای نقل و انتقال اسناد و مدارک بین فروشنده و خریدار
 • شماره و تاریخ ثبت برند مورد نظر
 • انتشار آگهی رسمی انتقال برند در برخی روزنامه ها و مطبوعات
 • انتقال پول برای خرید برند مربوطه

با انجام مراحل بالا در کمترین زمان ممکن خرید شما در سایت صورت خواهد گرفت. مدارک مورد نیاز در یک قرار حضوری به شما از طرف فروشنده تحویل داده خواهد شد.

هزینه برند آماده چگونه تعیین می شود؟

برند های آماده توسط کارشناسان رسمی دادگستری قیمت گذاری خواهند شد. این ارزش گذاری با توجه به نام برند، نوع طراحی، زیبایی، میزان معروفیت نام ثبت شده، کالاها و خدمات ارائه شونده و فارسی یا لاتین بودن آنها انجام می شود. بنابراین برای خرید برند قیمت های متفاوتی در نظر گرفته می شود.

بدون شک خرید برند آماده در بهترین سایت خرید برند در ایران مزیت های بسیاری را برای افراد در بر خواهد داشت. به همین دلیل افراد با مراجعه به این سایت ها در کمترین زمان ممکن برند مورد نظر خود را با هزینه مقرون به صرفه پیدا خواهند کرد و در مدت زمان کمتر از یک روز برند مورد نظر را به نام خود ثبت خواهند کرد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها