بهترین سایت خرید برند درتهران

ثبت برند - اموزش ثبت برند pdf

بهترین سایت خرید برند درتهران

با توجه به قانون  و مقررات موجود در این زمینه، برند ها قابل خرید و فروش هستند. خرید برند سبب می شود که آنها بدون کارایی و استفاده باقی نمانند. افراد زمانی که این برند ها را به اسم خود ثبت کرده اند و هیچ گونه استفاده ای از آنها نمی کنند، می توانند آن را به فرد دیگری واگذار کنند و از این طریق هزینه های برند مربوطه را دریافت کنند.

نکته ای که باید در خرید برند ها به آن توجه شود، شهرت برند مربوطه و حیطه ای است که برند در آن ثبت شده است. با توجه به این دو ویژگی هزینه های خرید برند با یکدیگر متفاوت است. امروزه با توجه به پیشرفت های بسیاری که در زمینه تکنولوژی صورت گرفته است، دیگر نیاز به خرید برند به صورت حضوری نیست و این کار به واسطه بهترین سایت خرید برند در تهرانانجام می شود.

از جمله بهترین سایت ها در این زمینه سایت ثبت فردا است. این سایت با تجارب بسیار، پشتیبانی همه جانبه و مشاوران و کارشناسان متخصص در این زمینه توانسته راه را برای خرید برند آسان کند. با مراجعه به این سایت به راحتی می توانید کلیه مراحل خرید و انتقال برند را انجام دهید.

انتقال برند در چه صورتی انجام می شود؟

بهترین سایت خرید برند درتهران

خرید برند و انتقال آن به شخصی دیگر تنها در صورتی امکان پذیر است که برند مورد نظر به ثبت رسیده باشد و در ایران حق استفاده از آن وجود داشته باشد. در صورتی که خرید را در سایت انجام می دهید، باید درابتدااظهارنامهایرادراینخصوصپرکنید.

دراینفرمشمارهثبتشرکت،نشانیآن،مالکیتبرندمربوطه ذکر می شود. همچنین مدارک لازم برای انتقال حق مالکیت به فرد دیگر باید در اظهارنامه مربوطه نوشته شود. طی این جریان سایت مربوطه کلیه کارهای نقل و انتقال را به راحتی و در همان روز انجام خواهد داد.

اداره ثبت علائم تجاری -  قوانین ثبت برند

بهترین سایت خرید برند درتهران

مدارک مورد نیاز برای نقل و انتقال برند

در بهترین سایت خرید برند در تهران با داشتن مدارک زیر می توانید در کمترین زمان ممکن کلیه کارهای خرید برند را انجام دهید.

  • ارائه کلیه مدارک ثبت برند مانند آگهی روزنامه، گواهینامه های ثبت برند و مدارک مربوط به شماره پرونده و مجوز های لازم
  • کارت شناسایی مالک و خریدار برند
  • مدارک مورد نیاز در زمینه حیطه کاری و فعالیت های شرکت
  • اخذ صلح نامه و قرارداد بین طرفین مبنی بر انتقال برند
  • شماره ثبت پرونده، رمز ورود در سامانه مورد نظر و شماره اظهارنامه
  • مدارک لازم در خصوص نمایندگی های برند ثبت شده در صورت لزوم
  • ارائه رسید مربوط به پرداخت هزینه خرید برند

این مراحل باید در خرید برند رعایت شوند تا کارها به صورت کاملاً قانونی و بدون هیچ گونه شک و شبه ای صورت گیرد. برای این منظور کافی است تا به بهترین سایت خرید برند در تهران مراجعه کنید تا از این طریق به راحتی کلیه راه های مربوط به خرید را طی کنید.

برای خرید برند از طریق سایت چگونه اقدام کنیم؟

زمانی که به سایت خرید برند مراجعه می کنید، سامانه ای در خصوص خرید و فروش برند در سایت مربوطه به چشم می خورد با ورود به آن سامانه مراحل انجام ثبت برند را انجام دهید. برای این منظور می توانید از کارشناسانی که در این زمینه در سایت مورد نظر مشغول به فعالیت هستند،اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت کنید.

سپس با توجه به حرفه و تجارتی که دارید، لیست برند های مورد نظر برای خرید را مشاهده کنید. از این طریق نام برند و زمینه ای که در آن فعالیت دارید، مشخص می شود. هر برند با توجه به ویژگی هایی که دارد از قیمت های متفاوتی برخوردار است. هر چقدر شهرت یک برند بیشتر باشد به طبع هزینه های خرید آن نیز بالاتر است. با انتخاب برند باید کلیه مراحل خرید را انجام دهید.

در مرحله بعد کلیه مدارک شناسایی برند مربوطه باید در اختیار خریدار قرار گیرد. مدارکی از قبیل شماره ثبت برند، نام مالک، اطلاعات مربوط به حوزه فعالیت، زمان و تاریخ ثبت و غیره در زمان خرید باید ارائه شود.

بعدازبررسیکلیهاطلاعاتومدارکمربوطهمیتوانیدپیشپرداختی را بدین منظور واریز کنید. این پیش پرداخت، سایت مورد نظر را مطمئن می کند که شما خریدار واقعی برند هستید. در نتیجه برند مربوط به شخص دیگری واگذار نمی شود.

در این مرحله کلیه استعلامات مورد نیاز برای ثبت برند توسط کارشناسان حرفه ای سایت مربوطه صورت می گیرد. در مرحله نهایی نیاز به حضور شما برای عقد قرارداد، پرداخت هزینه کامل خرید برند و واگذاری اسناد مربوطه به شما است.

چرا خرید برند توسط بهترین سایت خرید برند در تهران پرطرفدار است؟

بهترین سایت خرید برند درتهران

خرید برند ثبت شده نسبت به ثبت برند به پروسه ای طولانی نیاز ندارد. زیرا در این حالت برند مورد نظر مراحل ثبت را طی کرده است و در دفتر ثبت اسناد کلیه مجوز های لازم را دارا است. به همین دلیل اکثر افراد ترجیح می دهند تا از طریق بهترین سایت خرید برند اقدام به این کار کنند. در واقع ثبت برند بدین گونه در زمان و هزینه های افراد کاهش چشمگیری ایجاد می کند.

یکی دیگر از دلایلی که افراد ترجیح می دهند تا از خرید برند در سایت استفاده کنند، مدارک بسیار کمی است که باید ارائه دهند. در واقع تنها با مدرک شناسایی به راحتی می توانند برند مورد نظر خود را خریداری کنند.

از جمله دلایل دیگر انتخاب نام برند به سلیقه مشتری است. با توجه به نام های متفاوتی که در زمینه ثبت برند وجود دارد، امکان پیدا کردن برندی که با نام مورد نظر شما همخوانی داشته باشد، بسیار زیاد است.

در خرید برند در بهترین سایت هیچگونه ریسکی مبنی بر ثبت نشدن برند وجود ندارد و کلیه کارهای قانونی ثبت توسط فرد دیگری انجام شده است.

همچنین در این شیوه می توانید برند خود را به صورت لاتین یا فارسی انتخاب کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه برای شما وجود ندارد.

بهترین سایت خرید برند در تهران با توجه به مزیت های فراوانی که در اختیار افراد قرار داده است می تواند گزینه مناسبی برای خرید برند آماده باشد. مخاطبان ازاین طریق درزمان وهزینه های خودصرفه جویی میکنند ودرکمترین زمان ممکن برندموردنظررابه نام خود تغییر خواهند داد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها