بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران

بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران

بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران

اگر به فکر گسترش کسب و کار خود هستید و نیاز دارید تا در حیطه مورد نظر خود فعالیت های تجاری و حرفه ای خود را افزایش دهید، می توانید بنا به قانون، ثبت شرکت را انجام دهید. برای این منظور کافی است تا بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران را شناسایی کرده و از این طریق کلیه اقدامات قانونی در این خصوص را انجام دهید.

برای ثبت شرکت نیز باید مراحلی را پشت سر بگذارید. این مراحل زمان و هزینه زیادی را از شما نخواهد گرفت. با توجه به اینکه ثبت شرکت ها دیگر مانند قدیم به صورت حضوری انجام نمی شود، افراد باید این کار را به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام دهند.

برای این کار کافی است تا به سامانه های مناسب در اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید و کلیه کارهای حقوقی ثبت شرکت را از این طریق انجام دهید. این شرکت ها زیر نظر سازمان ثبت اسناد کشور قرار دارند. بنابراین دارای مجوز های لازم و معتبر در این زمینه هستند. در ادامه این مقاله شما را با مراحل ثبت توسط بهترین شرکت ثبت در ایران آشنا می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ثبت فردا مراجعه کنید.

در ثبت شرکت چه مراحلی را باید انجام دهیم؟

برای ثبت شرکت از طریق سامانه های مجازی در ابتدا باید مدارک مورد نیاز در این خصوص را تهیه کنید. با بارگذاری این مدارک در این سامانه ها از لحاظ قانونی مراحل ثبت شرکت شما انجام می شود.

در صورتی که هیچ گونه مشکل قانونی در این خصوص وجود نداشته باشد، مراحل انجام شده مورد تایید قرار می گیرد. در این صورت شرکت شما به راحتی ثبت خواهد شد. برای این منظور باید مراحل زیر را در ثبت شرکت انجام دهید.

ث

انتخاب نوع شرکت در قالب فعالیت مورد نظر

شرکت ها در قالب های متفاوتی به ثبت می رسند. هر حیطه ای که شما در آن به فعالیت مشغول هستید، قالب ها و هدف شرکت مورد نظر را تعیین می کند. این مرحله ابتدایی ترین مرحله برای ثبت شرکت در نظر گرفته می شود. شرکت ها را در انواع زیر دسته بندی می کنند.

  •   شرکت سهامی
  •   شرکت با مسئولیت محدود
  •   شرکت تضامنی
  •   شرکت نسبی
  •   شرکت مختلط سهامی
  •   شرکت غیر مختلط سهامی
  •   شرکت تعاونی

شرکت مورد نظر شما باید در یکی از این دسته بندی ها قرار داده شود. در غیر این صورت هویت شرکت مشخص نخواهد شد. با توجه به فعالیت های تجاری شرکت و هدف آن این مرحله را انجام دهید.

باید در این مرحله دقت بسیاری به خرج دهید. زیرا هر کدام از این شرکت ها دارای فعالیت ها و قوانین مخصوص به خود هستند. با مراجعه به سامانه بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران این مرحله به راحتی و در زمان کمی انجام می شود.

انتخاب شرکا در ثبت شرکت

بدون این مرحله نمی توانید شرکت خود را به ثبت برسانید. زیرا زمانی که شما برای ثبت شرکت مورد نظر خود اقدام می کنید، در صورت نداشتن شریک یا سهامدار به شما مجوز های لازم در این خصوص داده نخواهد شد. حداقل شرکایی که برای خود انتخاب می کنید، نباید از ۲ نفر کمتر باشند. در این صورت می توانید فعالیت شرکت خود را آغاز کنید.

تعیین مدت زمان فعالیت شرکت

این مرحله باید توسط شما مشخص شود. شرکت ها با توجه به مدت زمانی که در زمان ثبت در نظر گرفته می شوند می توانند فعالیت خود را داشته باشند. برخی از شرکت ها از ۵ الی ۱۰ سال و برخی دیگر دارای فعالیت های نامحدود هستند. بنابراین در ابتدا مدت زمان فعالیت شرکت را در نظر بگیرید. این زمان از تاریخ ثبت شرکت در نظر گرفته می شود.

انتخاب موضوع و حیطه کاری شرکت

شرکت ها در انواع متفاوتی به ثبت می رسند. با این وجود هر کدام از آنها تقسیم بندی های متفاوتی را نیز شامل می شوند. در شرکت های ثبتی باید موضوع شرکت و هدف آن و نوع فعالیت شرکت صراحتا عنوان شود.

به عنوان نمونه اگر شرکت در زمینه صادرات و واردات، تولید و فعالیت های دیگر مشغول باشد، این فعالیت ها باید در سامانه بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران ذکر شود. لازم به ذکر است برخی از فعالیت ها نیاز به مجوز های لازم دارد. در زمان ثبت شرکت این موضوع را در نظر داشته باشید.

درج آدرس شرکت و کد پستی

آدرس شرکت ها باید به طور کامل در سامانه های ثبت شرکت ذکر شود. برای این منظور باید تاییدیه های لازم را از اداره پست دریافت کنید. آدرس مورد نظر باید در مکان های تجاری قرار داشته باشد و هر مکانی را نمی توان به عنوان شرکت در نظر گرفت.

مشخص کردن افراد سهامدار در شرکت

در این مرحله اعضای هیئت مدیره و سهامداران شرکت ها باید مشخص شوند و مدارک لازم در زمینه شناسایی هویت آنها در این سایت ها قرار داده شود. همچنین حق امضا نیز باید در این مرحله مشخص شود.

نام گذاری شرکت توسط بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران

هیچ شرکتی بدون نام و نشان مراحل ثبت را در پیش نخواهد گرفت. بنابراین انتخاب نام مناسب با فعالیت های شرکت و مشابه نبودن آن با نام شرکت های ثبت شده، باید مورد بررسی قرار گیرد. می توانید در سامانه مورد نظر ۵ نام را انتخاب کنید. در این صورت یکی از آنها به عنوان نام شرکت شما انتخاب خواهد شد.

تعیین سرمایه مورد نظر

در ابتدا باید سرمایه اندکی را به عنوان سرمایه شخص حقوقی در نظر بگیرید. با توجه به نوع شرکت ها سهام هر فرد می تواند متفاوت باشد. با این حال حداقل سرمایه برای ثبت شرکت نباید از ۱۰۰ هزار تومان کمتر باشد.

تعیین سمت افراد و سهم هر فرد

در این مرحله هیئت مدیره، مدیر عامل، رئیس و دیگر سمت ها مشخص می شود و بنا به سرمایه ای که هر فرد در ثبت شرکت قرار داده است، سهام او مشخص می شود.

ارائه و تکمیل مدارک ثبت شرکت

در این مرحله کلیه مدارک مورد نظر خود اعم از فتوکپی شناسنامه، گواهی عدم سوء پیشینه، ارائه اظهارنامه های متفاوت و غیره باید تکمیل شود.

با انجام مراحل زیر در سایت بهترین شرکت ثبت شرکت در ایران می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن شرکت مورد نظر خود را به ثبت برسانید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این مراحل می توانید از مشاورین حرفه و پشتیبانی همه جانبه این سایت ها استفاده کنید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها