ثبت برند با کمترین قیمت

ثبت برند - نکات مهم در خصوص ثبت برند با کمترین قیمت

ثبت برند با کمترین قیمت

ثبت برند در واقع سبب مرغوبیت و بیشتر شناخته شدن محصولاتی می شود که شما به بازار عرضه می کنید. پرداخت هزینه ها جهت ثبت نشانه یا لوگو شرکت هزینه هایی مشخصی برای افراد حقیقی و حقوقی به همراه دارد.

اما برخی از هزینه های جانبی برای ثبت نام تجاری نسبت به آگهی طراحی شده می تواند، متفاوت باشد. جهت ثبت برند با کمترین قیمت باید به برخی از نکات توجه داشته باشید تا بتوانید برند خود را با حداقل قیمت ممکن به ثبت برسانید. نکاتی که شما باید در هنگام ثبت به آن توجه داشته باشید را برای شما بازگو خواهیم کرد.

چه عواملی بر قیمت ثبت برند موثر است؟

به طور کلی جهت ثبت برند باید هزینه های تعیین شده توسط اداره ثبت را بپردازید که برای هر فرد متقاضی متفاوت است. برخی از هزینه های جانبی نیز وجود دارد که نسبت به نوع طراحی آن می تواند در تعیین قیمت متفاوت باشد.

برای ثبت برند با کمترین قیمت باید به نکاتی قبل از ثبت لوگو شرکت خود توجه داشته باشید تا بتوانید با حداقل قیمت لوگو شرکت خود را به ثبت برسانید. اما به طور کلی شما باید هزینه های تعیین شده را بپردازید. در ادامه در خصوص این هزینه ها برای شما بیشتر خواهیم گفت.

هزینه های اصلی جهت ثبت لوگو یا نام تجاری شرکت که باید پرداخت کنید، بسته به نوع برند و فرد متقاضی کننده (حقیقی و حقوقی) دارد. شخص حقوقی هزینه بیشتری در خصوص ثبت برند باید پرداخت کند. هزینه های جانبی نیز مربوط به آگهی هایی است که جهت ثبت برند به چاپ می رسد.

آگهی ها در دو نوبت باید به چاپ برسند. نوع طراحی، تعداد خطوط، سیاه و سفید بودن و ابعاد برند می تواند در قیمت بسیار تاثیرگذار باشد. نوبت چاپ دوم روزنامه نیز به این عواملی که ذکر شد، بستگی دارد. اما به طور کلی هزینه چاپ دوم روزنامه از قیمت کمتری برخوردار است.

انتخاب یک کارشناس خوب جهت ثبت برند با کمترین قیمت

شما باید قبل از هرگونه اقدامی در خصوص ثبت برند شرکت باید آگاهی خود را در این خصوص بالا ببرید تا بتوانید با حداقل ترین هزینه مراحل کاری خود را طی کنید. در ابتدا باید از یک کارشناس خبره و صادق جهت ثبت برند مشاوره دریافت کنید.

زیرا کارشناسان مربوطه می توانند کمک های زیادی در خصوص ثبت برند با کمترین قیمت و زمان را داشته باشند. شما با کسب اطلاعات و آگاهی هایی در این خصوص راه های اضافی و هزینه های اضافی را پرداخت نخواهید کرد.

در اغلب مواقع کارشناسان بخش مربوطه به شما کمک خواهند کرد تا بهترین انتخاب را در نام برند خود داشته و از انتخاب برند تکراری خودداری کنید. همچنین در خصوص مدت و زمان تمدید، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهند.

همه این موارد ذکر شده به شما کمک می کند تا در کمترین زمان و هزینه برند و لوگو خود را به ثبت برسانید. زیرا با ارسال برند های تکراری شما باید هزینه هایی را مجدداً پرداخت کنید. همچنین با عدم آگاهی از تاریخ تمدید ثبت برند خود ممکن است به طور کلی برند خود را از دست داده و هزینه هایی که در گذشته پرداخت کرده اید را مجدداً پرداخت کنید.

ثبت برند - نکات مهم در خصوص ثبت برند با کمترین قیمت

استعلام برند های ثبت شده جهت ثبت برند با کمترین قیمت

همانطور که گفته شد با دریافت استعلام از برند های ثبت شده شما هزینه های اضافی را پرداخت نخواهید کرد. استعلام برند به این منظور صورت می گیرد که نام تجاری یا لوگو پیشنهادی شما مشابه با سایر برند شرکت ها وجود نداشته باشد.

کارشناسان این حوزه پیشنهاد می کنند برای ثبت برند با کمترین قیمت از برند های ثبت شده استعلام گرفته شود. برای تهیه استعلام کافی است به سایت های مربوطه مراجعه کرده و بدون هیچ هزینه ای نام برند خود را همراه با اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد سیستم کنید.

کارشناسان در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد. در صورتی که برند های مشابه با برند شما وجود داشته باشد، نشان خواهد داد. همچنین اطلاعات کامل در خصوص نام مالک برند و دیگر اطلاعات را می توانید مشاهده کنید.

شما با استفاده از استعلام برند های ثبت شده، برند های تکراری را به اداره ثبت ارسال نخواهید کرد. این امر سبب می شود تا در هزینه پرداختی شما صرفه جویی شود. زیرا با هر ارسال نام های تکراری شما باید هزینه هایی در این خصوص پرداخت کنید.

علاوه بر صرفه جویی در هزینه، وقت شما نیز صرفه جویی خواهد شد. با این روند در کمترین زمان و هزینه می توانید برند خود را به ثبت برسانید.

نکات مهم در خصوص ثبت برند با کمترین قیمت

شما با رعایت و آگاهی داشتن از برخی نکات در خصوص ثبت برند می توانید از پرداخت هزینه های اضافی به اداره های ثبت جلوگیری کنید. آگاهی داشتن از زمان تمدید ثبت برند یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

ممکن است برخی از برند ها با عدم آگاهی و بی توجهی به زمان تمدید، برند خود را از دست بدهند. به طور کلی ثبت هر برند به مدت ۱۰ سال اعتبار دارد. در صورتی که به تمدید برند خود توجهی نداشته باشید ممکن است به طور کلی برند خود را از دست بدهید.

به طور مثال اگر فرد حقیقی یا حقوقی ثبت برند خود را تمدید نکند، علاوه بر این که برند خود را به طور کلی از دست می دهد، باید هزینه هایی که در گذشته برای ثبت برند پرداخت کرده را مجدداً بپردازد تا بتواند برند خود را مجدداً به ثبت برساند.

شما با در نظر گرفتن و آگاهی داشتن از این گونه نکات می توانید از پرداخت هزینه های بیشتر و اضافی جلوگیری کرده و ثبت برند با کمترین قیمت را داشته باشند.

در نتیجه، شما برای ثبت برند یا لوگو شرکت خود باید مراحلی که توسط اداره ثبت برای اشخاص حقیقی و حقوقی تعیین شده پرداخت شود. اما توجه به برخی از نکات سبب می شود تا شما هزینه های اضافی را پرداخت نکرده و ثبت برند با کمترین قیمت را داشته باشید.

مشاوره با یک کارشناس خوب و خبره می تواند بر آگاهی داشتن شما از مراحل ثبت برند موثر باشد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک  ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

 

سوالات متداول

[/هزینه مورد نیاز برای ثبت برند چقدر است؟

هزینه های قانونی برای ثبت یک برند ،حدود ۴۵۰ هزار تومان می باشد .که شامل آگهی تقاضا نامه ،هزینه حق وثبت و هزینه روزنامه است .دیگر هزینه ها ،مانند هزینه روزنامه دوم و به علاوه حق الوکاله وکیل و هزینه ی تصدیق ده سال برند با توجه به طبقات اعلام شده متغییر می باشد.

مدت زمان دقیق برای ثبت یک برند چقدر است؟

مدت زمان دقیق برای ثبت اظهارنامه نامه یک برند ،حدودا پنج روز مباشد .و پس از آن بررسی اولیه توسط کارشناس ثبت بین ۱۰ تا ۵۰ روز می باشد و سپس توسط کارشناس مسئول ثبت بین ۷ تا ۱۰ و توسط رئیس ادره بین ۱ تا ۱۰ روز می باشد .توجه داشته باشید پس از ثبت نهایی اظهارنامه ۳۰ روز جهت آگهی در روزنامه رسمی به طول خواهد انجامید .

برای ثبت برند به چه مدارکی نیاز هست؟

برای ثبت یک برند و یا علامت تجاری داشتن یک جواز و یا مدرک دال بر فعالیت شما می باشد ،نیاز است .توجه داشته باشید در صورت لاتین بودن برند و نداشتن ریشه فارسی،ارائه کارت بازرگانی الزامی است .

اعتبار یک برند پس از ثبت نهایی چقدر است؟

پس از ثبت نهایی یک برند و اخذ تصدیق ،مدت زمان اعتبار تصدیق برند ۱۰ سال می باشد که جهت تمدید پس از پایان ۱۰ سال ،۶ ماه مهلت تشکیل پرونده جدید وجود دارد .
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها