ثبت برند در کانادا با کمترین هزینه ممکن

ثبت شرکت ارزان

 

جهت مشاوره در مورد ثبت شرکت و ثبت برند در کانادا با شماره ۰۹۱۲۳۹۶۹۴۶۰  تماس بگیرید .

 

ثبت برند در کانادا با کمترین هزینه ممکن

کانادا یکی از کشور هایی است که بسیاری از افراد این کشور را برای اقامت انتخاب می کنند. از همین جهت تا کنون شرکت های بسیاری در این کشور راه اندازی شده اند. این شرکت ها به منظور اینکه کسب و کارشان رونق بگیرد و مشهور شوند اقدام به ثبت برند شرکت خود می کنند.

در کانادا تا کنون شرکت های زیادی جهت انجام امور ثبت برند به وجود آمده اند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. شما باید به دنبال شرکتی باشید که هم پایین ترین قیمت را از شما دریافت کرده و هم در مقابل کاری با کیفیت بالا به شما ارائه دهد.

شرکت هایی که برند آن ها در کانادا قابل ثبت است شامل چه مواردی می شود؟

برای اینکه امور ثبت برند شما در کانادا با کمترین هزینه ممکن انجام شود، باید قبل از هر چیزی بدانید که برند چه نوع شرکت هایی قابل ثبت است. در کشور کانادا به طور کلی شرکت هایی که به صورت شخصی، گروهی، انحصاری و سهامی هستند برند آن ها قابل ثبت است. نکته ای که درباره ثبت برند شرکت های سهامی وجود دارد این است که برند این شرکت ها را می توان به دو صورت ثبت نمود. ثبت برند شرکت سهامی به صورت استانی و فدرال است.

هر کدام از این روش ها اصول مخصوص به خود را دارند. برند شرکت سهامی استانی باید طبق قوانین همان شهر ثبت شده و شرکت در راستای قوانین همان جا فعالیت کند. فدرال نیز به این گونه است که بعد از ثبت برند، شرکت باید طبق قوانین کل خاک کانادا فعالیت کند. بعد از آشنایی با مواردی که در بالا ذکر شد ابتدا باید تشخیص دهید که شرکت شما جزء کدام دسته بوده و سپس اقدام به ثبت برند آن از طریق موسسه ها کنید.

نکات مهم درباره ثبت برند در کانادا

بهتر است پیش از انجام هر کاری، ابتدا از افراد مشاور و متخصص در این زمینه مشاوره و راهنمایی بگیرید؛ این امر موجب تسهیل در امور شده و با آگاهی کامل می توانید برند مورد نظر خود را در این کشور به ثبت برسانید.

شما با ثبت شرکت و برند مورد نظر خود می توانید اقامت کشور کانادا را بگیرید و به راحتی به کسب و کار در این کشور بپردازید. باید توجه داشته باشید که برای انجام این امور به هر موسسه ای اعتماد نکنید و فقط موسسه هایی که در ثبت برند معروف هستند را انتخاب کنید.

مدارک ثبت برند حقوقی

قوانین حاکم بر کانادا جهت امور ثبت برند

در کانادا قوانین مختلفی برای ثبت برند شرکت های مختلف وجود دارد که باید طبق این قوانین برند شرکت خود را به ثبت برسانید. بهره برداری از برخی منابع ملی کانادا توسط افرادی که قصد به ثبت رساندن برند خود را دارند، دارای محدودیت هایی است. برای مثال بهره برداری از اورانیوم تنها به شرکت هایی اجازه داده می شود که حداقل ۴۰ درصد سهام شرکت را داشته و برند آن ها به ثبت رسیده باشد.در همین راستا ثبت برند شرکت های ارتباطات جمعی و رادیویی تنها با نظارت و مالکیت دولت امکان پذیر است.

ثبت برند و دریافت مجوز برای موضوعات حمل و نقل و صید در دریا به افرادی که قصد ثبت برند خود در کانادا را دارند؛ نیز داده می شود. افرادی که قصد ثبت برند شرکت خود در کانادا را دارند، باید زمین هایی را برای کسب و کار انتخاب کنند که جزء زمین های معدنی و کشاورزی کانادا نباشد.

برای ثبت برند شرکت های سهامی هم افراد متقاضی تنها در زمین هایی می توانند سرمایه گذاری کنند که مالکیت شرکت در اختیار فرد مقیم کانادا باشد. این ها همگی از مواردی بودند که پیش از به ثبت رساندن برند خود باید به آن ها توجه کنید.

آیا ثبت برند در کانادا با کمترین هزینه ممکن امکان دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر به نکات بالا توجه داشته و آن ها را رعایت کنید، بله. این موضوع امکان دارد. همانطور که گفتیم شرکت های بسیاری جهت انجام امور ثبت برند شما به وجود آمده اند که یکی از آن ها موسسه ثبت فردا است.

شما با در دست داشتن مدارک و رعایت نکات، به موسسه مراجعه کرده و آن ها این کار را برای شما در کمترین زمان انجام می دهند. همچنین، ثبت برند در کانادا با کمترین هزینه ممکن برای شما مزایایی را به دنبال دارد. شما با مراجعه به این موسسه می توانید طراحی برند خود را به صورت تضمین شده به آن ها واگذار کرده و در مقابل کمترین هزینه را پرداخت کنید.

امروزه بسیاری از افراد از این موقعیت سوء استفاده کرده و اقدام به راه اندازی شرکت های ثبت برند جعلی می کنند. این شرکت ها از شما هزینه گزافی گرفته و در مقابل کاری با کیفیت بسیار پایین تحویل شما می دهند؛ به عبارتی سر شما کلاه می گذارند. توصیه می کنیم پیش از مراجعه به هر شرکت ثبت برندی ابتدا به پروانه و جواز کسب و کار آن ها توجه کنید. این امر موجب می شود دست افراد سودجو از بازار کوتاه شده و شما بدون هیچ دردسری امور ثبت برند خود را انجام دهید.

ثبت برند در کانادا را به چند صورت می توان انجام داد؟

شما با دو روش می توانید امور مربوط به ثبت برند خود را انجام دهید. اولین روش از طریق مراجعه حضوری به دفاتر ثبت برند بوده و دومین روش از طریق مراجعه به سایت و آنلاین است. روش اول به این گونه است که با در دست داشتن مدارک به دفاتر ثبت برند مراجعه کرده و از این طریق اقدام به ثبت برند مورد نظر خود در کانادا می کنید.

در روش دومبرای ثبت برند در کانادا با کمترین هزینه ممکن می توانید از طریق مراجعه به سایت یا اپلیکیشن های موجود انجام دهید. شما در این روش هیچگونه هزینه رفت و آمدی نداشته و در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد. اگر می خواهید ثبت برند در کانادا با کمترین هزینه ممکن انجام بگیرد، پیشنهاد ما به شما ثبت برند از طریق اینترنت است.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با قوانین و نکات ثبت برند در کشور کانادا آشنا کنیم. ثبت برند در این کشور با پایین ترین هزینه نکته مهمی که بسیاری از موسسه ها باید به آن توجه داشته باشند. پس از مطالعه این مطلب و آشنایی با ویژگی این موسسه ها اقدام به ثبت برند مورد نظر خود از طریق این موسسه ها کنید.

 

سوالات متداول

هزینه مورد نیاز برای ثبت برند چقدر است؟

هزینه های قانونی برای ثبت یک برند ،حدود ۴۵۰ هزار تومان می باشد .که شامل آگهی تقاضا نامه ،هزینه حق وثبت و هزینه روزنامه است .دیگر هزینه ها ،مانند هزینه روزنامه دوم و به علاوه حق الوکاله وکیل و هزینه ی تصدیق ده سال برند با توجه به طبقات اعلام شده متغییر می باشد.

مدت زمان دقیق برای ثبت یک برند چقدر است؟

مدت زمان دقیق برای ثبت اظهارنامه نامه یک برند ،حدودا پنج روز مباشد .و پس از آن بررسی اولیه توسط کارشناس ثبت بین ۱۰ تا ۵۰ روز می باشد و سپس توسط کارشناس مسئول ثبت بین ۷ تا ۱۰ و توسط رئیس ادره بین ۱ تا ۱۰ روز می باشد .توجه داشته باشید پس از ثبت نهایی اظهارنامه ۳۰ روز جهت آگهی در روزنامه رسمی به طول خواهد انجامید .

برای ثبت برند به چه مدارکی نیاز هست؟

برای ثبت یک برند و یا علامت تجاری داشتن یک جواز و یا مدرک دال بر فعالیت شما می باشد ،نیاز است .توجه داشته باشید در صورت لاتین بودن برند و نداشتن ریشه فارسی،ارائه کارت بازرگانی الزامی است .

اعتبار یک برند پس از ثبت نهایی چقدر است؟

پس از ثبت نهایی یک برند و اخذ تصدیق ،مدت زمان اعتبار تصدیق برند ۱۰ سال می باشد که جهت تمدید پس از پایان ۱۰ سال ،۶ ماه مهلت تشکیل پرونده جدید وجود دارد .

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها