ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن

ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن

ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن

اگر به رونق کسب و کار خود اهمیت می دهید باید با انجام برخی از مراحل قانونی، شرکت خود را به ثبت برسانید. با ثبت شرکت می توانید در کسب و کار خود رونق ایجاد کنید. همچنین بسیاری از شرکت های بزرگ تمایل به همکاری با شما خواهند داشت.

هنگامی که شما با شرکت های دیگر همکاری داشته باشید یک امتیاز بزرگ محسوب خواهد شد. بسیاری از افراد در پی آن هستند که ثبت شرکت خود را با کمترین هزینه انجام دهند. در گذشته برای طی کردن مراحل قانونی ثبت باید به صورت حضوری به مراکز مربوطه مراجعه می کردید و این امر سبب می شد که هزینه های گزافی را پرداخت کنید.

اما امروزه چاره هایی اندیشیده شده که بتوانید ثبت شرکت را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ثبت فردا مراجعه کنید. در ادامه در این خصوص بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

آیا ثبت شرکت را به صورت حضوری انجام می دهند؟

در گذشته مراحل اداری ثبت برند را به صورت حضوری انجام می دادند که این امر سبب اتلاف وقت و هزینه می شد. علاوه بر این موارد، بسیاری از افراد با مشکلات عدیده دیگری روبرو بودند. با گذشت زمان و پیشرفته تر شدن شرکت ها و درخواست بیشتر برای ثبت شرکت در پی راه حلی بودند که همه افراد بتوانند در کمترین زمان و با کمترین هزینه شرکت خود را به ثبت برسانند.

در نهایت قانون و مقرراتی برای ثبت شرکت اجرا شد. قانون و مقررات ثبت شرکت به این صورت تغییر کرد که در ابتدا ایرادات و اشکالات آن به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر این موارد با ورود بسیاری از سیستم های پیشرفته مانند آی تی و آی سی تی کلیه روند ثبت شرکت به صورت اینترنتی انجام گرفت. این تغییرات منجر شد که به صورت تخصصی و با کمترین هزینه تمامی مراحل ثبت شرکت انجام گیرد.

ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن

با آگاهی داشتن از مراحل ثبت شرکت در هزینه های آن صرفه جویی کنید

همانطور که گفته شد جهت کاهش هزینه، بسیاری از کارکنان در جستجوی راهکاری بودند که هزینه ثبت شرکت کاهش یابد، یکی از این موارد تغییر نحوه ثبت شرکت بود. علاوه بر این اگر انتخاب شما ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن است باید با تمامی مراحل آن به خوبی آشنا باشید، که بتوانید بدون هیچ مشکلی شرکت خود را به ثبت برسانید. مراحلی که باید به آن آگاهی داشته باشید شامل موارد زیر است:

 •     مراحلی که باید برای ثبت شرکت بدانید.
 •     مدارکی را که باید برای ثبت شرکت ارائه دهید.
 •     اخذ رتبه
 •     رتبه بندی

ثبت شرکت با هزینه کم

در ادامه در این خصوص بیشتر توضیح خواهیم داد.

آشنایی با مراحل ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن

برای ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن کافی است به سایت هایی که در این خصوص طراحی شده، وارد شوید. با پیشرفت هایی که در این زمینه داشته ایم، می توانید در کمترین زمان درخواست خود را برای ثبت شرکت به ثبت برسانید. که برای شما هزینه زیادی را در بر نخواهد داشت.

با بارگذاری تمامی مدارک مورد نیاز می توانید درخواست خود را اعلام کنید. اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به عنوان مرجع ثبت شرکت محسوب می شوند. آنها قوانین خاصی را مشخص کردند که باید طبق آن قوانین درخواست خود را ارائه دهید.

در ابتدا باید موضوع و هدف اصلی شرکت را مشخص کنید. برخی از موضوعات شرکت نیاز به مجوز هایی دارد که در این صورت باید ابتدا مجوز های لازم را دریافت کرده باشید. پس از آن باید مشخص کنید که شرکت شما در چه قالبی مشغول به فعالیت است. که به قالب های مختلف از جمله نسبی، سهامی خاص، سهامی عام، مسئولیت محدود، تعاونی، تضامنی، مختلط غیر سهامی و مختلط سهامی تقسیم بندی می شوند.

پس از مشخص کردن آن باید دیگر مشخصات و اطلاعات را در ادامه ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، که مراحل دیگر شامل تعیین سرمایه اولیه، مشخص کردن مسئولیت کارکنان شرکت، تعیین مدت زمان فعالیت شرکت، تکمیل مدارک مورد نیاز است. در نهایت کلیه مدارک باید به مراکز مربوطه ارائه شود.

در هنگام انجام این مراحل باید به نکته ای در این خصوص توجه داشته باشید که بتوانید با کمترین هزینه درخواست خود را ارائه دهید. هنگام انتخاب نام برای شرکت باید نامی را انتخاب کنید که تکراری نباشد زیرا در غیر این صورت درخواست شما رد می شود. در نتیجه مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای ثبت شرکت خواهید بود. همچنین نامی که انتخاب می کنید، باید ۳ سیلاب بدون ذکر کلمه شرکت باشد.

هزینه ثبت شرکت

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن

با دانستن مدارک لازم جهت ثبت شرکت می توانید در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن درخواست خود را ارائه دهید. مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت به شرح زیر است:

مدارک مورد نیاز برای شرکت سهامی عام

 • فیش واریزی ۳۵ در صد از سرمایه شرکت باید ارائه شود.
 • دو برگ از اساسنامه، اظهارنامه و صورت جلسه مجمع عمومی باید ارائه شود.
 • مدارک شناسایی هیات مدیره شرکت باید ارائه شود.
 • آگهی های روزنامه کثیر الانتشار باید ارائه شود.

مدارک مورد نیاز برای شرکت سهامی خاص

 • کلیه مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید ارائه شود.
 • فیش واریزی ۳۵ درصد از سرمایه شرکت باید ارائه شود.
 • مدارک شناسایی کلیه سهامداران و بازرسان شرکت باید ارائه شود.
 • دو نسخه از اساسنامه، اظهارنامه و صورتجلسه مجمع عمومی باید ارائه شود.

با آگاهی داشتن از مدارک لازم برای ثبت شرکت می توانید در کمترین زمان، ثبت شرکت را انجام دهید که در نهایت موجب می شود که هزینه های کمتری را پرداخت کنید.

در نتیجه، اگر در جستجوی ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن هستید، اولین اقدام مهمی که باید در این خصوص انجام دهید، این است که اطلاعات خود را در خصوص کلیه مراحل ثبت شرکت بالا ببرید چرا که هرچه آگاهی شما بیشتر باشد، احتمال خطای شما کمتر خواهد بود.

با نداشتن خطا می توان با هزینه کمتری مراحل ثبت شرکت را انجام داد و همچنین در زمان صرفه جویی خواهد شد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها