ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری

ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری

ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری

 ثبت شرکت دارای مراحل اداری بسیاری است. با این حال در صورت ارائه مدارک مورد نیاز روند ثبت به راحتی صورت می گیرد. با توجه به انواع شرکت های موجود ممکن است، روند ثبت با یکدیگر متفاوت باشد. برای ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری باید حداقل دو نفر از اعضای شرکت در آن زمان حضور داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت ارزان می‌توانید به سایت ثبت فردا مراجعه کنید.

انواع شرکت تضمینی ارزان و فوری

با توجه به ثبت شرکت های متنوع هر کدام از آنها خدمات متفاوتی را ارائه می دهند. برای این منظور انواع شرکت های ثبتی ارزان  ایجاد شده اند که آماده خدمت رسانی به افراد هستند. با توجه به نوع شرکت مورد نظر آنها را در دسته بندی های زیر قرار می دهند.

 •     شرکت ثبتی با وظایف محدود
 •     شرکت سهامی خاص
 •     شرکت تضامنی

هر کدام از این شرکت ها وظایفی خاصی را بر عهده دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری

شرکت های ثبتی با وظایف محدود به چه شرکت هایی گفته می شود؟

شرکت هایی که بدین نام شهرت دارند در واقع به شرکت هایی گفته می شود که به صورت اظهاری ثبت می شوند. در واقع این شرکت ها نیاز به سرمایه گذاری ندارند و نیاز نیست تا در حساب بانکی شما مبلغی به عنوان سرمایه گذاری وجود داشته باشد.

در این نوع از شرکت ها عضویت در هیئت مدیره دارای محدودیت در زمان نیست و این امر نشان می دهد که افرادی که صاحبان شرکت هستند، می توانند به صورت دائمی در سمت خود باقی بمانند و شرایط موجود خود را حفظ کنند.

در شرکت های با وظایف محدود، اجباری به حضور بازرس نیست. در صورتی که افرادی شریک در شرکت از ۱۲ نفر بیشتر باشند، در این صورت ایجاد هیئت ناظرین الزامی است.

برای ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری به چه مدارکی نیاز است؟

بدون شک برای ثبت هر نوع شرکتی نیاز است تا مدارک مورد نظر برای این امر تهیه شود. در شرکت های ثبتی با وظایف محدود باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 •     ارائه دو برگ از شرکت نامه، شرکت به صورت امضا شده
 •     دو برگ از تقاضا نامه امضا شده شرکت
 •     کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکای شرکت
 •     ارائه دو برگ امضا شده از اساسنامه شرکت
 •     ارائه گواهی اصل عدم سوء پیشینه کیفری اعضای هیئت مدیره شرکت
 •     در صورت مجوزدار بودن شرکت تحویل اصل مجوز از مراجع ذیربط
 •     تحویل دو نسخه از صورت جلسه مجمع عمومی افراد موسس شرکت و صورت جلسه هیئت مدیره به صورت امضا شده و رسمی
 •     ارائه اصل وکالت نامه وکیل دادگستری
 •     ارائه تعهد نامه افراد هیئت مدیره در زمینه نداشتن سابقه کیفری و محدودیت های قانونی، همچنین پذیرش جایگاه هیئت مدیره شرکت

این مدارک را باید به اداره ثبت شرکت ارجاع دهید. در این صورت با طی کردن روال قانونی، شرکت مورد نظر شما ثبت خواهد شد. این پروسه ممکن است، زمان زیادی را به خود اختصاص دهد. بنابراین داشتن صبر در این زمینه ضروری است.

شرکت سهامی خاص چه نوع شرکتی است؟

برای ثبت این نوع از شرکت ها باید حداقل ۵ عضو حضور داشته باشند. از این ۵ نفر ۳ نفر به عنوان سهامدار و سرمایه گذار و ۲ نفر دیگر به عنوان بازرس شرکت در نظر گرفته می شوند. برای ثبت این شرکت ها باید شرکای شرکت، ۳۵ درصد از سرمایه را به حساب  بانکی شرکت انتقال دهند. بعد از ثبت می توان این مبلغ را از بانک درخواست کرد.

اعضای هیئت مدیره نهایتاً تا دو سال می توانند در سمت خود باقی بمانند. همچنین بازرسین نیز تا مدت ۱ سال در سمت خود به فعالیت مشغول هستند. با این حال سهامداران می توانند این مدت را تمدید کنند.

برای ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری چه سرمایه ای مورد نیاز است؟

با توجه به منابع مالی که شرکا در اختیار دارند، سرمایه های متفاوتی می تواند در ثبت شرکت موثر واقع شود. با این حال حداقل سرمایه ای که برای ثبت شرکت ارزان لازم است ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می شود. این امر نشان می دهد که با حداقل سرمایه نیز می توان شرکتی را ثبت کرد.

با این حال وجود منابع مالی برای ادامه فعالیت های شرکت و سرمایه گذاری های اولیه باید از این مقدار بیشتر باشد. در غیر این صورت ثبت شرکت هیچ گونه سود و منفعتی را برای صاحبان شرکت ها به وجود نخواهد آورد.

حق امضا در ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری چه اهمیتی دارد؟

یکی از مهمترین مسائلی که در ثبت شرکت تاثیر گذار است، داشتن حق امضا است. این ویژگی در هر شرکتی باید به مدیر شرکت و صاحبان آن داده شود. از آنجایی که حق امضا تعهد آور است در زمان استفاده از آن باید نهایت دقت و توجه را به خرج داد. در غیر این صورت ممکن است، مشکلات بسیاری برای صاحبان شرکت ها ایجاد شود.

نام گذاری شرکت ارزان و تضمینی چگونه انجام می شود؟

اولین اقدامی که باید در زمان ثبت شرکت انجام دهید، انتخاب نامی مناسب با برند مورد نظر شماست. هر شرکتی با توجه به نام آن شناخته و مورد تایید قرار می گیرد. انتخاب نام شرکت موضوعی سلیقه ای است و افراد و صاحبان شرکت ها بسته به سلیقه و علاقه خود نامی را برای آن در نظر می گیرند.

با این وجود برخی از محدودیت هایی در انتخاب نام شرکت از نظر قانونی وجود دارد. این محدودیت ها به گونه ای است که نباید نام انتخاب شده توسط شرکت دیگری ثبت شده باشد. همچنین نام انتخابی باید دارای معانی در ریشه های زبان فارسی باشد. علاوه بر آن با موضوع تجارت شما در ارتباط باشد. در غیر این صورت ممکن است نام گذاری مورد نظر مخاطب را به سمت شرکت مورد نظر نکشاند.

ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری دارای مزیت های بسیاری است. این شرکت ها با حداقل سرمایه ثبت می شوند و فعالیت خود را شروع می کنند. بنابراین هیچ گونه مشکلی در این زمینه برای صاحبان شرکت ها ایجاد نمی شود. زیرا منابع مالی که برای ثبت مورد نیاز است در حد کمی در نظر گرفته می شود.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها