ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان

ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان

جهت مشاوره در مورد ثبت شرکت در کانادا با شماره ۰۹۱۲۳۹۶۹۴۶۰  تماس بگیرید .

ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان

ثبت شرکت در کشور های پیشرفته ای همچون کانادا سبب می شود تا افراد از نظر سرمایه گذاری امنیت بالایی را به دست آورند. در واقع کسانی که می خواهند در کشوری دیگر ثبت شرکت را انجام دهند باید با کلیه مراحل قانونی آن کشور آشنایی کامل داشته باشند.

امروزه ثبت شرکت در کانادا یکی از روش های سرمایه گذاری است که از طریق آن، افراد می توانند اقامت دائم خود را در این کشور اخذ کنند. در ادامه این مقاله روش های ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان ممکن را برای شما مطرح می کنیم. از این رو می توانید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قوانین سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

در حالت کلی هر فرد خارجی و مهاجر برای این امر در ابتدا باید از دولت فدرال کانادا مجوزهای لازم برای سرمایه گذاری در این کشور را کسب کند.

بدون این مجوز ها امکان تاسیس و ثبت شرکت وجود ندارد. شرکت هایی نظیر شرکت های تضامنی در کانادا تحت کنترل و نظارت دولت مربوطه قرار دارند. به همین دلیل امکان حق رای، میزان سهام و منافع آنها طبق قوانین دولت کانادا مشخص می شود.

مزیت های ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان

با توجه به پیشرفته بودن کانادا و امکان توسعه اقتصادی در آن، ثبت شرکت در کانادا مزیت های بسیاری را برای افراد ایجاد می کند. در صورتی که سرمایه کافی برای این کار را در اختیار دارید به راحتی از طریق ثبت شرکت می توانید سرمایه خود را در این کشور افزایش دهید. از جمله مزیت های ثبت شرکت در کانادا عبارت است از:

  • سرعت در اجرای قوانین و رسیدگی به پرونده های ثبتی
  • ایجاد شرایط راحت و کافی برای اخذ پاسپورت کانادایی با ثبت شرکت در این کشور
  • امکان تحصیل رایگان برای اعضای خانواده فرد
  • دسترسی به بیمه خدمات درمانی رایگان به صورت مادام‌العمر
  • امکان سازگاری افراد ایرانی در ایالت های کانادایی به دلیل وجود افراد ایرانی در کانادا

با مراجعه به سایت ثبت فردا می توانید مشاوره های لازم و اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کنید.

برای ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان چه شرایطی نیاز است؟

افرادی که قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا را دارند، باید در ابتدا شرایط لازم برای این کار را در نظر بگیرند. بدون شرایط زیر امکان ثبت شرکت در فوری ترین زمان ممکن برای افراد وجود ندارد. برای این منظور شرایط زیر را قبلاز هر گونه اقدامی مد نظر داشته باشید.

  1. یکی از مهمترین شرایطی که افراد باید دارا باشند داشتن تجربه مدیریت در شرکت است. این افراد باید به مدت حداقل سه سال در یک شرکت معتبر سابقه مدیریت داشته باشند.
  2. افرادبایددارایحداقل ۱۶۰۰۰۰۰ دلارکاناداییباشند. این سرمایه اولیه برای ثبت شرکت باید در حساب افراد وجود داشته باشد و می تواند به صورت پول نقد، سهام و یا ملک در نظر گرفته شود.

۳.با داشتن شرایط بالا دولت فدرال کانادا از افراد وثیقه ای به اندازه ۸۰۰ هزار دلار کانادایی تقاضا می کند. این وثیقه باید به مدت ۵ سال تحت اختیار دولت کانادا قرار گیرد.

ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان

اهمیت شرایط اقتصادی برای ثبت شرکت در کانادا

برای انجام هرگونه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور در ابتدا باید وضعیت اقتصادی کانادا را در نظر داشته باشید. با توجه به نرخ مالیات، میزان تورم، سود و بهره بانکی و ناخالصی های داخلی سرمایه گذاری شما در هر زمینه ای از جمله ثبت شرکت با شرایط متفاوتی روبرو خواهد شد. در ادامه توضیحاتی را در این باب ذکر می کنیم.

توجه به نرخ مالیات

اگر قصد ثبت شرکت در کانادا را دارید در ابتدا باید نرخ مالیات در این کشور را مورد توجه قرار دهید. متوسط نرخ مالیات در سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۹ سی درصد عنوان شده است. این میزان نسبت به سال های قبل افزایش کمی را نشان می دهد. بنابراین اگر خواهان ثبت شرکت در کانادا هستید باید بنا به نوع فعالیت خود این مالیات را پرداخت کنید.

تولید ناخالصی داخلی در روند ثبت شرکت

تولید ناخالصی با توجه به تغییراتی که در تولید کشورها ایجاد می شود محاسبه خواهد شد. این درصد نشان می دهد که نرخ رشد اقتصادی در کانادا در چند سال اخیر چه روندی را در پیش گرفته است. در کانادا این مقدار از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۹ دو تا سه درصد افزایش داشته است.

به طور کلی میانگین تولید ناخالصی کانادا ۵ درصد در نظر گرفته می شود. این امر نشان می دهد که سرمایه گذاری در این کشور دارای رشد روزافزونی است.

انواع ثبت شرکت در کانادا در فوری ترین زمان

شرکت های ثبتی در کانادا به طور کلی در گروه های زیر دسته بندی می شوند. هر کدام از این گروه ها با توجه به سرمایه گذاری افراد و حیطه ای که فعالیت دارند مشخص می شود. برای این منظور کافی است تا زمینه تجارت خود را مشخص و بعد از آن اقدام به ثبت شرکت در کانادا کنید.

شرکتهایی با مسئولیت محدود

این نوع از شرکت ها از جمله محبوب ترین شرکت های ثبتی هستند. زیرا هرگونه زیان و ورشکستگی در آنها، بر عهده صاحبان و شرکای این شرکت ها نیست. به همین دلیل به راحتی می توان سرمایه های کلانی را در شرکت ها جذب کرد.

شرکت های تعاونی

در شرکت های تعاونی مسئولیتی که هر عضو از شرکت بر عهده دارد بسیار محدود است و شرکت مورد نظر به همه شرکا تعلق دارد. بههمیندلیلامکانایجاداختلافدربینشرکایشرکتوجوددارد.

شرکت های خصوصی

این شرکت ها دارای گزارشات مالیاتی بسیار ساده ای هستند. به همین دلیل از نوع ساده ترین شرکت هایی است که می توانید در کانادا ثبت کنید. با این حال دولت کانادا هیچ گونه وامی را به این نوع از شرکت ها پرداخت نخواهد کرد.

شرکت های مشارکتی

با توجه به اینکه این شرکت ها شراکتی است، بنابراین هرگونه سود و زیان بین مالکان آن تقسیم می شود. در نتیجه امکان ایجاد اختلاف در بین افراد زیاد است.

ثبت شرکت در کانادا در فوریترین زمان ممکن با توجه به مشاوره های تخصصی و اصولی که توسط افراد متخصص در این زمینه ارائه می شود به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها