ثبت شرکت در فوری ترین زمان

ثبت شرکت تضمینی ارزان و فوری

ثبت شرکت در فوری ترین زمان

اگر به رونق کسب و کار خود اهمیت می دهید باید به برخی از نکات در این خصوص توجه داشته باشید. با به ثبت رساندن شرکت خود می توانید سبب ترقی کسب و کار خود شوید. چرا که پس از قانونی شدن شرکت بسیاری از شرکت ها تمایل دارند که  با شما همکاری کنند. این موضوع به عنوان یک اتفاق مهم در کسب و کار تلقی می شود.

اگر شما تصمیم به ثبت شرکت در فوری ترین زمان ممکن را دارید باید به تمامی مراحل آن به خوبی آشنا باشید که بدون فوت وقت مراحل ثبت را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تانحوه ثبت شرکت در سریعترین زمان ممکنرا به طور کامل برای شما توضیح دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ثبت فردا مراجعه کنید.

مراحل ثبت شرکت چگونه انجام می‌شود؟

همانطور که گفته شد برای ثبت شرکت باید مراحل قانونی و اداری را به طور کامل طی کنید. مراحلی که باید طی شود گاهی اوقات خیلی طولانی و کسل کننده است به همین جهت از گذشته تا به امروز مراحل ثبت را به صورت الکترونیکی انجام می دهند.

با ثبت شرکت به صورت الکترونیکی می توانید مراحل را در فوری ترین زمان انجام دهید. چرا که بدون اتلاف وقت می توانید در کمترین زمان و در هر موقعیتی مراحل ثبت را انجام دهید. برای انجام این اقدامات کافی است که با تمامی مراحل آن آشنایی باشید.

اما به این نکته توجه داشته باشید که برخی از مجموعه ها، جهت ثبت شرکت فوری از طریق راه های مختلفی مراحل ثبت را انجام می دهند که در اغلب مواقع موفقیت آمیز نبوده است.در نهایت این امر سبب ایجاد مشکلات جبران ناپذیر خواهد شد.

بنابراین بهتر است با بالا بردن آگاهی خود در این خصوص بتوانید بدون هیچ مشکلی در کمترین زمان شرکت خود را به ثبت برسانید. در ادامه تمامی مراحل را جهت انجام دادن ثبت شرکت در فوری ترین زمان برای شما توضیح خواهیم داد.

مراحلی که باید برای ثبت شرکت فوری بدانید

همانطور که گفته شد با دانستن مراحل ثبت شرکت می توانید تمامی مراحل را در کمترین زمان انجام دهید. در ادامه به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد:

 1. در ابتدا باید مشخص کنید که نوع شرکت شما چیست؟ در قانون تجارت انواع آن مشخص شده که همه افراد بتوانند با ورود به سامانه الکترونیکی نوع فعالیت شرکت را انتخاب کنند. شرکت ها به هفت دسته تقسیم می شوند:
 • شرکت تعاونی
 • شرکت سهامی
 • شرکت تضامنی
 • شرکت غیر مختلط سهامی
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت نسبی
 • شرکت مختلط سهامی
 1. در مرحله بعد باید شریکی را برای خود انتخاب کنید. زیرا این یک امر اجباری است و باید حداقل شرکا در شرکت دو نفر باشند.
 2. در این مرحله باید مدت زمان و موضوع فعالیت خود را انتخاب کنید. در صورتی که موضوع فعالیت شما به اخذ مجوز نیاز دارد باید فورا آن را دریافت کنید.
 3. در این مرحله باید آدرس شرکت را تعیین کنید. آدرس باید تجاری باشد. در صورت استیجاری بودن باید قرار داد های رسمی آن ارائه شود.
 4. هویت کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره باید مشخص شود.
 5. در این مرحله باید نامی برای شرکت انتخاب کنید. با ورود به سامانه لیستی به عنوان ثبت نام شرکت مشاهدهمی کنید که بایدناممورد نظر را به ترتیب اولویت در لیست قرار دهید، که در نهایت یکی از آنها انتخاب شود. به این نکته باید توجه داشته باشید که نام ها باید ۳ سیلاب باشد و از نام های تکراری مشابه با دیگر شرکت ها استفاده نشود.
 6. در این مرحله باید حداقل سرمایه مورد نظر شرکت ثبت شود. حداقل سرمایه مورد نیاز در مسئولیت محدود ۱۰۰هزارتوماناست.
 7. سمت رئیس و مدیر عامل باید به طور کامل مشخص شود.
 8. در این مرحله نام هریک از شرکا همراه با سرمایه ای که در شرکت دارند باید به ثبت برسد.
 9. در روزنامه کثیرالانتشار باید تمام تغییرات شرکت را درج کنید.
 10. در مرحله نهایی باید تمامی متون شرکتنامه، اساسنامه، صورتجلسه، اظهارنامه و تقاضانامه تنظیم شود. برای انجام این روند و ثبت شرکت در فوری ترین زمان باید از مشاورانی که در این خصوص تخصص لازم را دارند کمک بخواهید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در فوری ترین زمان ( مسئولیت محدود)

برای انجام این مراحل، ثبت شرکت به مدارکی نیاز خواهد داشت تا در کمترین زمان ممکن شرکت شما به ثبت برسد. مدارک مورد نیاز شامل موارد زیر است:

 • تحویل شناسنامه و کارت ملی به صورت اصل و کپی
 • ارائه مجوز در خصوص موضوع فعالیت شرکت( در صورت نیاز)
 • تحویل مدارک سو پیشینه همه کارکنان شرکت
 • تحویل دو نسخه از تمامی مدارک: اساسنامه، اظهارنامه، شرکت نامه، صورتجلسه و تقاضانامهکههمهکارکنانشرکتآنراامضاکردهباشند.

مدارک لازم ثبت شرکت در فوری ترین زمان (سهامی خاص)

 • شناسنامه و کارت ملی باید به دو صورت اصل و کپی ارائه شود.
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری تمامی کارکنان شرکت باید ارائه شود.
 • در اظهارنامه و اساسنامه باید تنظیماتی صورت گیرد.
 • حداقل سرمایه ای به ارزش ۳۵ درصد باید پرداخت شود.
 • صورتجلسه مجمع عمومی باید ارائه شود.

درنتیجه، اگر می خواهید ثبت شرکت در فوری ترین زمان را انجام دهید باید به خوبی با تمامی مراحل ثبت شرکت آشنایی داشته باشید . با الکترونیکی بودن مراحل می توانید در هر موقعیت و هر زمانی شرکت خود را به ثبت برسانید. این امر سبب می شود که در کمترین زمان ممکن شرکت خود را به ثبت برسانید.

همچنین علاوه بر این موارد باید مدارک مورد نیاز را قبل از هرگونه اقدامی آماده کنید که بتوانید فورا مراحل ثبت را انجام دهید. به این نکته توجه داشته باشید که هر شرکت نیاز به مدرک خاص خود دارد. شرکت ها به دو دسته سهامی خاص و با مسئولیت محدود تقسیم بندی می شوند که باید طبق هر شرکت مدارکی را ارائه دهید.

با دقت به این نکات می توانید در کمترین زمان ممکن شرکت مورد نظر خود را بدون هیچ مشکلی به ثبت برسانید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها