ثبت شرکت ۹۹

ثبت شرکت 99-بهترین شرکت ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت ۹۹

ثبت شرکت ۹۹ در آغاز فعالیت های تجاری همراه شما خواهد بود. ثبت شرکت نخستین گام در مسیر راه اندازی یک شرکت به شمار می رود. اصولا زمانی نیاز به ثبت شرکت ضروری به نظر می رسد که دو یا چند نفر تصمیم به راه اندازی یک تجارت می گیرند.

تمام کسب و کار ها صرف نظر از اندازه و وسعت دامنه فعالیت های تجاری، به ثبت شرکت نیاز دارند. ثبت شرکت ۹۹ کار چندان پیچیده ای نیست. شما برای ثبت شرکت ۹۹ تنها به کمی تجربه و آگاهی نیاز خواهید داشت. چرا که قوانین مربوط به ثبت شرکت هر ساله با تحولاتی همراه خواهد بود.

در ثبت شرکت ۹۹ تمامی اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی تجارت، در اختیار شما گذاشته می شود. کارگزاران ثبت شرکت ۹۹ شما در جریان تمام جزئیات ثبت شرکت قرار می دهند. به این ترتیب شما می توانید با خیالی آسوده تمام اقدامات لازم در راستای ثبت شرکت خود را با موفقیت به انجام برسانید.

ثبت شرکت علاوه بر حفظ منافع حقوقی تجارت مورد نظر، حوزه فعالیت تجارت را مشخص کرده و در نهایت سهم دریافتی هر یک از شرکا را به دقت محاسبه می کند. به این ترتیب تمام افراد ذی نفع در تجارت می توانند از مزایای مادی و معنوی تجارت بهره ببرند.

ثبت شرکت 99

 

 ثبت شرکت

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، قوانین ثبت شرکت ها هر ساله با تغییراتی همراه است.  به این ترتیب برای ثبت شرکت در سال ۹۹ باید از قوانین ثبت شرکت اطلاع داشته باشید. اینگونه قادر خواهید بود که ثبت شرکت را به نحو احسنت و بر اساس آخرین تغییرات به وجود آمده در قوانین به انجام برسانید.

ثبت شرکت ۹۹ با توجه به حوزه فعالیت شرکت ها، قوانین مورد استفاده برای ثبت شرکت های دولتی، شرکت های مدنی و شرکت های تجاری را به تفصیل در اختیار شما قرار می دهد. به این نحو میزان سود و زیان ناشی از فعالیت های تجاری به نسبت های درستی میان اعضا تقسیم می شود.

شرکت های دولتی با سرمایه گذاری دولت آغاز به کار می کنند از این رو می توان این شرکت ها را در مجموع شرکت های دولتی دسته بندی کرد.

شرکت های مدنی با همکاری افرادی که در زمینه های مشابه مشغول به فعالیت هستند تشکیل شده است. سود و زیان حاصل از این تجارت ها به صورت مساوی میان اعضا تقسیم می شود.

شرکت های تجاری با هدف کسب منافع مالی به ثبت می رسد. هدف از ایجاد این قبیل شرکت ها دریافت سود و منافع مالی است. شرکت های تجاری شامل شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی و مصرف می شوند.

ضرورت ثبت شرکت ۹۹

ثبت شرکت در سال ۹۹ موجب می شود تمام فعالیت های جاری در تجارت، اعم از فعالیت های اقتصادی، حقوقی و اجرایی و همین طور تمام مقررات مربوط به بیمه در تجارت با قوانین ثبت شرکت در سال ۹۹ تطابق کامل داشته باشد.

با ثبت شرکت ۹۹، تجارت مورد نظر در سطح ملی و مجامع بین المللی قابل شناسایی خواهد بود. به این ترتیب تجارت مورد نظر وسعت پیدا خواهد کرد.

از این گذشته شما با ثبت شرکت ۹۹، می توانید با تمامی ارگان های دولتی و خصوصی به مذاکره پرداخته و تجارت خود را به دیگر ارگان های حاضر در کشور ارائه دهید.

علاوه بر این، ثبت شرکت به تجارت شما این امکان را می دهد  که برای حضور در مناقصات و مزایده های دولتی نیز وارد عمل شوید. به این ترتیب سرمایه گذاران بزرگ نیز برای همکاری با تجارت شما وارد عمل می شوند.

ثبت شرکت ۹۹ به تمام فعالیت های تجاری شرکت شما جنبه قانونی می بخشد. از یاد گذشته ثبت شرکت میزان سهام و سود ناشی از تجارت را به وضوح تعیین کرده و به این ترتیب تمام سهامداران، موسسین و شرکای حاضر در تجارت می توانند از مزایای قراردادهای منعقد شده بهره مند شوند.

همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات و چگونگی ثبت شرکت به سایت ثبت فردا مراجعه نمایید.

ثبت شرکت99

پروسه ثبت شرکت ۹۹

روند کلی ثبت شرکت در سال ۹۹ بر اساس نوع و زمینه فعالیت شرکت ها متفاوت خواهد بود. اما پایه و اساس ثبت شرکت ها همواره یکسان است. در اولین قدم شرکای حاضر در تجارت مشخص می شوند. با توجه به نوع فعالیت تجارت مورد نظر، شرکت ها می توانند با شراکت حداقل دو یا سه نفر فعالیت خود را آغاز کنند.

به این ترتیب در گام نخست شما باید شریک مناسبی را برای تجارت خود انتخاب کنید. سپس بنا بر قوانین مربوط به ثبت شرکت ها در سال ۹۹، تمامی افراد حقیقی و حقوقی حاضر در تجارت باید با مراجعه به سامانه الکترونیکی اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری و غیرتجاری اطلاعات و اسناد لازم را در سامانه بارگذاری کنند.

در این زمان، باید در خصوص نام شرکت تصمیم گیری کنید و سپس مدت زمان فعالیت شرکت، آدرس شرکت و میزان سهام اولیه شرکای تجارت را مشخص کنید. در مراحل بعدی ثبت شرکت ۹۹ شما باید کلیه مدارک شناسایی سهامداران و اعضای شرکت، میزان سهام هر یک از سهام داران و همینطور سمت وجایگاه آنها را برای ثبت شرکت گردآوری کنید.

از این گذشته شما برای ثبت شرکت ۹۹ به اظهارنامه، صورتجلسه موسسین، دو نسخه اساسنامه ، مجوز برای فعالیت های شرکت، مدارک مربوط به سوء پیشینه اعضا و اصل وکالت نامه را نیز در اختیار داشته باشید. در پایان تمام مدارک گردآوری شده را به اداره ثبت شرکت ها ارسال کنید. برای این منظور می توانید از سامانه پست سراسری استفاده کنید.

کارشناسان حاضر در سازمان ثبت شرکت ها پس از بررسی های لازم و استعلام مدارک ارسال شده، نتیجه را به متقاضیان اطلاع می دهند. پس از تایید اولیه، متقاضی با در دست داشتن مدارک به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کرده و اقدامات نهایی را به انجام می رساند.

در صورتی که مدارک ارسال شده دارای مشکلات یا نواقصی باشد، متقاضی باید در اسرع وقت نسبت به رفع نقایص اقدام کرده و سپس مدارک را برای بررسی نهایی برای کارشناسان ارسال کند.

قوانین ثبت شرکت در سال ۹۹

مهمترین بحث در قوانین ثبت شرکت، انعقاد قرارداد است. قوانین حاکم بر انعقاد قرارداد ها بر پایه اصول مشخصی تدوین می شود. تمام شرکای حاضر در تجارت باید بر قوانین مربوطه نظارت داشته و از این قوانین اطلاعات کامل داشته باشند.

قوانین ثبت شرکت ۹۹ شرکا را مشخص کرده و خصوصیات و جایگاه هر یک از آنها را نیز مشخص خواهد کرد. قوانین ثبت شرکت ۹۹ تعرفه های مربوط به ثبت شرکت های تجاری و غیر تجاری را به وضوح مشخص کرده است.  این قوانین مقررات ضروری در ثبت نمایندگان جدید شرکت را نیز مشخص می کنند.

این قوانین چارچوب و موضوع فعالیت شرکت ها را به اختصار شرح داده است. بر اساس قوانین ثبت شرکت ۹۹ در صورتی که شرکت های خارجی با ثبت شرکت در ایران اقدام می کند، باید در کشور مبدا مراحل قانونی ثبت شرکت آرا به انجام رسانده باشد.

از این گذشته کشور مبدا باید اجازه فعالیت های اقتصادی به شرکت های ایرانی اهدا کند. بر اساس قوانین ثبت شرکت ۹۹، شرکت های بیمه ای داخلی و خارجی باید بر طبق اساسنامه های صادر شده از قوه قضاییه کار خود را اغاز خواهند کرد.

میزان حق الثبت شرکت های تجاری و غیر تجاری با توجه به میزان سرمایه اولیه تجارت ها مشخص خواهد شد. قوانین ثبت شرکت ۹۹ از شرکت ها انتظار دارد که در گام نهایی ثبت شرکت خود را با انتشار آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار به پایان برسانند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها