ثبت فوری شرکت

ثبت فوری شرکت

اطلاعاتی برای ثبت فوری شرکت

در این مطلب قصد ارائه توضیحاتی داریم برای ثبت فوری شرکت، ابتدا بعد از گرفتن تصمیم در مورد شکل شرکت و به تناوب تعداد شرکا برای آغاز کار می توانید برای ثبت شرکت به شیوه ی اینترنتی و با استفاده از سیستم مرکز ثبت شرکت ها و موسسات غیر بازرگانی ترتیبات تصمیم خود را آغاز کنید. به این صورت که در  سیستم مورد اشاره ثبت نام کرده و ترتیبات را بر اساس سیستم طی می کنید. قبل از شروع روندمان بهتر است اسناد و مدارک مورد احتیاج از جمله تصمیم در مورد اسم شرکت (۵ انتخاب)، مضمون و رسته ی کاری شرکت، نشانی و محل فعالیت شرکت (همراه با کدپستی) و سرمایه اولیه را آماده کنید.

کمترین تعداد ممکن برای ثبت یک شرکت دو نفر می باشد و یک نفر به تنهایی توانایی ثبت شرکت را دارا نیست . برای شرکت در مناقصات و اخذ طرح هایی که کارفرما ی آن ها دولتی می باشد فرد حقیقی قادر به گرفتن مناقصه نمی باشد و حتما باید ذیل عنوان شرکت یا فرد حقوقی شرکت نمایند .

لازم به ذکر است، همین طور که گفته شد، ثبت شرکت های بازرگان به موجب “قانون راجع به ثبت شرکت ها”  و نظامنامه های مرتبط به عمل می آید. ثبت شرکت های تعاونی و اتحادیه های تعاونی هم، طبق ماده های قانون قسمت تعاونی و با استفاده از نظامنامه های ذکر شده، انجام می پذیرد.

منبع ثبت، در تهران،”اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی”و در شهرستان ها،”اداره ثبت” محل آن در مرکز اصلی شرکت بازرگانی یا شرکت و اتحادیه تعاونی می باشد.

ثبت فوری شرکت

ثبت فوری شرکت

بنا به اهمیت مضمون، به اطلاع خوانندگان ارجمند می رساند  ثبت شرکت توسط ما، با تجربه های خوب و با بهره گیری از مجموعه ای از صاحب نظران و با استفاده از جدیدترین روش های مخصوص مدیریت امور ثبتی، به صورت فوق العاده حرفه ای سرویس های خود را در زمینه های ثبت شرکت، ثبت نشان تجاری، ثبت اختراع و پروژه های صنعتی، ثبت گزارش شرکت ها، ثبت تغییرات پس از شرکت در جهت بر طرف کردن نیازهای ثبتی و حقوقی افراد حقیقی و حقوقی ارائه می کند.

نحوه­ی ثبت فوری شرکت

برای ثبت شرکت در آغاز درخواست کننده باید مدل ثبت خود را از جمله شرکت ، مجموعه و … معین و پذیرش خود را آغاز کند . بر اساس آن مدارک و مراحل ثبتی را طی کند بعد از پذیرش پایانی به درخواست کننده شماره پیگیری داده می شود و بعد از تایید امکان تغییر موجود نمیباشد. در آغاز اقدام در اداره ثبت شرکت ها نظارت بر تایید نام است و پس از تایید نام اسناد و مدارک به وسیله ی پست برای اداره ثبت شرکت فرستاده می شود . فرصت فرستادن مدارک کم است و حداکثر سه روز است.

مطلوب تر است پیش از عمل کردن به ثبت شرکت مدارک و مجوز های برخی از موضوعات کار که احتیاج به اجازه ی سازمان مربوطه دارند و عدم سابقه ی کیفری آماده باشد تا در روند کار با ایرادی روبرو نشود ثبت فوری شرکت به بهترین شکل انجام پذیرد.

ثبت فوری شرکت

بعد از فرستادن و بررسی اگر مشکلی از طرف کارشناس موجود نباشد ، ابلاغیه برای مراجعه و خواندن پیش نویس اطلاعیه و پرداخت مبالغ ثبتی صادر میگردد . برای ثبت شرکت باید اسم خوب در نظر گرفت .

نام شرکت باید کاملا فارسی و خوانا باشد همچنین مشکل جمله بندی نداشته باشد، تکراری نبوده و از اسم خاص در آن استفاده شده باشد و نوشتن اعداد تنها به شکل حروف جدا است . فعالیت‌ های تجاری به شکل‌ های مختلفی بر قرار می‌شود. حمایت از فعالان این زمینه و نحوه ی کنترل بر فعالیت‌ های تجاری و بازرگانی محتاج کسب اطلاع و مشخصات ضروری در این مورد است. رعایت هر کدام باعث کمک به شما برای ثبت فوری شرکت است .

در مورد اسم شرکت اسم هایی که احتیاج به مجوز دارند باید در آغاز مجوز آنها گرفته شود و پس از آن شروع به فعالیت برای ثبت شرکت نمود . اسم هایی که تایید و ثبت اطلاعیه می شوند فرصت آنها بدون محدودیت است ولی اگر اطلاعیه ها چاپ نشوند تنها ۳ ماه تاریخ انقضا دارند .

در این دوره برای شرکت های با عنوان سهامی عام ۶ ماه است . حق تقدم اسم های ثبت شده با توجه به زمان ثبت آن ها می باشد که این حق بعد از جلوگیری از فعالیت و تصفیه باطل می شود . نام برگزیده شده پس از تایید قابل ارسال نمی باشند .

ثبت فوری شرکت

ثبت فوری شرکت

اگر تفاوت اسم درخواستی شما با نامی که از گذشته شده است است . تنها در پسوند حذف یا تجمیع آن باشد غیر قابل ثبت می باشد . کلمه های منحرف کننده و اگر هم شکل با نام ثبت شده دیگر باشند قابل ثبت شدن نمی باشد .

مراحل ثبت فوری شرکت

۱- واریز حق الزحمه تعیین اسم و ثبت همه­ی اطلاعات شخصی و حقوقی درخواست کننده جهت ثبت فوری شرکت

۲- انتخاب اسم مناسب با رعایت نکات ذکر شده تا ثبت فوری شرکت بهتر انجام گیرد

۳- پذیرش (متصدی قسمت پذیرش در صورت کامل بودن همه­ی اطلاعات درخواست کننده آن را ثبت میکنید و رسید را به شما میدهد )

۴- ورود مشخصات اولیه: پس از اینکه متصدی پذیرش مشخصات را وارد سیستم ثبت نمود، شخص درخواست کننده ی مشخصات را تأیید نموده و درخواست متقاضی برای ادامه روند ثبت فوری شرکت برای مشخص کردن نام پایانی و تعیین متخصص فرستاده میشود

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک  ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها