خدمات ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت

ثبت شرکت و دستیابی به شخصیت حقوقی، حتما مسئولیت‌ها و وظایفی را در پی دارد که ممکن است بسیاری از افراد مایل به پذیرش این مسئولیت‌ها و وظایف نباشند؛ اما مسئله مهم این است که فواید ثبت شرکت از این مسئولیت‌ها بیشتر است و به همین دلیل افرادی که قصد فعالیت به صورت حرفه‌ای را دارند، در ابتدای کار شرکت مورد نظر خود را ثبت می‌کنند. انجام هر فعالیت تجارتی و خدماتی به عنوان یک شخصیت حقوقی مزایای زیادی برای عاملین آن فعالیت‌ها دارد. ثبت شرکت بهترین مسیر برای دستیابی به سود و اعتبار بالاتر است.

ثبت شرکتها بستگی به نوع شرکت مراحل قانونی خاص خود را دارد که می‌توان برای انجام این کار از خدمات متخصصان حقوقی بهره‌مند شد.

خدمات ثبت شرکت چه مزایایی دارد؟

خدمات ثبت شرکت شما را به شخصیت حقوقی تبدیل می‌کند.

با ثبت شرکت، همه‌ی اموری که در قالب یک شرکت انجام می‌شود، وجهه قانونی و رسمی پیدا می‌کند و باعث  بالاتر رفتن اعتبار شرکت می‌شود. افزایش اعتبار و موقعیت شرکت‌ها طبعا باعث رشد آن‌ها خواهد شد. شرکت‌های ثبت شده زیر نظر قانون فعالیت‌های خود را انجام می دهند و تحت حمایت قانون قرار دارند. افراد حقیقی به این شکل از این حمایت برخوردار نیستند شرکت ها توسط دولت پشتیبانی می‌شوند وثبت شرکت باعث بهرمندی از برخی مزایای دولتی خاص می‌شود. خدماتی مانند خدمات وام و حمایت‌های مالی ، حمایت‌های حقوقی و قانونی و … .

این حمایت‌ها باعث بوجود آمدن اطمینان خاطر و همچنین امنیت شغلی بیشتر برای صاحبان کسب و کار می‌گردد. ثبت و راه اندازی شرکت بسته به نوع آن حداقل به  ۲ تا ۳ نفر شریک نیاز دارد که این موضوع خود باعث تقسیم مسئولیت میان شرکا  می‌شود. این در حالی است که اگر فردی حقیقی بخواهد فعالیتی را انجام دهد؛ کلیه امور، وظایف و مسئولیت‌ها بر عهده وی می باشد. تقسیم مسئولیت در شرکت‌ها موجب تقسیم سود و زیان می‌شود و در صورت بروز مشکل نیز همه بار بر دوش یک نفر باقی نمی‌ماند.

البته جا دارد در این جا به این نکته اشاره کنیم که در اکثر موارد توانایی و فعالیت جمعی مانع از ضرر و زیان در پروژه‌ها می‌گردد. ثبت شرکت بهترین روش برای شراکت بین چند فرد متخصص و فعال اقتصادی است. شراکت با یک قرارداد قانونی آغاز می‌شود و شرکا بر اساس قانون و به میزان سرمایه و سهم خود در شرکت در سود و زیان آن سهیم می‌شوند. به طور کلی افراد مختلف ترجیح می‌دهند با شرکت‌هایی که به صورت قانونی ثبت شده‌اند، کار کنند تا از اعتبار و قانونی بودن آن‌ها اطمینان داشته باشند.

شرکت‌های ثبت شده از مزایای قانونی و حقوقی بهره‌مند هستند. از جمله این مزایا می‌توان به این موضوع اشاره کرد که قراردادهای دولتی و مناقصه‌های مهم و بزرگ تنها به افراد حقوقی و شرکت‌ها واگذار می‌شود.  همچنین برندها و شرکت‌های بزرگ به دلیل تمایل به گسترش فعالیت خود نمایندگی رسمی اعطا می‌کنند که این نمایندگی‌ها معمولا تنها به افراد حقوقی و شرکت‌ها واگذار می‌شود.

به ‌علاوه شرکت در بسیاری از پروژه‌های بزرگ ملی تنها برای افراد حقوقی و شرکت‌ها امکان‌پذیر است.

منافع ثبت شرکت در این‌ها خلاصه نمی‌شود. ثبت شرکت منافع بیشتری برای افراد حقوقی به دنبال دارد که در این مقاله مجال پرداخت به همه آن‌ها نیست. منافعی چون داشتن استقلال در انجام فعالیت‌ها، تنظیم روال و مراحل انجام کار توسط خود افراد و ….

ثبت کردن با شرکت با وجود تمام مزایای شرح داده شده برای بسیاری از افراد کار راحتی نیست. برای تسهیل انجام فعالیت ثبت شرکت، شرکت‌ها و مراکزی تاسیس شده‌اند که خدماتی همچون ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت علامت تجاری و…. را انجام می‌دهند.

چرا از خدمات ثبت شرکت‌ها استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات ثبت شرکت باعث تسریع و تسهیل در روند ثبت می‌شود.

ثبت شرکت ، مسئله‌ای است که مورد نیاز بسیاری از سرمایه گذاران و متخصصین می‌باشد؛ اما به دلیل وسعت قوانین حاکم بر انواع ثبت شرکت مثل ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص و…، انتخاب نوع صحیح شرکت و نحوه ثبت آن برای بسیاری از افراد سخت و پیچیده است. همچنین در صورت عدم آشنایی با مقررات، امکان دارد اشتباهی در تفسیر قوانین و مقررات رخ دهدکه منجر به ایجاد مشکلاتی در ادامه کسب و کار می‌گردد.

بهتر است از ابتدای کار، یعنی زمانی که تصمیم میگیریم شرکتی را ثبت و راه اندازی کنیم، از مشاورین متخصص این رشته بهره بگیریم؛ تا با مشورت با آن‌ها درگیر مشکلات ثبت شرکت و علائم تجاری نشویم.

خدمات ثبت شرکت به چه صورت است؟

همکاری با یک شرکت معتبر در زمینه ثبت می‌تواند کوتاه‌ترین مسیر برای ثبت شرکت شما باشد.

امروزه شرکت های زیادی در این زمینه فعال هستند که هرکدام روند مخصوص به خود را دارند.

مرحله اول ثبت شرکت مشاوره است. مشاوران حقوقی به صورت تلفنی یا حضوری با فرد متقاضی ارتباط برقرار می‌کنند و نوع تجارت و نحوه عملکرد و اهدافشان را بررسی می‌نمایند و با توجه به آن بهترین راهکار را به آن‌ها ارائه می‌دهند. در این بین به تمام سوالات پاسخ داده می شود و تمام ابهامات برطرف خواهد شد.

مرحله دوم عقد قرارداد و پرداخت هزینه بر اساس نوع و میزان خدمات ارائه شده به سرمایه گذاران  و دریافت کلیه مدارک لازم است. انتخاب شرکتی که بهترین خدمات را با مناسب‌ترین هزینه ارائه می‌دهد، ضروری است.

در مرحله سوم ثبت قرارداد بررسی شده و با توجه به مدارک و با هماهنگی افراد متقاضی، اقدامات لازم برای ثبت شرکت، ثبت علائم تجاری، دریافت کارت بازرگانی و… آغاز می‌شود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارها انجام شود. در این بین شرکت وظیفه مشاوره و پشتیبانی را نیز بر عهده دارد.

 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها