روند تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل توسط وکیل چگونه است؟

روند تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل توسط وکیل چگونه است؟

روند تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل توسط وکیل چگونه است؟ امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند در کارهای حقوقی خود از وکلای دادگستری کمک و مشورت بگیرند. وکلا تخصص مناسبی در رابطه با راهنمایی افراد برای انجام کارها یا حتی پیشبرد اقدامات به تنهایی دارند. به همین دلیل است که افراد زیادی ترجیح می دهند در زمان کارهای حقوقی خود، وکیل را نماینده قانونی خود کنند و کارها را به او بسپارند.

روند تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل توسط وکیل چگونه است؟

امروزه رقابت زیاد در زمینه فعالیت های تجاری باعث شده است افراد زیادی به فکر ثبت شرکت خود بیافتند. با این کار آنها قادر به بهره مندی از مزایا و تاثیرات مثبت آن خواهند بود. بنابراین، ثبت شرکت فرصتی مناسب برای معرفی خدمات و محصولات خود به عموم مردم است و موجب شناساندن بیشتر برند به دیگران می شود.

یکی از انواع شرکت هایی که از زمان پیدایش ویروس کرونا زیر ذره بین مردم قرار گرفته است، شرکت تولیدی الکل است. به همین جهت تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل به یکی از پرتقاضا ترین شرکت  ها تبدیل شده است که انجام مراحل قانونی آن توسط وکیل به آسانی صورت می گیرد.

ما در این مقاله به بررسی نحوه ثبت شرکت تولیدی الکل توسط وکیل پرداخته ایم. اگر نیازمند کسب اطلاعات در این رابطه هستید، بهتر است تا پایان با ما همراه باشید.

تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل

امروزه با پیدایش ویروس منحوس کرونا اغلب کشورهای جهان درگیر مبارزه با آن هستند. رعایت بهداشت از اصلی ترین عوامل مقابله با این بیماری است. بنابراین، افزایش تقاضا در اقلامی نظیر ماسک، الکل و مایع ضد عفونی کننده دور از انتظار نیست.

در این مواقع، بهتر است افرادی که توانایی تولید این دسته از لوازم را دارند شرکت خود را به ثبت برسانند و این محصولات را به خط تولید برسانند. این افراد باید از نحوه ثبت و مراحل لازم برای انجام این کار اطلاع داشته باشند و یا از وکیل مجرب دادگستری کمک بگیرند. در نتیجه، بهتر است در ادامه به بررسی بیشتر نقش وکیل در ثبت شرکت بپردازیم.

نقش وکیل در تشکیل و ثبت شرکت چیست؟

همانطور که در ابتدا اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند کارهای حقوقی خود از جمله ثبت شرکت را به وکیل معتبر بسپارند. به عبارتی دیگر، وکالت پیمانی است که به وسیله آن فردی، دیگری را نایب خود در انجام کاری قرار می دهد.

با این تعریف، متوجه نقش وکیل در تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل می شویم. به همین دلیل است که وکیل به عنوان نماینده قانونی متقاضی ثبت شرکت است و مراحل آن را به درستی و با آگاهی کامل طی می کند. بنابراین، با یاری و مشورت وکلا، روند تشکیل شرکت تولیدی الکل تسریع خواهد شد و دیگر جای نگرانی بابت تاخیر در تولید الکل و مواد ضد عفونی کننده در دوران کرونا نخواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت شرکت تولیدی الکل

برای آنکه وکیل مورد نظر توانایی انجام کارهای لازم و طی کردن مراحل ثبت شرکت را داشته باشد، باید ابتدا مدارک کامل را دریافت کرده باشد. توجه کنید که اگر شما قالب شرکت سهامی خاص را برای شرکت خود انتخاب کنید باید مدارک ذیل را آماده کنید و به وکیل خود تحویل دهید:

  • دو برگ اظهارنامه تکمیل شده همراه با امضای تمامی سهامداران؛
  • دو برگ اساسنامه تکمیل شده همراه با امضای تمامی سهامدران؛
  • تصویر مدارک شناسایی شامل کارت ملی و شناسنامه تمامی سهامداران؛
  • دو برگ صورت جلسه هیات مدیره همراه با امضای مدیران منتخب؛
  • رسید پرداخت حداقل ۳۵ درصد سرمایه شرکت؛
  • جوازهای مربوطه؛
  • وکالت نامه وکیل؛
  • گواهی عدم سو پیشینه.

مراحل تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل

در این بخش به بررسی اقداماتی که وکیل برای ثبت شرکت تولیدی الکل انجام می دهد می پردازیم. مراحل ثبت انواع شرکت تقریبا یکسان است و گاهی اوقات ممکن است تفاوت های جزئی در نحوه ثبت وجود داشته باشد. به طور کلی مراحل زیر برای ثبت شرکت باید طی شود:

انتخاب نوع شرکت

شما باید با مشورت با وکیل خود نوع شرکتی را که می خواهید تاسیس کنید به وکیل خود اعلام کنید. توجه داشته باشید که نوع شرکت را با توجه به اهدافی که در سر دارید انتخاب کنید و از مزایای آن نیز آگاه باشید. با انتخاب نوع شرکت وکیل قادر به انجام مراحل بعدی خواهد بود.

انتخاب شرکا

در این مرحله باید وکیل خود را از شرکای مورد نظر خود باخبر کنید و لیست سهامداران را در اختیار وی قرار دهید. توجه داشته باشید که بهترین افراد ممکن را به عنوان شرکای خود انتخاب کنید تا در ادامه کار به مشکل برنخورید. بنابراین، وکیل شما با استفاده از شرکای اعلام شده کارهای لازم را انجام خواهد داد.

مشخص کردن سرمایه اولیه شرکت

در این مرحله نماینده قانونی شما بر اساس میزان سرمایه ای که اعلام کرده اید، سرمایه اولیه شرکت را تعیین خواهد کرد. علاوه بر آن به تعیین نقدی یا غیر نقدی بودن سرمایه شرکت خواهد پرداخت. با این کار مراحل بعدی تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل انجام خواهد شد.

انتخاب تولیدی الکل به عنوان فعالیت شرکت

از آنجا که قصد شما ثبت شرکت تولیدی الکل است، وکیل باید نسبت به انتخاب این زمینه فعالیت اقدام کند و پس از آن به بررسی اقدامات دیگر بپردازد. تخصص وکیل باعث سهولت انجام این کارها و تسریع ثبت شرکت خواهد شد.

انتخاب نام شرکت

در این بخش با مشورت وکیل و نماینده قانونی خود نسبت به انتخاب نامی مناسب اقدام کنید. توجه داشته باشید که اسمی که انتخاب کرده اید باید تمامی قواعد تعیین نام را رعایت کرده باشد؛ در غیر این صورت در مراحل بعدی دچار مشکل خواهید شد.

تعیین هیات مدیره و تهیه مدارک

در این مرحله افراد شرکت شناسایی می شوند و مدارک آنها در اختیار وکیل برای انجام کارهای پایانی ثبت شرکت قرار می گیرد. پس از این مرحله دیگر تقریبا اغلب اقدامات جهت ثبت شرکت انجام شده است و پیگیری کارهای انجام شده نیز بر عهده نماینده قانونی خواهد بود.

سخن پایانی

شرکت های تولیدی الکل یکی از انواع شرکت هایی است که در این روزهای کرونایی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. زیرا محصولاتی ضروری نظیر الکل و مواد ضد عفونی کننده توسط این دسته از شرکت ها تامین خواهد شد. بنابراین، با افزایش تقاضا جهت ثبت شرکت های تولیدی الکل روبرو شده ایم.

وکلای دادگستری افرادی هستند که متقاضیان را در طی کردن مراحل ثبت شرکت یاری می کنند و مشاوره های مناسبی را به آنها می دهند. ما در متن بالا توضیحاتی را در رابطه با تشکیل و ثبت شرکت تولیدی الکل توسط وکیل ارائه کرده ایم. شما نیز بهتر است به آن نگاهی بیندازید و برای مشورت بیشتر به سایت ثبت فردا مراجعه کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها